Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P
Thumbs Up 
Tasarlayanların , yapanların eline sağlık . Rocnelin ağırlığına ağırlık , zarifliğine zariflik katmış .
(22/06/2017, Saat: 13:01)corpus36 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni kutu harika olmuş @Rocnel Murat Bey, özelikle rengine bayıldım Big Grin

(22/06/2017, Saat: 13:04)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tasarlayanların , yapanların eline sağlık . Rocnelin ağırlığına ağırlık , zarifliğine zariflik katmış .

Teşekkürler arkadaşlar, tasarlayan benim ama üretimi yapan yakın bir aile dostumuz(Şafak bey), yurt dışında satılacağını, kutunun ürünü gösteren bir parçasını olduğunu söyledim. O düşünce ile itina ile yaptı.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

@rocnel Murat bey kutular harika görünüyor. Etiket olayını bence revize edebilirsiniz. Şimdi ki çok büyük bence. Ve farklı materyal da denene bilir sadece Rocnel baskılı küçük deri etiket kullanılabilir meselâ.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
https://www.instagram.com/u1071/
(24/06/2017, Saat: 01:32)utunc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rocnel Murat bey kutular harika görünüyor. Etiket olayını bence revize edebilirsiniz. Şimdi ki çok büyük bence. Ve farklı materyal da denene bilir sadece Rocnel baskılı küçük deri etiket kullanılabilir meselâ.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkürler Smile evet o zaten değişecek, aynen sizin gibi düşündüm.

Bir de katalog gelecek, kullanım klavuzu garanti belgesi gelecek
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

@rocnel üstadım, aleti parlatmak için bir de Rocnel marka + logo baskılı kutuyla aynı renk gözlük bezi harika olur. Hatta bez bir de naylon poşet içinde olursa süper olur.

Garanti belgesinin basılı olduğu kağıt, sıradan bir kağıt değil de, şu yarı şeffaf kağıtlar veya yine beyaz olup ancak pütürlü olan kağıtlar, o da olmadı kitap kağıdı gibi bir şeye bastırırsanız çok şık durur.

Kataloğu içerisine EJ'nin yaptığı gibi kuşe bir kağıda bastırırsınız, o da parlak ve şık durur.

Marka imajını artırmak için içerisine bir de rocnel marka + logo çıkartması da ekleyebilirsiniz. Satın alan kişi banyosuna yapıştırır ve markanız sürekli göz önünde bulunur.

Amma fikir gevezesi çıktım, ben de bilmiyordum Smile
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Çok zevkli bir çalışma olmuş Murat bey, tebrik ederim.
(24/06/2017, Saat: 02:05)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rocnel üstadım, aleti parlatmak için bir de Rocnel marka + logo baskılı kutuyla aynı renk gözlük bezi harika olur. Hatta bez bir de naylon poşet içinde olursa süper olur.

Garanti belgesinin basılı olduğu kağıt, sıradan bir kağıt değil de, şu yarı şeffaf kağıtlar veya yine beyaz olup ancak pütürlü olan kağıtlar, o da olmadı kitap kağıdı gibi bir şeye bastırırsanız çok şık durur.

Kataloğu içerisine EJ'nin yaptığı gibi kuşe bir kağıda bastırırsınız, o da parlak ve şık durur.

Marka imajını artırmak için içerisine bir de rocnel marka + logo çıkartması da ekleyebilirsiniz. Satın alan kişi banyosuna yapıştırır ve markanız sürekli göz önünde bulunur.

Amma fikir gevezesi çıktım, ben de bilmiyordum Smile

(24/06/2017, Saat: 16:59)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok zevkli bir çalışma olmuş Murat bey, tebrik ederim.

Teşekkürler

Onur bey çok güzel fikirler. Logo çıkartma oldukça güzel maliyetsiz ama ileride geri dönüşü olabilecek bir iş Smile

Saygılar359ei6w.jpg
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

İyi günler Murat Bey yeni model tek jiletli rocnel için ön siparişleri ne zaman almaya başlayacaksınız?
(28/06/2017, Saat: 13:52)Freedom1203 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi günler Murat Bey yeni model tek jiletli rocnel için ön siparişleri ne zaman almaya başlayacaksınız?

Merhabalar, isteyen arkadaşlar http://www.extrashaving.com (impa) Mustafa bey, @impaticaret adresine bilgi versinler.

Yaklaşık bir ay önce çelik ithalatı yapan firma ile görüştük, istediğimiz ölçüleri belirttik.
Fransa'dan 50mm lik 316L paslanmaz çelik kütük ithalatçıya ulaştı, biz de cnc taşlama işini yapan arkadaşlara teslim ettik ve bize 35.70mm kalınlığında hassas taşlanmış kütük olarak geri teslim ettiler. Şimdi başlık kesim işlemlerine başlayacağız. Tezgahların boşalmasını bekliyoruz. Elimize ulaşan çelik kadar kadar sınırlı üretim yapacağız. Muhtemelen siyah/bronz/parlak polisajlı olarak farklı fiyat seçeneklerinde piyasaya çıkacak. Gelişmelerden ayrıca bilgi vereceğim. Saygılar.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

İngiliz GQ Dergisinde Bizimle İlgili Bir Köşe

Temmuz/Ağustos/Eylül Yaz Özel Sayısı

qqu0p3.png
50kylx.png
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rocnel Elite Series (İlk Mesaj Güncel) rocnel 77 50,954 08/09/2022, Saat: 21:33
Son Yorum: My72
  King C Gillette Double Edge Safety Razor hlkkzn 75 38,177 23/05/2022, Saat: 12:32
Son Yorum: abdussamedy
  Merkur Futur Safety Razor ilkerxxx 260 313,093 07/11/2021, Saat: 18:15
Son Yorum: serkant2
  Rockwell Model T ati19 1 1,985 26/04/2021, Saat: 02:29
Son Yorum: marv
  Parker Adjustable Safety Razor ckeskin 91 61,842 22/03/2021, Saat: 18:31
Son Yorum: krub
  Ufo Razor Handles GeltirBot 15 23,048 24/02/2021, Saat: 01:35
Son Yorum: mustbe
  Barebo Safety Razor - Sweden emiriko 1 4,927 02/10/2020, Saat: 02:01
Son Yorum: erkantalya
  Rocnel Sailor S Timor1322 55 22,091 04/09/2020, Saat: 17:50
Son Yorum: rocnel
Heart İNCELEME: Razorock Hawk Single Edge Safety Razor izbe 50 32,747 29/08/2020, Saat: 23:19
Son Yorum: shaving nick
  Wolfman Lass BBS-1 Razor inceleme Nani Kuş 33 16,357 05/08/2020, Saat: 19:01
Son Yorum: korgunv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: