Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P
(16/02/2018, Saat: 17:41)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim Rocnel(lerim) var ama yüzüğümün olması için yeni bir model çıkmasını mi beklemem gerekecek, diye de soranlar olmaz mı?

Hatta, Rocnel Injector tipi jiletler kullanan bir alet yapsın, listeye de ilk beni eklesinSmile

SeckinB

Şuan için önceliğimiz üretimi standart bir düzene oturtmak, ondan sonra yeni modeller çıkacak, elit, ayarlı ve se50 seri olarak üretilmesi için çalışıyoruz, çünkü bu modellere sürekli talep var.

Yüzük işi haklısınız Smile
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(19/02/2018, Saat: 11:31)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şuan için önceliğimiz üretimi standart bir düzene oturtmak, ondan sonra yeni modeller çıkacak, elit, ayarlı ve se50 seri olarak üretilmesi için çalışıyoruz, çünkü bu modellere sürekli talep var.

Murat bey maillere bakabiliyor musunuz
(19/02/2018, Saat: 11:31)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şuan için önceliğimiz üretimi standart bir düzene oturtmak, ondan sonra yeni modeller çıkacak, elit, ayarlı ve se50 seri olarak üretilmesi için çalışıyoruz, çünkü bu modellere sürekli talep var.

Haklısınız, Elite ve SE50 daha kolay edinilebilen ürünler olabilirse en azından yeni modellerin gelişimi için bir finasman kaynağı da oluşturabilirler. Yine de, her konuda benzerlerinden farklı, özenle düşünülmüş çözümleriniz çıktığı için kalan tek format olan Injector formatında ne yapacağınızı merakla beklerim.

Başka markalarda birkaç ayarlı edindiğim için ayarlı modele ilgili göstermedim. Oldukça oturaklı, ağır bir alet gibi görünüyor ve o uzun ayar skalasıyla her zevke uyacaktır şüphesiz. Böyle bir güzellik tek tıraş aleti olacak bir insana daha çok yakışır. Ancak öyle hakettiği özeni görebilir diye düşündüm.
Selamünaleyküm
Kolay gelsin rocnel se50n magnetic bekliyorum
Selamlar Sabri Kankaynar

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(19/02/2018, Saat: 12:36)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Haklısınız, Elite ve SE50 daha kolay edinilebilen ürünler olabilirse en azından yeni modellerin gelişimi için bir finasman kaynağı da oluşturabilirler. Yine de, her konuda benzerlerinden farklı, özenle düşünülmüş çözümleriniz çıktığı için kalan tek format olan Injector formatında ne yapacağınızı merakla beklerim.

...

İmpa Ticaret Mustafa Bey de bugün Injector jiletler koymuş dükkanın sayfasına. Şu an Rocnel'i satan tek yer İmpa olduğuna göre, belki bu bir işarettir, midir? Wink
(20/02/2018, Saat: 11:42)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpa Ticaret Mustafa Bey de bugün Injector jiletler koymuş dükkanın sayfasına. Şu an Rocnel'i satan tek yer İmpa olduğuna göre, belki bu bir işarettir, midir? Wink

Smile
Hayatın göz kırpışlarını okuyabilmek güzel ama injectorün stoğa girişinde Rocnel ışığı yok, üzgünüm Sad
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Son zamanda Injector alet stoklamış, jileti bitse nereden alacağız diye bakınıyordum Mustafa Bey. Her haliyle güzel olmuş.

Murat Beylerin de aklına gireriz belki Smile

SeckinB
(20/02/2018, Saat: 14:34)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Son zamanda Injector alet stoklamış, jileti bitse nereden alacağız diye bakınıyordum Mustafa Bey. Her haliyle güzel olmuş.

Murat Beylerin de aklına gireriz belki Smile

SeckinB

İnşallah diyelim Seçkin Bey Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Arkadaşlar son kalan yenileme kumlama işlemi de bitti bugün itibari ile, kumlama için ürünlerini bize gönderen arkadaşlar geri kargo adresini mesaj olarak atarsa sevinirim.

Saygılar
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

İlk sayfada yer alan ürünün fiyatı nedir?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rocnel Elite Series (İlk Mesaj Güncel) rocnel 77 50,945 08/09/2022, Saat: 21:33
Son Yorum: My72
  King C Gillette Double Edge Safety Razor hlkkzn 75 38,174 23/05/2022, Saat: 12:32
Son Yorum: abdussamedy
  Merkur Futur Safety Razor ilkerxxx 260 312,922 07/11/2021, Saat: 18:15
Son Yorum: serkant2
  Rockwell Model T ati19 1 1,984 26/04/2021, Saat: 02:29
Son Yorum: marv
  Parker Adjustable Safety Razor ckeskin 91 61,837 22/03/2021, Saat: 18:31
Son Yorum: krub
  Ufo Razor Handles GeltirBot 15 23,046 24/02/2021, Saat: 01:35
Son Yorum: mustbe
  Barebo Safety Razor - Sweden emiriko 1 4,926 02/10/2020, Saat: 02:01
Son Yorum: erkantalya
  Rocnel Sailor S Timor1322 55 22,085 04/09/2020, Saat: 17:50
Son Yorum: rocnel
Heart İNCELEME: Razorock Hawk Single Edge Safety Razor izbe 50 32,743 29/08/2020, Saat: 23:19
Son Yorum: shaving nick
  Wolfman Lass BBS-1 Razor inceleme Nani Kuş 33 16,355 05/08/2020, Saat: 19:01
Son Yorum: korgunv

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: