Mike's natural sabun - ortak alim
(01/02/2016, Saat: 22:08)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne desek yalan olur komsum. Abd den gelen paketler ucakla geldigi icin genelde cok surmeden ulkeye giriyor ama bazen turkiyede oyalanabiliyor. Takilmazsa birkac hafta icinde elimizde olur diye dusunuyorum

Teşekkürler üstad, son olarak ödeme konusunda da bilgilendirebilirsen sevinirim.
(01/02/2016, Saat: 22:04)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla hocam epeydir bakiyorum ara sira stoklara girmiyor yeni birsey. Bence eldekiler de tukenmeden alalim. Herkes kendine dusen tutari gonderdiginde siparisi geciyorum hemen.

Kendimize düşen tutarı nasıl halledeceğiz hocam, yarın bununla ilgili paylaşımını bekliyorum.
Evet arkadaslar siparisi verdim. Mike'a paketi mumkun oldugunca kucuk ve opak secmesi ve uzerine dusuk bir fiyat yazmasi konusunda israrla uyardim. Bana verildiginde buradan takip numarasini paylasacagim. Sagsalim gelirse herkese sectiginiz bir kargo firmasiyla gonderecegim.
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
Haydi hayırlısı @Saltuk üstad, elinizze sağlık tekrar.

Kredi kartınıza yansıyan kurdan ödemeleri yapmaya başlayalım isterseniz.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Arkadaslar soyle bir sikintimizz var :
Mike dogrucu Davut cikti fiyati dusuk gosteremeyecegini soyluyor. Boyle postalasin mi(88$) yoksa bir sabunu cikartalim mi?ya da 3 erli iki paket mi yaptiralim?

Ekleme;:paypal yanlis hesapliyor kargo fiyatiniz 50$ uzerinde olacak diyor. Iade edeyim diyor.
Arkadaslar uc pakete kadar fiyat sabitmis. Hem fiyat yazma riski hem de kargodaki artis sebebiyle en mantikli cozum olarak sizlerden ozur dileyerek listeyi 6 kisiden 3 e indiriyorum. Ben ve ilk soyleyen iki kisiye(@AKadir ve @zeynelkoc88 siparis verecegim. Diger arkadaslar ozelden iban numaralarini gondersinler lutfen iade edeyim.
Yasattigim mağduriyet adina ozur diliyorum sizlerden. Alimdan once iletisime gectigimde boyle bir durumdan soz etmemisti satici
Üstad 88 dolar meselesi, gümrükten kozmetik ürünlerin geçmesiyle aynı sayılır. Daha önce yüksek fiyatlı ürün geçirdiyseniz ve sorun yaşamadıysanız ben risk alınır derim.

Kargo ücretini Mike ile görüşün isterseniz. "Biz ilk önce böyle gördük, ona göre sipariş verdik" yazarsanız yardımcı olur sanırım.

Sent from my iPhone using Tapatalk
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Daha once hic uzerinde 88 dolar yazan paketim olmadi ustadim kabak gibi gorunurse direkt alirlar diye dusundum. Ote yandan kargo konusunda ise paypalin hatasi fiyat bu diyor. Takdir sizlerin yine gayem birlikte organizasyon yapmis olmak
Saltuk üstad yazılanları yeni gördüm. Benim yerime listeden başka bir arkadaşı alabilirsiniz.
(02/02/2016, Saat: 17:03)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar uc pakete kadar fiyat sabitmis. Hem fiyat yazma riski hem de kargodaki artis sebebiyle en mantikli cozum olarak sizlerden ozur dileyerek listeyi 6 kisiden 3 e indiriyorum. Ben ve ilk soyleyen iki kisiye(@AKadir ve @zeynelkoc88 siparis verecegim. Diger arkadaslar ozelden iban numaralarini gondersinler lutfen iade edeyim.
Yasattigim mağduriyet adina ozur diliyorum sizlerden. Alimdan once iletisime gectigimde boyle bir durumdan soz etmemisti satici

Üstadım Siz neyi nasıl uygun görüyorsanız Benim katıldığımı düşünün lütfen.
@zeynelkoc88 zannederim çekildiğini bildirdi.
Eğer diğer arkadaşlardan 1 katılan olmaz da 2 ye düşersek üç adedi yine var diye kabul edersiniz.
Takdir tamamen Sizindir.
Saygılar

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Star Kış Sezonu IV. El Yapımı Sabun Etkinliği Efrasyab 206 49,210 21/07/2022, Saat: 16:01
Son Yorum: Murat35_55
  Butik Sabun Değil Kişiye Özel Sabun Creator 11 5,011 26/06/2021, Saat: 18:40
Son Yorum: Creator
  OSS-MAN 2 Sabun 1 Havlu hediye Kampanyası Creator 5 3,200 09/06/2021, Saat: 21:57
Son Yorum: Creator
Lightbulb -YENİ ETKİNLİK-EL YAPIMI & DOĞAL III. SABUN ETKİNLİĞİ Efrasyab 534 177,467 13/07/2020, Saat: 11:23
Son Yorum: rating
  El Yapımı Kantaron Yağlı Doğal Tıraş Sabun Etkinliği. Efrasyab 344 140,470 09/12/2019, Saat: 23:25
Son Yorum: Efrasyab
Thumbs Up EL YAPIMI & DOĞAL II. SABUN ETKİNLİĞİ Efrasyab 405 157,566 20/09/2019, Saat: 16:59
Son Yorum: Sh@dow
Photo SERVET Tütünü Kolonyası - Alım Etkinliği helliox 198 62,105 12/04/2019, Saat: 02:22
Son Yorum: Kepo
  Kiloluk Cella Sabun Alımına Katılım cokomoko 17 8,248 30/12/2018, Saat: 14:45
Son Yorum: bekvural

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: