Teşekür teşekür üstüne :P
Aynen durum o kardeş. aynen katılıyorum. Aglanacak halimize gülüyoruz
Aramıza hoşgeldiniz aslında hep aramızdaymışsınız ama biz daha önce bunu farketmemişiz Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
@Turquoise komşum hoşgeldiniz.  içten  yazınızı şu an bir restoranda cayimi yudumlarken keyifle okudumSmile Bu güzel yazınız için teşekkürler, iyi traslarSmile
Herbirinize tek tek teşekür ederim , hoşbuldumm Smile Tatilimin bitmesi ve üniversiteye dönüş aşamasında olduğumdan bir süredir giremedim yorumlarınızı görünce çok sevidim , ayrıca @dikdik_s hocam beni güldürdünüz valla Big Grin Bu süre içince aldıklarımı zevkle denedim sizlerede deneyimlerimden ufaktan bahsedeyim Wink
. 34cHD = Böyle bir makine yok arkadaşlar BA YIL DIM ... Hayatımın en konforlu ve mild olmasına rağmen en temiz traşını verdi . Şapı sürdüğümde hafiften bir yanma dahi olmadı sanki traş olmamışım gibi .. Ayrıca üretim kalitesiyle ilgili okuduğum kötü yorumlara gerçekten şaşırdım parıl parıl çok yakışıklı bir alet nostaljik havası EJ ve muhle aletlere göz ucuyla bile bakmamamı sağlıyor , ele aldığınızda çok tok ve sağlam bir yapısı var . Bu aletten birde arkadaşıma getirtiyorum Mustafa beyin deyimiyle virüs hızla yayılıyor Big Grin
. Tabac = Kokusu herkesin sevemeyeceği ama sevenlerinde bırakamayacağı cinsten , ben sevenler tarafındayım hatta gidip gelip kapağını açıp kokluyorum ahahaa Big Grin yedekli aldığıma çok sevindim . Kayganlığı ve koruyuculuğu beni fazlasıyla tatmin etti Smile
. Cella = Doğrusunu söylemek istersem bu ürün beni çok şaşırttı , taptatlı mis gibi badem kokusu bekliyordum ama kapağını açmamla koca bir şamar yedim Big Grin Acı badem ezmesini koklayın hah işte o Big Grin Traş olmadan önce kokusu biraz itici gelmişti ilk traşımdan sonra bu nasıl sabun Allahım dedirtti , resmen tüm gün yüzümü ellemeye doyamadım traş esnasında kayganlığı ve koruyuculuğu en yüksek sabunum oldu ve yüzümü yımış yımış bıraktı Big Grin Kokusunada alıştıktan sonra çok güzel gelmeye başladı , bende ne yaptımm 1kg lık siparişi verdim Big GrinDD (sevdiğim herşeyin tükenmesi korkusu var bende hep bunlar ondan hep :S )
. Wilkinson stick sabun hakkında pek iyi şeyler söyleyemeyeceğim Arkonun tırnağı olmaz kanımca . Su ekle ekle ekle doymuyor kireç gibi kupkuru ama kuru olmasına aldanmayın aynı zamanda su ekledikçe köpüklenip koruyuculuğunu kaybediyor ve ne yaparsanız yapın kayganlığı çok kötü . Yüzümün bir kısmının traşından sonra bir bakıyorum öbür tarafı uçmuş gitmiş . Sevmedim sevmedim lanonin hatırına almıştım ama yok arkadaş olmaz .
. Pinaud vanilla = Çok korkarak aldım ama iyiki almışım kokusu çok hoş nostaljik olmasına rağmen abeste değil . Tek sorunum alt notalarında metalik bir koku var plastik şişesinden mi kaynaklı çözemedim ama çekilemiyecek derecede değil.
. Omega 10051 = Omega kalitesi bahsedildiği kadar varmış gerçekten . Uçları yumuş yumuş masaj hissi hat safhada . İlk fırçam wilkinson danda çok memnundum ama artık kendini öylesine bıraktıki yüzümde hissetmeyeceğim kadar yumuşadı ben fırçanın kemiklisini seviyorum anlaşılan Smile Semogue 620 mim omegadan sıkılmamı bekliyor Smile
. The bluebeard revenge usturam ali bıyıklıdan sonra bana çağ atlattı . İlk defa ustura ile DE aletler kadar temiz traş olabildim , ağırlığındanmıdır dengesindenmidir bilmem ama sevdim ben bu keratayı .
tekrar hoş geldiniz
Tekrar hoşbuldum @kasif komşum ,teşekürler Smile
Foruma hoşgeldin komşum, güzel sözlerin için teşekkür ederim. Şu yeni başlamış heyecanını inan kıskanıyorum. Şu an her şey sana çok yeni, çok değişik ve güzel geliyor. O heyecanla hepsinden alıp, hepsinden denemek isityorsun şekerci dükkanındaki çocuk gibi. bir süre sonra artık insan doyuma ulaşıyor deneyecek şeylerin sayısı da azalıyor o zaman iş rutine bağlanıyor. O yüzden içinden bulunduğun anın tadını yaşa.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
@turquoise Çok teşekkürler, yaptığımız çalışmaların beğeniyle takip edilmesi bizi çok mutlu etti, çok nezih bir ortama adım attınız, keyifli sohbetler dilerim.
Murat USTA
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Hoşgeldiniz.
Hoşgeldiniz, keyifli ve tahrişsiz tıraşlar Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: