Harika çalışmalar
Baktıkça bakası geliyor insanın..

http://www.sageblades.com/straight-razors
Epey güzellermiş , siteyi detaylı incelemedim de satılıklarmı komşum ?

İyi akşamlar .
Sanırım Contact kısmından yazıp talep edebiliyorsun komşum. Bir de burada satılanları gördüm. Fiyatlar uçuk Smile

http://straightrazors.com/sage-razors/
(28/02/2016, Saat: 23:20)midheaven Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanırım Contact kısmından yazıp talep edebiliyorsun komşum. Bir de burada satılanları gördüm. Fiyatlar uçuk Smile

http://straightrazors.com/sage-razors/

Gerçekten görüntü olarak çok hoşlar ama işlevleri nasıldır bilemem . Sırf görüntüsü hoş diye hadi diyelim performansı da iyi güzel traşlar veriyor yinede almam . Bunu yerine 10 da biri fiyatına bir tane dovo bismarck alırım hiç de pişman olmam . Ama bizim böyle düşünmemiz kimileri için çok da önemli değil .
Big Grin parası olan acımaz biblo niyetine bile parayı basar alır.

hr_405-057-00_dovo-bismarck-ebony-straight-razor.jpg

Bana kalırsa al bundan bir tane yıllarca işini görür hiç de pişman olmazsın .
Komşum yaklaşık on ay oldu geleneksel tıraş ile tanışmam epey bi ilerlediğimi hissediyorum, şu an yukarıdaki gibi bir alet almak için içim gidiyor, galiba işin son aşamasına geldik.. Smile
(05/03/2016, Saat: 01:56)midheaven Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum yaklaşık on ay oldu geleneksel tıraş ile tanışmam epey bi ilerlediğimi hissediyorum, şu an yukarıdaki gibi bir alet almak için içim gidiyor, galiba işin son aşamasına geldik.. Smile

Haydi hayırlısı diyelim ben gümrükte bir sorun çıkmasından şüphelendiğim için ne yazık ki şuan için bu tarz bir şey almayı düşünmüyorum .
Ama alırsanız haberim olsun . Nerden aldınız , ne kadar , vs. gümrükte bir problem oldumu vb. sorularım olucakta , alınca rehavete kapılıp bana yazmayı unutmayın Big Grin

Şimdiden ne alırsanız hayırlı olması dileğiyle ,
İyi akşamlar ,
Saygılar.
Ben bunu beğendim ama bu tarzda bulabileceğimi sanmıyorum Undecided
2198jg7.jpg
Sanat eseri gibi hepsi, teşekkürler. Usturaların sap kısımlarındaki sanat beni eskilere götürdü. Burada babacığımı anmaden edemeyeceğim müsadenizle, kendisi avcı da olduğundan ciddi bir çakı ve bıçak koleksiyonu vardı. Bileyleme taşları ve yağları hala duruyor.
(05/03/2016, Saat: 02:14)hamdib Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanat eseri gibi hepsi, teşekkürler. Usturaların sap kısımlarındaki sanat beni eskilere götürdü. Burada babacığımı anmaden edemeyeceğim müsadenizle, kendisi avcı da olduğundan ciddi bir çakı ve bıçak koleksiyonu vardı. Bileyleme taşları ve yağları hala duruyor.

Allah rahmet eylesin ,

İyi akşamlar,
Saygılar
(05/03/2016, Saat: 02:14)hamdib Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sanat eseri gibi hepsi, teşekkürler. Usturaların sap kısımlarındaki sanat beni eskilere götürdü. Burada babacığımı anmaden edemeyeceğim müsadenizle, kendisi avcı da olduğundan ciddi bir çakı ve bıçak koleksiyonu vardı. Bileyleme taşları ve yağları hala duruyor.

Mekanı cennet olsun.

Sent from my iPad using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: