Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P
Emeğinize sağlık çok şık duruyor. Satışa başlandı mi ? Hemen almak isterim
Her Kasaba da ışık saçan bir öğretmen ve bu ışığı söndürmeye çalışan bir papaz vardır ?
Victor Hugo
(22/01/2016, Saat: 22:40)Köse123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun..Benim sorum biraz daha tıraş dışı olacak ama acaba jilet girişini tel erezyon tezgahında mı yaptınız?

Teşekkürler, bir önceki başlıkta çok ayrıntısıyla üretimi açıklamıştım, giriş kısmını tek başına cnc erezyon maalesef açamıyor, karışık bir süreç, vakit buldukça uzun uzun fotoğraflarla anlatmaya çalışacağım, saygılar.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(22/01/2016, Saat: 22:48)erdall37 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emeğinize sağlık çok şık duruyor. Satışa başlandı mi ? Hemen almak isterim

Merhabalar, özelden mesaj atarsanız yardımcı olabilirim, saygılar.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Gerçekten mükemmel!
Emeğinize sağlık. Ne kadar ayrıntılı düşünülmüş , tam kullanıcı dostu. Gerçekten çok beğendim.
Hayırlı, ugurlu olsun hem foruma,hem ülkeye hem de dünya geleneksel tıraş dünyasınaSmile
Kesinlikle bombayı patlattiniz Sayın Murat usta.
Üç farklı başlıktan orta agresif olan günlük tıraş için ideal midir?
Prototipi deneyenlerin yorumlarını duymak için herkes sabirsizlaniyordur.
Olay budur işte.
Tebrik ederim, gurur duyduk gerçekten. Özgün bir ürün olması da ayrıca gurur verici.
Çok büyük patlama yapacağını ve talebe yetişmekte zorlanacağınızı düşünüyorum. SE olması ve yarım jilet kullanması hijyen konusunda devrim olmuş.
Çeşitli sap ve başlık kombinasyonlarıyla komple set olarak (3 başlık+sap+stand vs ) kutulu hediyelik seçenekler de oluşturmanızı öneririm.
En kısa sürede edinmeyi umut ediyoruz ama bir taraftan da acaba başka sürpriz gelirse diye pusuda bekliyoruz Smile
Forumumuzdan bir dünya markası çıkıyor diyebiliriz artık. Hayırlı olsun
Murat Bey gercekten cok iyi dusunmus, farkli ve ozgun bir alet ortaya koymussunuz tebrik ederim.
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
(22/01/2016, Saat: 23:29)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üç farklı başlıktan orta agresif olan günlük tıraş için ideal midir?
Prototipi deneyenlerin yorumlarını duymak için herkes sabirsizlaniyordur.

Çok teşekkür ederim, bu paylaşımda bulunduğum üzerinde P(Profesyonel) harfi bulunan ürünümüz, günlük tıraş için birebir geliştirildi. Çok kıvamlı bir köpük oluşturulmadığı sürece neredeyse tıkanmadan tıraşı gerçekleştirebiliyor. Ürünü firmamız çalışanları haricinde deneyen tek tıraş sever, myr isimli arkadaşımızdır.

Günlük tıraş için alet arayanlara tavsiyem P modelimizdir. Bu model tahminimce üretimin %90'ını oluşturacaktır. Saygılar.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(22/01/2016, Saat: 23:32)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Olay budur işte.
Tebrik ederim, gurur duyduk gerçekten. Özgün bir ürün olması da ayrıca gurur verici.
Çok büyük patlama yapacağını ve talebe yetişmekte zorlanacağınızı düşünüyorum. SE olması ve yarım jilet kullanması hijyen konusunda devrim olmuş.
Çeşitli sap ve başlık kombinasyonlarıyla komple set olarak (3 başlık+sap+stand vs ) kutulu hediyelik seçenekler de oluşturmanızı öneririm.
En kısa sürede  edinmeyi umut ediyoruz ama bir taraftan da acaba başka sürpriz gelirse diye pusuda bekliyoruz Smile
Forumumuzdan bir dünya markası çıkıyor diyebiliriz artık. Hayırlı olsun

Çok teşekkürler, bu gurur hepimizin, öncelikle ürünün gelişmesine en büyük katkıyı bu forum sitesi ve üyeleri sağlanmıştır. Ürünün tanıtımını yaptığımız saatten bu yana çok ciddi şekilde özel mesaj yağmuruna tutuldum. İnstagramdan istekte bulunanlar da ayrıca ilgileniyorum.

Evet bir ürün daha ortaya çıkarmaya çalışıyoruz, tıraşla ilgili bir makine ama tıraş olmak için değil, tamamen zevk için bu işle uğraşanlara yönelik, değişik bir şey olacak bizden haberdar olun muhakkak Smile
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Hayırlı uğurlu olsun Murat Bey, çok sevindim hakikaten. Vatana millete hayırlı olsun. Bir tane de ben alıyorum. 3 kafayı birlikte alana indirim var mı?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rocnel Elite Series (İlk Mesaj Güncel) rocnel 77 51,561 08/09/2022, Saat: 21:33
Son Yorum: My72
  King C Gillette Double Edge Safety Razor hlkkzn 75 38,546 23/05/2022, Saat: 12:32
Son Yorum: abdussamedy
  Merkur Futur Safety Razor ilkerxxx 260 314,477 07/11/2021, Saat: 18:15
Son Yorum: serkant2
  Rockwell Model T ati19 1 2,006 26/04/2021, Saat: 02:29
Son Yorum: marv
  Parker Adjustable Safety Razor ckeskin 91 62,162 22/03/2021, Saat: 18:31
Son Yorum: krub
  Ufo Razor Handles GeltirBot 15 23,138 24/02/2021, Saat: 01:35
Son Yorum: mustbe
  Barebo Safety Razor - Sweden emiriko 1 4,944 02/10/2020, Saat: 02:01
Son Yorum: erkantalya
  Rocnel Sailor S Timor1322 55 22,235 04/09/2020, Saat: 17:50
Son Yorum: rocnel
Heart İNCELEME: Razorock Hawk Single Edge Safety Razor izbe 50 33,062 29/08/2020, Saat: 23:19
Son Yorum: shaving nick
  Wolfman Lass BBS-1 Razor inceleme Nani Kuş 33 16,515 05/08/2020, Saat: 19:01
Son Yorum: korgunv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: