Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P
Merhaba arkadaşlar bu video hakaret içerikli, konuşan kişide çok düzeysiz birisi cevap yazmaya bile değmez.

Bazı kişiler(yabancı) tıraş alanında kendini uzman ilan etmişler. Bana sürekli mesajlar geliyor. Şu kadar ödeme ya da bağış yaparsanız ya da şu ürünü alırsanız sizin ürününüzü kanalımızda( forum, youtube, instagram, facebook, basın medya vb)tanıtırız. Ben bu tip şeylere karşıyım dikkate almıyorum. Böyle olunca ters atağa geçiyorlar, aslında olay bundan ibaret.

İkinci durum, çok ciddi paralara satılan masif çelik aletleri uygun fiyatlara çektik, hali hazırda başka markalar buna çok bozuldular. Örneğin razorock yorum yapmış, bizim aletler çok kolay yapılıyormuş, 5 dakikada bir tane çıkıyormuş vs. Madem öyle kendileri niye işlenmiş çelik ürünleri 185 dolar düzeyinde satıyorlar? Rakip firmaların müthiş baskısı var.

Son olarak dünyada bilinen bir fobi var yazmak istemiyorum, o fobinin etkisi ile ağızları tuvalete dönebiliyor.

Ürünlerimize olan talepte sıkıntı yok, bunun gibilere inanıp da fikir değiştiren çok az kişi var, sıkıntımız müşteri ilişkisi yürütebilecek bir yapımız yok, ilerde bunu oluşturursak iyi olur.

Bizim patron ve ortaklar büyük çaplı üretim işleri ile uğraşıyor, bu iş sadece bi hobi gibi ilerliyor, bu videoyu onlara izletsem ciddi bozulurlar, sık sık yurt dışına gidiyorlar bir sürü dış üretici ile bağlantılılar.

Alete ilk jileti yükledikten sonra alışıyorsunuz, gayet pratik şekilde jilet takıp çıkarabilirsiniz, elde titreme varsa ve görme konusunda da sıkıntı varsa jilet yükleme tabiki oranla zorlaşır. Zaman geçtikçe kurumsallaşacağımıza inanıyorum.

Saygılar.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Sorun elde titreme veya görme konusunda sıkıntı değil Murat Hocam,yazın altına "kullanmak azıcık zeka gerektirir " diye anlasın bu arkadaş

Sent from my iPhone using Tapatalk
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(13/07/2016, Saat: 19:02)LiuShang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler merak etmiştim. Demek ki maksadı aleti kasıtlı ve art niyetli olarak kötülemekmiş elemanın.

Önemli değil komşum, her zaman.

(13/07/2016, Saat: 19:04)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar bu video hakaret içerikli, konuşan kişide çok düzeysiz birisi cevap yazmaya bile değmez.

Saygılar.

Siz işinizi ne kadar doğru da yapsanız illa ki konuşanlar, laf edenler, kötüleyenler olacaktır. Umarım bu tatsız olaylardan etkilenmez, kurumsallaşma yolunda emin adımlarla ilerlersiniz.

Ayrıca;

vg08wg.jpg
15 Perdede Yakın ve Temiz Tıraş Uzmanı
(13/07/2016, Saat: 21:34)Reblica Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Önemli değil komşum, her zaman.

Siz işinizi ne kadar doğru da yapsanız illa ki konuşanlar, laf edenler, kötüleyenler olacaktır. Umarım bu tatsız olaylardan etkilenmez, kurumsallaşma yolunda emin adımlarla ilerlersiniz.

Ayrıca;

vg08wg.jpg

Çok teşekkür ederim.

Bu arada adres konusu şaka değilse özelden atın bana, bayramda ziyaret ederiz belki Smile
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(13/07/2016, Saat: 19:37)KuzeyTurk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sorun elde titreme veya görme konusunda sıkıntı değil Murat Hocam,yazın altına "kullanmak azıcık zeka gerektirir " diye anlasın bu arkadaş

Sent from my iPhone using Tapatalk

Smile

Ben bu aleti ilk babama denettirdim. İlk lafı ' eee bu jilet şimdi nasıl düşmüyor' olmuştu Smile Ben söylemeden kenarındaki çıkıntıları kırdı çok şaşırdım. Yaptığım her üründen babamda var, burada paylaşmadığım prototiplerde, ancak bu modeli ( SE-P) pratik bulduğu için sürekli tercih ediyor. Yoksa model P20 aletini (Çift taraflı, 3 parçalı klasik) daha çok seviyor ama ona jilet takmaya üşeniyor. Tabi önemli husus jilet içeren her nesne tehlikelidir. Bildiğiniz bir a4 kağıdı yanlış tuttuğum için bileğimi kesmiştim üniversitedeyken, nasıl oldu hiç anlamadım, 4 dikiş izi hala mevcut. Parmağım evlilik yüzüğü takılıyken kapıya sıkıştı yüzüğü çıkarmayı akıl edemediğim için parmak şişince yüzük komple parmağı kesti kopacağını sanmıştım, kısaca her şey risk taşır, dikkatli olmak lazım.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(13/07/2016, Saat: 22:39)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok teşekkür ederim.

Bu arada adres konusu şaka değilse özelden atın bana, bayramda ziyaret ederiz belki Smile

Aman komşum, azmettirici olarak hapislerde çürümeyeyim sonra. Kapılarının önüne at kafası bırakmak daha uygun olur diye düşünüyorum. Smile
15 Perdede Yakın ve Temiz Tıraş Uzmanı
At kafası çok iyi fikir Smile
Merhabalar,

Artık SE-P modeli parlatılmış şekilde de satış da olacak.

Arkadaşımızın @mazot bana gönderdiği kumlu SE-P öncesi ve polisaj sonrası olarak aşağıda fotoları bulunuyor.

Polisaj; zımpara ve çeşitli pasta cilalarından sonra ultrasonik temizlemeye giriyor. Bu işlemin bedeli 25-TL dir.

Bu fotodaki modele son bi kat daha cila pasta uygulayacağım biraz daha görüntü değişir, el ile incelemede daha güzel görünüyor. Saygılar289fw1v.jpgra82kp.jpgs0whh4.jpg2mmd0xv.jpg142adtf.jpg

34j6fbn.jpg2vlwsgh.jpg11m93qd.jpg11m93qd.jpg2mms1aw.jpgoqvleg.jpgzjhvgk.jpg
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Murat hocam çok güzel olmuş Smile
(04/08/2016, Saat: 22:01)mazot Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Murat hocam çok güzel olmuş Smile

Sağolasın beğendiğinize sevindim Smile
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rocnel Elite Series (İlk Mesaj Güncel) rocnel 77 50,950 08/09/2022, Saat: 21:33
Son Yorum: My72
  King C Gillette Double Edge Safety Razor hlkkzn 75 38,176 23/05/2022, Saat: 12:32
Son Yorum: abdussamedy
  Merkur Futur Safety Razor ilkerxxx 260 313,079 07/11/2021, Saat: 18:15
Son Yorum: serkant2
  Rockwell Model T ati19 1 1,984 26/04/2021, Saat: 02:29
Son Yorum: marv
  Parker Adjustable Safety Razor ckeskin 91 61,841 22/03/2021, Saat: 18:31
Son Yorum: krub
  Ufo Razor Handles GeltirBot 15 23,047 24/02/2021, Saat: 01:35
Son Yorum: mustbe
  Barebo Safety Razor - Sweden emiriko 1 4,927 02/10/2020, Saat: 02:01
Son Yorum: erkantalya
  Rocnel Sailor S Timor1322 55 22,090 04/09/2020, Saat: 17:50
Son Yorum: rocnel
Heart İNCELEME: Razorock Hawk Single Edge Safety Razor izbe 50 32,747 29/08/2020, Saat: 23:19
Son Yorum: shaving nick
  Wolfman Lass BBS-1 Razor inceleme Nani Kuş 33 16,355 05/08/2020, Saat: 19:01
Son Yorum: korgunv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: