İMPA TİCARET FİYAT LİSTESİ
Arkadaşlar liste ile hergün ilgilenmem gerekiyordu.
Güncel olmaması sorun değilse elimden geldiğince güncellenmiş listeyi tekrar eklerim.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Merhaba Mustafa Bey,
Burada güncel olmayan bir listeyi şahsen kaynak olarak kullanacağımı düşünmüyorum. Özellikle de siteniz çalışır durumda iken. Listeyi güncel tutmak için harcayacağınız eforu, internet sitenizi geliştirmek ve eksik ürünleri tamamlamak için gösterirseniz daha iyi olur diye düşünüyorum. Tahtakale esnafısınız ve çok yoğun çalışıyorsunuz; her iki satış kanalını da güncel tutmanızı beklemek doğru olmaz. Ama sitede eksik ürünleri muhakkak bir an önce tamamlamalısınız. Zaten bunun bilincinde olduğunuz muhakkak, benimkini sadece hatırlatma kabul edin lütfen. Selamlar, saygılar.
(24/01/2018, Saat: 22:32)Niko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Mustafa Bey,
Burada güncel olmayan bir listeyi şahsen kaynak olarak kullanacağımı düşünmüyorum. Özellikle de siteniz çalışır durumda iken. Listeyi güncel tutmak için harcayacağınız eforu, internet sitenizi geliştirmek ve eksik ürünleri tamamlamak için gösterirseniz daha iyi olur diye düşünüyorum. Tahtakale esnafısınız ve çok yoğun çalışıyorsunuz; her iki satış kanalını da güncel tutmanızı beklemek doğru olmaz. Ama sitede eksik ürünleri muhakkak bir an önce tamamlamalısınız. Zaten bunun bilincinde olduğunuz muhakkak, benimkini sadece hatırlatma kabul edin lütfen. Selamlar, saygılar.

+1 diyorum

Mustafa bey sitenize ağırlık veriniz lütfen .
(24/01/2018, Saat: 22:32)Niko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Mustafa Bey,

Murat Bey teşekkür ederim yorumunuz destekte gördüğüne göre bu şekilde devam edip geliştirelim Smile

Keyifli forumlar....
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Sevgili dostlar,
Ben haddime düşmeyerek çok sık Mustafa kardeşimizi “İMPA” yı ziyaret eden İstanbul grubundan biri olarak siz sevgili komşularımla paylaşmak isterim ki;
- Yorum ve dileklerimiz çok olumlu, ancak
- Yeni sitenin tıraş ve tıraş doşı yüzlerce stokla güncellenmesi + bilingual olması çok ciddi bir iş
- Mail order ve kargolar..? Ayrıca
- Üstüne üstlük biz komşuların ziyaret ve muhabbetleri ve nezaketle karşılanmamız
- Eminönündeki müşteri mozaik giriş çıkış larınıda düşünülünce
Hoşgörü ile ve zamanla olacağını söyleyebirim Smile
Geçen hafta biz ziyarette.. Mustafa komşumuz mağaza dışında meşgul @ahraz komşumuz tezgahta, @dikdik_s üstat hediyeler dağıtmakta ve bizletde müşteri olduk Smile
Burası böyle bir aile .. Smile Her şey bir telefona bakar Smile

Dükkan bizim ise elimizde fiyat listesi olsun. Güncel olmasa da biliriz ki aldığımız fiyat doğrudur yanlış olmaz.

Liste de bizim dükkanda..

ZTE BLADE A910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(25/01/2018, Saat: 00:35)protti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dükkan bizim ise elimizde fiyat listesi olsun. Güncel olmasa da biliriz ki aldığımız fiyat doğrudur yanlış olmaz.

Liste de bizim dükkanda..

Bildiğim kadar Extrashaving güncel

Hayırlı işlerin olsun Mustafa kardeşim. Senin nasıl kolayına gidiyorsa öyle yap.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İMPA Ticaret emiriko 3,229 2,149,872 18/04/2023, Saat: 18:04
Son Yorum: Mecanica
  Karabulut Ticaret Fenotip 50 25,803 20/06/2022, Saat: 21:06
Son Yorum: solidas
  Uhuvvet Ticaret laktik 4 10,346 05/12/2015, Saat: 13:51
Son Yorum: anarche

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: