Derby sabun üretimi hakkında...
Erkek kuafor ve berberlerinde bu isi ozenerek yapmasi lazim berberler federasyonuna is dusuyor..berberlerede is dusuyor..kuafor demek istemiyorum berber daha hos geliyor kulagima..cok masrafada ihtiyaclari yok idealist olmalari yeter aslinda..

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Var mi gelisme?

(04/03/2016, Saat: 11:47)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yerli bir sandalwood sabun güzel olurdu.
Çam ardıç notaları içeren ferah yeşil bir sabun da hiç fena olmaz.

Sandalwood olan bi yerli marka tadından yenmez vallahi Rolleyes
Herhalde gelisme yokSmile

Nedense çoğu arkadaşımız koku üzerinde durmuş, bence koku kadar bir sabunun nemlendiricilik özelliği de önemlidir.
Ülkemiz tıraş sabunlarının cildi kurutucu bir yapıda olması en başta gelen olumsuz özelliğidir, bir TABAC düşünün ki hem koku var hem de nemlendirme ve koruyucu özelliği ön plandadır.
Ama söz döner dolaşır yine maliyete takılır, ya para ya da sabun(?) tercihi ön plana çıkar ..
1,5 TL'ye aldığımız bir sabuna 10 TL vermeye çoğumuz razıyız yeter ki TABAC, Cella gibi bir Türk malı sabunumuz olsun .. Undecided
"Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz!" [Konfüçyüs]
Çok olumsuz tepki alınca bende üzerine düşmedim adamlar bunu bizim için ufak adette bi deneme yapılabileceğini bile söylemişti...
Komsum bu vaadi verdilerse siz ilgilenin yine de bir ornek yapilsin madem.biz firmalarin vizyonunu az cok bildigimiz icin onyargili yaklasiyoruz biraz.belki sonuc alinir
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
Dun kozmetik fuarinda dalan,more for you,redone,imaj,fonex firma yetkililerinle konuştum ayak ustu.Malesef Luks yerli tiras sabunu su asamada artisan haricinde cikartilmasi mümkün gorunmuyor.Dalan yurt disindan ozel talep gelirde uretiyoruz diyor,Askeriye bile jel-kopuge gecti diyor.More For You önce bu marka ile piyasada yer edinmeye calisiyoruz diyor,redone talep yok diyor sabun icin degmez o yuzden diyor,imaj markasi yetkilisi kaliteli tiras sabunu yapmak oyle sanılan gibi kolay birsey degil diyor,fonex'te de urun durumlari simdiki gibi devsm edecek diyor gorustuklerim bunlar.Hepsinin ortak gorusu bu piyasada Arko tiras sabunun f/p durumu yuzunden yer edinmek cok zor o yuzden riske degmez tadindaydi.

Üstadlarım Derby premium jilet konusundan buraya geldim, ben uzun süredir derby tıraş sabununu kullanıyorum, kalite olarak arkoyla aynı özellikte (koku hariç) kokusunuda yadırgamadım, köpürmesi çok iyi, bir çok ithal sabundan daha fazla performans elde ettim. Bazı üstadlar kendi aklından geçen eksikliklerden bahsetmiş, doğrudur sabunun birtakım eksik yönleri var, lakin fiyat yüksek olursa biz alırız sadece, arko dururken kimse fazla parayı derby'e vermez. Bazı insanlar 5 kuruş ucuz olan ürünü kalitesine bakmadan tercih ediyor.
(06/09/2016, Saat: 22:36)rewolwer_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadlarım Derby premium jilet konusundan buraya geldim, ben uzun süredir derby tıraş sabununu kullanıyorum, kalite olarak arkoyla aynı özellikte (koku hariç) kokusunuda yadırgamadım, köpürmesi çok iyi, bir çok ithal sabundan daha fazla performans elde ettim. Bazı üstadlar kendi aklından geçen eksikliklerden bahsetmiş, doğrudur sabunun birtakım eksik yönleri var, lakin fiyat yüksek olursa biz alırız sadece, arko dururken kimse fazla parayı derby'e vermez. Bazı insanlar 5 kuruş ucuz olan ürünü kalitesine bakmadan tercih ediyor.

@rewolwer_ komşum, yerli ürünlerimizin yabancı ürünlerden çok da aşağı olmadığını ben de birçok kez dile getirdim. Arko kremler, Arko Sabun, Jaguar fırçalar vs gayet güzel tıraşlar olabileceğimiz ekipmanlar. Rotasyonumda ihtiyacımdan fazla yerli sabun / krem olduğundan dolayı Derby ikinci planda kaldı şahsen. İlk fırsatta deneyeceğim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  More For You Sabun .. Naci Erdem 83 58,931 26/11/2023, Saat: 21:08
Son Yorum: Johny White
  Derby Sabun eggman 216 257,212 17/06/2023, Saat: 21:15
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Tek sabun kullansaydınız? geldigitti 131 113,945 04/03/2023, Saat: 02:11
Son Yorum: inter
  Proraso Sandalwood Sabun blaster 148 101,117 01/02/2023, Saat: 12:26
Son Yorum: Mecanica
  Mitchells Wool Fat Sabun bossyje 473 417,068 12/12/2022, Saat: 14:14
Son Yorum: marv
  Wilkinson Stick sabun ynspektas 130 71,530 26/11/2022, Saat: 22:36
Son Yorum: thatwickerhat
  More for you sabun Ertu 0 1,532 02/07/2022, Saat: 14:55
Son Yorum: Ertu
  Sabun tedarik sorunu noneed 8 4,313 12/03/2022, Saat: 00:41
Son Yorum: Johny White
  Arko Sabun Modifiye Önerileri emre-sti 219 179,268 18/09/2021, Saat: 09:42
Son Yorum: broraso
Wink Wholly Kaw - Siero Tabanlı Sabun İncelemesi Sh@dow 19 8,800 04/06/2021, Saat: 00:19
Son Yorum: samuray73

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: