Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P
P modelini Mustafa Bey'den aldım,
Zaten esnaf olarak Mustafa Bey( İmpa) şu memlekette gözü kapalı güvendiğim sayılı adamların başında geldiği için onun yönlendirmesine kendimi gözü kapalı emanet ediyorum. ( Sırf geleneksel tıraş vs değil genel başka sektörde yollarımız kesişse gene böyle derdim)
Ben beğendim, diğer modellerden ziyade P modeli bence daha bir emek verilmiş farklı tasarımlı takdire şayan bir ürün olmuş. ( özellikle jilet yuvası )
Jilet takma çıkarmada sorun yaşıyorum diyen zaten demire, metale el değmesin, kendine yazık ederSmile
Satana da üretene de teşekkür ederiz.
Saygılar
Alper
(26/02/2017, Saat: 18:44)Aersin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: P modelini Mustafa Bey'den aldım,
Zaten esnaf olarak Mustafa Bey( İmpa) şu memlekette gözü kapalı güvendiğim sayılı adamların başında geldiği için onun yönlendirmesine kendimi gözü kapalı emanet ediyorum. ( Sırf geleneksel tıraş vs değil genel başka sektörde yollarımız kesişse gene böyle derdim)
Ben beğendim, diğer modellerden ziyade P modeli bence daha bir emek verilmiş farklı tasarımlı takdire şayan bir ürün olmuş. ( özellikle jilet yuvası )
Jilet takma çıkarmada sorun yaşıyorum diyen zaten demire, metale el değmesin, kendine yazık ederSmile
Saygılar
Alper

Hocam sonunda almışsın bir tane Smile güle güle kullan .
Evet p model varmış Allahtan,
geçmişde bir iki alım girişimimiz olmuştu bir türlü gerçekleşemeyenSmile
Hayırlı olsun Aersin kardes. Diger makinaların yanında bi degisik duruyor Rocnel. Yurtdısı forumda bir yabancı yazmıstı; karım artık alıstı gelen giden aletlere sormuyor bile uzun zamandır, ama rocnel gelince elimden alıp baktı iste bu ilginc ve guzelmis dedi.
Bu yazı benim cok hosuma gitmisti.
Ozgun tasarımları olan, tırası guzel aletler. Hayırlı olsun keyifli tıraslar dilerim.
(26/02/2017, Saat: 18:44)Aersin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: P modelini Mustafa Bey'den aldım,
Saygılar
Alper

Hayırlı olsun güle güle kullanın Smile
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(27/02/2017, Saat: 14:52)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun güle güle kullanın Smile

Teşekkür ederim.
Üretim vs kanadı değil ama piyasaya sunuş adetlerinizden yana size eleştirim olucak. Umarım yapıcı algılarsınız.
Takip ettiğim kadarıyla bir çok farklı modele bir anda yoğunlaştınız, Bu da üretimde size zamansal sıkınıtılar ve arz sıkıntısı yaşatıyor gibi.
Nihayetinde bende imalatçıyım, sizin kullandığınız tezgahlardan bende de mevcut ve yaptığınız işe ne kadar işleme süresi ayırdığınızı az çok tahmin edebiliyorum.
-Tamamen yapıcı olarak- size tavsiyem -nihai- model sayısını azaltıp adetlerinizi çoğaltmanız olur,
Geleneksel severler olarak sizde biliyorsunuz ki; aklımıza koyduğumuz ekipman veya ürünü ( 50 kuruşuk jilet dahi olsa) hemen alıp tecrübe etmek isteriz.
(27/02/2017, Saat: 15:33)Aersin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim.
Üretim vs kanadı değil ama piyasaya sunuş adetlerinizden yana size eleştirim olucak. Umarım yapıcı algılarsınız.
Takip ettiğim kadarıyla bir çok farklı modele bir anda yoğunlaştınız, Bu da üretimde size zamansal sıkınıtılar ve arz sıkıntısı yaşatıyor gibi.
Nihayetinde bende imalatçıyım, sizin kullandığınız tezgahlardan bende de mevcut ve yaptığınız işe ne kadar işleme süresi ayırdığınızı az çok tahmin edebiliyorum.
-Tamamen yapıcı olarak- size tavsiyem -nihai- model sayısını azaltıp adetlerinizi çoğaltmanız olur,
Geleneksel severler olarak sizde biliyorsunuz ki; aklımıza koyduğumuz ekipman veya ürünü ( 50 kuruşuk jilet dahi olsa) hemen alıp tecrübe etmek isteriz.

+1 ozelden de hep soyluyorum ama Smile
Angel  Angel  Angel
(27/02/2017, Saat: 15:34)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: +1 ozelden de hep soyluyorum ama Smile
Geleneksel severler  olarak sizde biliyorsunuz ki; aklımıza koyduğumuz ekipman veya ürünü ( 50 kuruşuk jilet dahi olsa) hemen alıp tecrübe etmek isteriz.

Smile

İnanın çok modelle bir ilgisi yok, neler yaptığımı görseniz şaşırıp kalırsınız, ilerleyen zamanlarda çok şaşırtacağım sizleri, ben hep söylüyorum yine söylemek isterim, bizim tam anlamıyla merkür, mühle gibi olmamız 5 yılımızı rahat alır.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Geleneksel severler  olarak sizde biliyorsunuz ki; aklımıza koyduğumuz ekipman veya ürünü ( 50 kuruşuk jilet dahi olsa) hemen alıp tecrübe etmek isteriz.

Bendende gelsin bir +
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rocnel Elite Series (İlk Mesaj Güncel) rocnel 77 51,596 08/09/2022, Saat: 21:33
Son Yorum: My72
  King C Gillette Double Edge Safety Razor hlkkzn 75 38,586 23/05/2022, Saat: 12:32
Son Yorum: abdussamedy
  Merkur Futur Safety Razor ilkerxxx 260 314,575 07/11/2021, Saat: 18:15
Son Yorum: serkant2
  Rockwell Model T ati19 1 2,007 26/04/2021, Saat: 02:29
Son Yorum: marv
  Parker Adjustable Safety Razor ckeskin 91 62,175 22/03/2021, Saat: 18:31
Son Yorum: krub
  Ufo Razor Handles GeltirBot 15 23,181 24/02/2021, Saat: 01:35
Son Yorum: mustbe
  Barebo Safety Razor - Sweden emiriko 1 4,945 02/10/2020, Saat: 02:01
Son Yorum: erkantalya
  Rocnel Sailor S Timor1322 55 22,241 04/09/2020, Saat: 17:50
Son Yorum: rocnel
Heart İNCELEME: Razorock Hawk Single Edge Safety Razor izbe 50 33,079 29/08/2020, Saat: 23:19
Son Yorum: shaving nick
  Wolfman Lass BBS-1 Razor inceleme Nani Kuş 33 16,526 05/08/2020, Saat: 19:01
Son Yorum: korgunv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: