Sakal kökleri mi suçlu ben mi?
@dikdik_s üstad
Ayrıntılı cevabınız için çok çok teşekkürler, ben şap hiç denememiştim genelde çene bölgesinde
oluyor sanırım dediğiniz gibi biraz farkında olmadan baskı uyguluyorum ve açıyı tutturamıyorum
sanırım..
Tekrar çok teşekkürler sevgiler saygılar

(19/09/2016, Saat: 18:39)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Tahir
Mesajınızı simdi gordum, gec cevap olduysa kusura bakmayın. Medecassol oneriyor cogu arkadas. İyi geliyormus. Ben aldım ama pek kullanmadım, fakat tavsiye olunur.
Onemli olan sorunu olusturmamak. WTG ve XTG acılarını yon olarak veya butun yuze degilde sakalınızın cıkıs yonlerini inceleyerek yapmanız. Benim yuzumde XTG farklı yonde, sizin yuzunuzde XTG farklı yondedir. Sakallarınızı bir iki gun uzatarak inceleyin. Ve kendinize o resimlerdeki gibi bir yuz haritası cizmenizi tavsiye ederim. Onceleri WTG ve XTG, bir zaman sonra yuz alıstıkca yavas yavas ATG ye girebilirsiniz. Tıras mevzunda hemen herseyi denemeye calısmayın. Biraz zamana zaman verin. Oncelikli yuzumuz tıras olmaya alıssın.
Bazıları sevmiyor ama ben hala tıras sonrası, sap kullanıyorum, 2-3 dakika tuttuktan sonra duruluyorum su ile. FAydası var yok iddia edemem ama benim isime yarıyor gibi.

Sonuc olarak simdilik medecassol ile var olanları tamir ediniz, sonra da oncelik cildi yormadan illa bebek poposu gibi olacak suratımı kazıyacagım demeden, yumusak "BASTIRMADAN" ve cildimizi yormadan tırasımızı olalım. Bir sure yuzumuz alıssın sonra ATG yi, agresif jileti, agresif makinayı deneriz surec icinde.

Saygılar.

dikdik_s üstad,
Bu gün şap denemeside yaptım sizin style..
Güzel bir canlılık veriyor, tekrar ilgi ve güzel yorumlarınız için teşekkürler?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yatik sakal seiko 98 79,996 17/11/2019, Saat: 00:04
Son Yorum: TheCurseOfCurl
  WTG, XTG, ATG ve Sakal Yönüne Göre Tıraş Teknikleri pars 56 94,441 24/06/2019, Saat: 13:59
Son Yorum: Silentsv
  SAKAL VE BIYIK TIRAŞI totan35 26 47,531 10/05/2013, Saat: 23:49
Son Yorum: theunnamed
  Sakal kesim türleri totan35 4 21,872 30/03/2013, Saat: 23:51
Son Yorum: asymptote

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: