Zazor Çift Taraflı Ustura
Arkadaşlar bu ürünü tanıyan var mı? N11'de 19,90 TL'ye kargo ücretsiz olarak satılıyor ama ürünle ilgili hatta benzer yapıda herhangi bir usturayla ilgili bilgi edinemedim.

http://urun.n11.com/aksesuarlar/zazor-ci...P100391307

w98i2a.png

İNCELEMEM

Bugün Zazor'um elime geçti ve az önce tıraş oldum. I Coloniali sabun, Omega fırça ve Yeşil Astra jiletim ile lavabonun başına geçtim. Aslında jileti takmadan kafa yapısının biraz gevşek durması tedirginlik vermişti, 'acaba altına jileti takınca yerinden oynar mı' diye düşünmeden edemedim. Zazor'un karakterini çok merak ediyordum, DE alet gibi mi davranacaktı yoksa jiletli ustura mı? Tıraşa başladığımda ilk seçeneğin daha ağır bastığını anladım. Tutuş sebebiyle ustura izlenimi verse de koruma barları ufak hataların çizik atmasına engel olduğuna şahit olarak tıraşımı rahatça ilerletebildim. Elbette açıyı ayarlama güçlüğü kendisini hissettirdi fakat biraz tekrar ile tıraşı tamamlamak zor olmadı. Bıyık kısmı geniş sap yapısı yüzünden zorlasa da orayı da hallederek işlemi tamamladım.

Zazor'un konforlu ve değişik hissiyle güzel bir tıraş sunduğunu söyleyebilirim. Yapısı gereği tıkanma yapmaması, tam boy jiletin kolayca takılıp sökülebilmesi büyük avantaj. Diğer arkadaşların bahsettiği ıslanınca elden kayma durumu muhtemel, bu konuda dikkat istiyor. Cihaz yapısında herhangi bir malzeme kusuru ya da çizik yoktu, 20 TL'nin hakkını verecek malzemeyi elde ettiğimi söyleyebilirim. Yine de genel tasarım yapısı değişmeden tutuşu daha sağlıklı, elde daha tok hissiyat veren farklı seçenekler de hiç fena olmaz! Almaya kimse tereddüt etmesin, Zazor her tıraşseverin rotasyonunda az ya da çok yer bulacaktır.

Bu ürün yurt dışında da satacaktır, hepimizi Rocnel'de olduğu gibi Zazor'un arkasında durmaya, uygun ortamlarda ürünü tanıtmaya davet ediyorum.
Ucuz, İtalyan ve Alman berberlerinin çok kullandığı jiletli  usturalara çok benziyor. Genelde onların kullandığı plastik oluyor ama muhtemelen aynı alet gibi.
10 dk once buna benzer daune isimli ürüne bakıyordum
Türk malı böyle bir ürün olması çok hoş üreticisi aramızda ise tanımak tebrik etmek isterim
ilk fırsatta inceleyeceğim Smile bir üyemiz benden erken davranmaz ise tabiki Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Günaydın,
5 yıldızlı bir otelde beni bunla traş etmişlerdi. İlk ve son defa orda görmüştüm.
Kullanimı çok rahat görünüyordu ayrıca tam sinekkaydı traş olmuştu.
saygılar
http://www.alibaba.com/product-detail/Za...66160.html
@BigHillMe, üstadım nerede gördünüz? İnternette satışı var mı? Bu ustura tipi bayağı ilgimi çekti. Bir tane edinmek isterim.
Haydi hayırlı tıraşlar...
n11 den alma yolunu kullanmaktan başka yolumuz yok gibi şimdilik üstadım
buna şükür yurtdışıda olabilirdi
yerliolması sevindirici
bende çok beğendim
Hiç ustura kullanmadım ama fiyatı da cazip sanki kullanımı da daha basit gibi,usturadan anlayan arkadaşlar daha iyi bilir tabi.
Alıp, yorumlama işi bir Geltir geleneği olarak başlığı açana düşer Big Grin.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Aldım ben bir adet

bu ürünün umut vaadettiğini hatta füme sabun gibi oldukça rağbet görüp
aranan bir ürün haline geleceğini sanıyorum

md38us.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Feather Artist Club Ss Ustura inter 148 108,217 16/10/2023, Saat: 23:49
Son Yorum: ohtararan
  Hergün jiletli ustura ile tıraş olunur mu? Fatihkorkmaz 14 5,116 23/06/2023, Saat: 14:49
Son Yorum: MERCAN.04
Video SATILIK: Parker SRX Jiletli Ustura Paslanmaz Çelik asrnnn 1 964 24/04/2023, Saat: 18:49
Son Yorum: asrnnn
  Ali Bıyıklı ve Sedef Ustura BigHillMe 195 209,582 14/03/2023, Saat: 10:15
Son Yorum: inter
  CAPTAIN FAWCETT USTURA Erdi 11 5,533 24/02/2023, Saat: 13:34
Son Yorum: CemBarlas
  Ustura İçin Jilet Seçimi ynspektas 53 31,514 31/03/2022, Saat: 10:59
Son Yorum: CemBarlas
  Jiletli ustura ve tıraş aleti kombini ile ilgili Oldstyle 5 2,608 27/09/2021, Saat: 10:00
Son Yorum: Oldstyle
  Parker Jiletli Ustura emiriko 33 62,712 10/09/2021, Saat: 09:01
Son Yorum: KurtaranS
  Zaza Ahşap Saplı Ustura shaving nick 22 10,300 04/09/2021, Saat: 11:35
Son Yorum: Eunus
  Jiletli Ustura Alımı Konusunda Tavsiye aminoasid 81 79,793 19/04/2021, Saat: 22:43
Son Yorum: Uzunluomer

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: