Old Spice Sabuntası
(11/02/2016, Saat: 02:58)mazot Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Seramik kupa üreten yerlere hiç denk gelmedim. caribou cafede bulduğum kupa da muhtemelen sizin söylediğiniz şekilde birilerine yaptırılmıştır. Ben vakitsizlikten yine gider bulduğuma yapışırım hocam biraz tembelim. Big Grin

Hocam aslında çok denk geliyorsunuz ama farkında olmuyorsunuz .
İzmir'den örnekler vereyim kemeraltında , ağora ve Kipa alışveriş mağazaları içerisinde bardaklara tişörtlere berelere isim yazılır diyen dükkanlar ve standlar varya hocam onların birine gidip ölçüleri ve ebatları söyleyin sizin için yaparlar . En azından bir denemek lazım . En azından öğrenmiş oluruz . Dediğiniz gibi vakit vakit sıkıntı .
(11/02/2016, Saat: 14:30)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam aslında çok denk geliyorsunuz ama farkında olmuyorsunuz .
İzmir'den örnekler vereyim kemeraltında , ağora ve Kipa alışveriş mağazaları içerisinde bardaklara tişörtlere berelere isim yazılır diyen dükkanlar ve standlar varya hocam onların birine gidip ölçüleri ve ebatları söyleyin sizin için yaparlar . En azından bir denemek lazım . En azından öğrenmiş oluruz . Dediğiniz gibi vakit vakit sıkıntı .

Genelde Alsancak taraflarında hediyelik eşya antika satışı yapan yerlere göz gezdirmiştim. Sizin dediğiniz tip dükkanlara uğramadım. Bu bilgi iyi oldu uğradığımda konuşacağım hocam.  Smile
@Corsan, cihankeskin üstadımın verdiği linklerde var, set olarak Old Spice tıraş sonrası kolonya ile beraber satılıyor.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Şu anda after shave ile birlikte satılan kupalar, çay kahve için, sabun için işe yaramaz. Çok yüksek.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  old spice refil error... 17 16,663 14/05/2019, Saat: 20:31
Son Yorum: Soner

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: