Nani Kuş
Hosgeldiniz keyifli traslar.nani lazca ninni demek.nickinizin anlami nedir?

Hoş geldiniz. Hayırlı ve uğurlu olsun. Forumda FB taraftarlarının artması ayrıca sevindirici.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Merhabalar geltir ailesi henüz beceremedim nicklerinizle alıntı yapıp cevaplamayı bu konuda affınıza sığınırım

Hocam nani kuş dediğiniz gibi ninni ama Karadenizli değiliz bir tane çocuğum var annem hep nani kuşum diyerek uyutur ve sever şimdi koca delikanlı oldu hala öyle seviyoruz oğluma iltafen nani kuş nickini aldım
Ayrıca ozamanlar yaptıgım araştırmada origami gibi kağıttan yapılan kuş olarak aklıma kaldı

Biraz orjinal bir nick olduğunun bende farkındayım sonuçta geltir ailesinin nicklerine baktığımda hepsi derin ve özel anlamlar içerdiğini düşünüyorum

Takım olarak tahmininiz çok isabetli fakat takım sevdam 90 dakika ile sınırlı

Umarım cevabını vermeyi unuttuğum bir arkadaşımız kalmamıştır

Okuduğunuz için teşekkür ederim geltir ailesine
sakala rağbet azalıyor mu ne?
hoşgeldiniz.
Hos geldiniz, keyifli tiraslar.
Hoşgeldiniz Smile
Hoşgeldiniz, yaratıcı mahlas ben hariç doğru, bir bakar çıkarım diye düşünerek üye oldum, giriş o giriş Smile
Hoşgeldiniz.
Hoşgeldiniz, keyifli tıraşlar Smile
(28/01/2016, Saat: 02:43)kerimovic Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz, yaratıcı mahlas ben hariç doğru, bir bakar çıkarım diye düşünerek üye oldum,  giriş o giriş Smile

Çok teşekkür ederim hoşbuldum
çok yerinde ve güzel bir forum . Ben daha çok okumayı seviyorum çok faydalı bilğiler mevcut .

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: