Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P
Arkadaşlar daha önce sipariş veren arkadaşlarımızın ürünlerini yetiştirmeye çalışıyorum. Farklı bir tezgahta üretiliyorlar(cnc tel erezyon makinesi) o yüzden vakit buldukça yapıyorum. Haftada ortalama 2-3 adet veriyorum. Çok az kaldı siparişlerin tamamlanmasına. 75-TL den sipariş veren arkadaşlarımız bunlar. Bu siparişlerin tümü teslim edilince, yeni üretim için tekrar sipariş alacağız. Bir bakalım maliyetlere ne oluyor ona göre fiyat yine uygun bir fiyatla satılır muhtemelen. Saygılar.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(14/01/2019, Saat: 16:28)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar daha önce sipariş veren arkadaşlarımızın ürünlerini yetiştirmeye çalışıyorum. Farklı bir tezgahta üretiliyorlar(cnc tel erezyon makinesi) o yüzden vakit buldukça yapıyorum. Haftada ortalama 2-3 adet veriyorum. Çok az kaldı siparişlerin tamamlanmasına. 75-TL den sipariş veren arkadaşlarımız bunlar. Bu siparişlerin tümü teslim edilince, yeni üretim için tekrar sipariş alacağız. Bir bakalım maliyetlere ne oluyor ona göre fiyat yine uygun bir fiyatla satılır muhtemelen. Saygılar.
Yeni sipariş için beklemedeyiz.biran önce yeni siparisleri alın lütfen

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Akın var güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz,
Güneşin zaptı yakın!
Bu sefer organizasyonu kaçırma gibi bir lüksüm yok. Zaten agresif 2.10'u da alamadık, sadece uzaktan el sallamakla yetindim.  Big Grin  
 Sabırsızlıkla bekliyor olacağız bir sonraki sipariş organizasyonunu. Shy
"A Samurai always wears two swords."
yeni bir organizasyonun sinyallerimi var yoksa komşularım, olursa iyi olur Smile
Komşum ben de listeye girmeye adayım. Eğer elinizde hazırda varsa de başlıklarla kullanmak için ayrı sap da alabilirim?
Merhaba, yeni bir üye olarak gaf yapmamak için sayfalarca okudum bu konuyu ama okudukça kafam karıştı. Sanırım sormadan anlayamayacağım. Model SE-P sahibi olmak için ismimizi nereye yazdırıyoruz? Big Grin
(19/01/2019, Saat: 00:51)donniebrasco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, yeni bir üye olarak gaf yapmamak için sayfalarca okudum bu konuyu ama okudukça kafam karıştı. Sanırım sormadan anlayamayacağım. Model SE-P sahibi olmak için ismimizi nereye yazdırıyoruz? Big Grin
Sipariş açıldığında sipariş konusuna muhtemelen. Smile Ya da bu konunun altına. Kızılca kıyamet kopar sipariş açıldığında buralarda olursanız her türlü haberiniz olur.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
(14/01/2019, Saat: 16:28)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar daha önce sipariş veren arkadaşlarımızın ürünlerini yetiştirmeye çalışıyorum. Farklı bir tezgahta üretiliyorlar(cnc tel erezyon makinesi) o yüzden vakit buldukça yapıyorum. Haftada ortalama 2-3 adet veriyorum. Çok az kaldı siparişlerin tamamlanmasına. 75-TL den sipariş veren arkadaşlarımız bunlar. Bu siparişlerin tümü teslim edilince, yeni üretim için tekrar sipariş alacağız. Bir bakalım maliyetlere ne oluyor ona göre fiyat yine uygun bir fiyatla satılır muhtemelen. Saygılar.

Saygıdeğer komşum, bu modelin yeni üretimleri ile ilgili olarak, elbette oluşacak ön sipariş sayısına bağlı olarak, OC model üretmeyi düşünüyor musunuz?
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
üzerindeki bu lekeleri nasıl temizlerim teşekkürler...
qzi1aq.jpg
Ürün saf çelik olduğu için demliklerde kullanılan porçöz kireç ve pas sökücü kullanılabilir diye düşündüm, yinede daha bilgili üstadların görüşünü almak lazım. Kaplama bir ürün olsaydı zarar görürdü ama bu çelik zarar görmez diye düşündüm.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rocnel Elite Series (İlk Mesaj Güncel) rocnel 77 51,686 08/09/2022, Saat: 21:33
Son Yorum: My72
  King C Gillette Double Edge Safety Razor hlkkzn 75 38,770 23/05/2022, Saat: 12:32
Son Yorum: abdussamedy
  Merkur Futur Safety Razor ilkerxxx 260 315,087 07/11/2021, Saat: 18:15
Son Yorum: serkant2
  Rockwell Model T ati19 1 2,015 26/04/2021, Saat: 02:29
Son Yorum: marv
  Parker Adjustable Safety Razor ckeskin 91 62,656 22/03/2021, Saat: 18:31
Son Yorum: krub
  Ufo Razor Handles GeltirBot 15 23,226 24/02/2021, Saat: 01:35
Son Yorum: mustbe
  Barebo Safety Razor - Sweden emiriko 1 4,961 02/10/2020, Saat: 02:01
Son Yorum: erkantalya
  Rocnel Sailor S Timor1322 55 22,331 04/09/2020, Saat: 17:50
Son Yorum: rocnel
Heart İNCELEME: Razorock Hawk Single Edge Safety Razor izbe 50 33,164 29/08/2020, Saat: 23:19
Son Yorum: shaving nick
  Wolfman Lass BBS-1 Razor inceleme Nani Kuş 33 16,692 05/08/2020, Saat: 19:01
Son Yorum: korgunv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: