Haftanın Tıraş Ekipmanı - HTR
(06/03/2017, Saat: 06:27)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alper Hocam Sıhhatler olsun.Mission kolonya koku tarifi alabilir miyim Sizden?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba Ahraz Hocam

Koku tatlı ,vanilya ama bayık değil, bence çalışılmış bir ürün, sentetiklikten uzak,
Koku ömrü ise benim diyen Edp'lere taş çıkartır bence. Ömrümde bu kadar uzun muhafaza olan bir koku kullanmadım diyebilirimSmile

@Aersin Mesajınızı aldım Alper Bey,alayım ben o zaman

bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
nefb5w.jpg
Bebak acı badem sütünü ilk aldığım sıralar çok yağlı bulup kullanmamaya başlamıştım. Şimdilerde ise kokusunun güzelliği ve aşırı kuruyan ve yara olmaya yaklaşan dudak altı bölgeme iyi geldiğini görünce tekrar kullanmaya başladım. Parafinsiz kremler bu bölgede işe yaramıyor, sadece bebak biraz nemlendirebiliyor.
(06/03/2017, Saat: 19:15)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Aersin Mesajınızı aldım Alper Bey,alayım ben o zaman

Gülegüle kullanın Smile
2pp0twk.jpg
Herkese sağlıklı keyifli tıraşlar dilerim.
Merkur Futur
Permasharp jilet
Vie-long at kılı fırça
Watsons preshave yağ
Tabac sabun
Zaza şap
Floid Vigorosso AS
Tabac balsam.

Tabac balsamı kokusu için almıştım, ama yatıştırıcılığı ve daha önemlisi benim gibi kuru ciltli birisi için nemlendiriciliğiyle gönlümü fethetti. Övenleri daha iyi anladım.
(12/03/2017, Saat: 20:21)FurkanY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese sağlıklı keyifli tıraşlar dilerim.
Merkur Futur
Permasharp jilet
Vie-long at kılı fırça
Watsons preshave yağ
Tabac sabun
Zaza şap
Floid Vigorosso AS
Tabac balsam.

Tabac balsamı kokusu için almıştım, ama yatıştırıcılığı ve daha önemlisi benim gibi kuru ciltli birisi için nemlendiriciliğiyle gönlümü fethetti. Övenleri daha iyi anladım.

Sizede şimdiden sıhhatler olsun. Floid vigorosso nasıl acaba koku olarak?
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
@DeaKen komşum teşekkür ederim. Benim parfümlere hiç ilgim olmadığı için kokuları adlandırma hatta tanıma, ayırt etme yeteneğim çok çok düşük ve acemice. O yüzden günlük hayatta kullandığım şeylere benzeterek tanımlıyorum, faydadan çok zarar getirmesin yorumlarım diye baştan söyleyeyim Smile
Floid Vigorosso'yu şişeden ilk kokladığımda ve yüzüme ilk sürdüğümde tütün kolonyasına benzer ama tütün kolonyasından çok daha ferah ve çiçeksi ( ama şekerli gibi değil, ferah ) ek bir kaç koku daha içerir bir şekilde, keskin bir koku alıyorum. Normalde ağır kokuları sevmiyorum ben midem bulanıyor direk, bu ilk gelen koku çok çok yoğun, keskin olmasına rağmen beni hiç rahatsız etmiyor, yani rahatlıkla bunun ağır bir koku olmadığını söyleyebilirim. Pinaud Clubman Musk' ı biliyorsanız ağır ve itici derken onu kastediyorum mesela. Bir kaç dk sonra bu ilk gelen keskin koku ortadan kalkıyor, yerine tarif edemeyeceğim ama daha yumuşak, pudralı gibi, odunlu gibi tabac ile çok uyumlu, aynı hisleri uyandıran bir koku kalıyor. İlk o keskin koku durulduğu sıralarda, mentolün yüzü serinletmesi de azalmış oluyor. Tabac balsamı o zaman sürüyorum. Hiç bir aykırılık olmuyor aralarında. Yani tabac seviyorsanız ve mentol de seviyorsanız bunu da seversiniz muhtemelen. Umarım işinize yarar bu yorum komşum, dediğim gibi benim lafımla koku konusunda kuyuya inilmez ama.
@FurkanY komşum sıhhatler olsun hepsi çok şık ayrıca bundan iyi koku tarifi can sağlığı..okuyunca kullanmış gibi oldum komşum Wink

@Tahir teşekkür ederim komşum Smile
@FurkanY komşum teşekkür ederim. Fazlasıyla yeterli birtarif olmuş
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Memnun kalmadığınız tıraş ürünleri Lord Sparhawk 352 334,404 31/01/2024, Saat: 19:19
Son Yorum: Erdi
  Tıraş Ekipmanlarımız baduruk 636 337,206 16/08/2023, Saat: 14:45
Son Yorum: yaylaoglu
  Geleneksel tıraş sakalı inceltir mi? simsek 3 2,332 09/08/2023, Saat: 11:35
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tıraş fırçası ve makinesi önerisi f02561 0 936 23/07/2023, Saat: 22:53
Son Yorum: f02561
Star Geleneksel Tıraş Hakkında Tavsiyeleriniz Ogz4835 5 1,536 19/07/2023, Saat: 19:07
Son Yorum: Ogz4835
  Tıraş esnası, sonrası Tıraşsever 4 1,269 11/06/2023, Saat: 18:21
Son Yorum: exselans
  Tıraş sonrası batık ve sivilce çıkması. Umut islam 10 2,118 08/06/2023, Saat: 01:54
Son Yorum: layken
  Günluk Tıraş İçin Tavsiye Tıraş Aleti alihsan1969 7 3,295 08/05/2023, Saat: 01:03
Son Yorum: layken
  Geleneksel tıraş Tıraşsever 7 1,547 25/04/2023, Saat: 17:53
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tıraş sonrası morarıklık ve türevi sorunlarına çözüm önerileri toprak1 5 2,494 03/03/2023, Saat: 01:24
Son Yorum: 3.Perde

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: