Feather Artist Club Ss Ustura
@pilotic komşum yanlış anlamadıysam şöyle yorum yapayım feather shavette 50mm se jilet kullanıyor ayrıca aynı şekilde kai firmasının da benzer shavette leri var. Uzun olan model de dovo shavette içindeki jilet tutucu sayesinde hem uzun hem normal de jilet kullanılıyor. Her 2 modellere de extrashaving.com hem de razorus.com da görebilirsiniz. Ayrıca taraklı gibi görünen jiletlerde bildiğim kadarı ile daha milt ve yeni başlayanlar için daha pratik.

Tapatalk kullanarak gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
0d87d468de58f7a320fc1e978222c71a.jpg Feather Coolcut 9 a nazaran daha uzun jiletler kullanır 50mm yanlış hatırlamıyorsam b6a167669eeefe90adff1c07bbd752be.jpg

Sedef/Ali bıyıklı biliyorsunuz Zaten ama en iyisi fbb934257903e31637425809853b573b.jpg alıp rahat etmek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
@ahraz abi şimdi al kurtul dedin. Ustura organizasyonunda bir aksilik olmazsa sıradayız.

Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
(16/09/2017, Saat: 00:14)DeaKeN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahraz abi şimdi al kurtul dedin. Ustura organizasyonunda bir aksilik olmazsa sıradayız.

Hayırlısı olsun kardeşim.Bana düşmez,ustura konusunda çok değerli üstadlar var Forumda.Onların yazıları okumak,bol bol video izlemek şart.Sonra kimden ve nasıl bir ustura aldığın da çok önemli,iyi araştırmak lazım sonrasında hüsran yaşamamak için.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
(16/09/2017, Saat: 00:24)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlısı olsun kardeşim.Bana düşmez,ustura konusunda çok değerli üstadlar var Forumda.Onların yazıları okumak,bol bol video izlemek şart.Sonra kimden ve nasıl bir ustura aldığın da çok önemli,iyi araştırmak lazım sonrasında hüsran yaşamamak için.

Doğru diyorsunuz abi. Artık ben uzun zamandır maliyet nedeni ile erteliyordum ama bu organizasyon kapıyı çalınca kaçırmamak istedim hatta 10000 ve 3000 grit taş siğarişlerini verdim. Ayrıca yarın bi aksilik olmaz ise dialux parlatma macununu da aradan çıkaracağım. Daha sonrası yavaş yavaş tamamlayacağım. Artık bu olmazsa başka bir şekilde ustura edineceğiz. Ustura isteğim çığrından çıktı durduramıyorum

Nazım Hikmet
(16/09/2017, Saat: 00:29)DeaKeN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Doğru diyorsunuz abi. Artık ben uzun zamandır maliyet nedeni ile erteliyordum ama bu organizasyon kapıyı çalınca kaçırmamak istedim hatta 10000 ve 3000 grit taş siğarişlerini verdim. Ayrıca yarın bi aksilik olmaz ise dialux parlatma macununu da aradan çıkaracağım. Daha sonrası yavaş yavaş tamamlayacağım. Artık bu olmazsa başka bir şekilde ustura edineceğiz. Ustura isteğim çığrından çıktı durduramıyorum

Bu iş virüs gibi biraz,girdi mi vücuda bir kere kolay kolay çıkmaz.Ben henüz taş işine girmedim,şahsen belirli bir zamana kadar da girmeyi düşünmüyorum hem maliyet hem de el becerisi sebebiyle.Üstadlardan rica etsen bilerler Ya da bazı firmaların usturaları shave-ready gelir ama bildiğim kadarıyla sadece Dovo firması shave-ready garantisi veriyor.Yine de yanıltmayayım,araştırmak lazım.Şahsi fikrim forumdaki Kıymetli arkadaşlardan bir ustura alıp başlaman yönünde Yağız ya da Taşkın üstad'a sorulabilir.Taşkın üstad satıyor bildiğim kadarıyla.Sen yine de ağırdan al,virüs hızlı yayılmasın

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
@ahraz komsum konuyu dagitmak istemiyorum ama siz taslama isini ne kadarda bir yaptiriyorsunuz? Kendiniz taslamadiginiz icin sormak istedim.
(16/09/2017, Saat: 00:45)Dr.Fahrenheit Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahraz komsum konuyu dagitmak istemiyorum ama siz taslama isini ne kadarda bir yaptiriyorsunuz? Kendiniz taslamadiginiz icin sormak istedim.

Hocam sakal yapısına göre değişmekle beraber eğer ağıza iyi bakılır,hususi köreltilmeye çalışılmaz ise ortalama 6 ay ile 1 sene arasında değişir.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
(16/09/2017, Saat: 00:50)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam sakal yapısına göre değişmekle beraber eğer ağıza iyi bakılır,hususi köreltilmeye çalışılmaz ise ortalama 6 ay ile 1 sene arasında değişir.

Tesekkurler komsum, hevesimi hizlandirdi bu soylediginiz. 6 ay idare edecekse cok iyi gercekten.
(16/09/2017, Saat: 00:54)Dr.Fahrenheit Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tesekkurler komsum, hevesimi hizlandirdi bu soylediginiz. 6 ay idare edecekse cok iyi gercekten.

Hocam hevesli olmanız çok güzel ama dediğim gibi ben de yeni sayılırım,7-8 çelik usturam var toplasanız.Bu sebeple çelik ustura bölümünü bol bol okuyup,video izlemekte fayda var.

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hergün jiletli ustura ile tıraş olunur mu? Fatihkorkmaz 14 5,280 23/06/2023, Saat: 14:49
Son Yorum: MERCAN.04
Video SATILIK: Parker SRX Jiletli Ustura Paslanmaz Çelik asrnnn 1 1,015 24/04/2023, Saat: 18:49
Son Yorum: asrnnn
  Ali Bıyıklı ve Sedef Ustura BigHillMe 195 212,298 14/03/2023, Saat: 10:15
Son Yorum: inter
  CAPTAIN FAWCETT USTURA Erdi 11 5,719 24/02/2023, Saat: 13:34
Son Yorum: CemBarlas
  Ustura İçin Jilet Seçimi ynspektas 53 31,852 31/03/2022, Saat: 10:59
Son Yorum: CemBarlas
  Jiletli ustura ve tıraş aleti kombini ile ilgili Oldstyle 5 2,656 27/09/2021, Saat: 10:00
Son Yorum: Oldstyle
  Parker Jiletli Ustura emiriko 33 63,101 10/09/2021, Saat: 09:01
Son Yorum: KurtaranS
  Zaza Ahşap Saplı Ustura shaving nick 22 10,522 04/09/2021, Saat: 11:35
Son Yorum: Eunus
  Jiletli Ustura Alımı Konusunda Tavsiye aminoasid 81 80,897 19/04/2021, Saat: 22:43
Son Yorum: Uzunluomer
  Ustura İçin Nasıl Pratik Yapılmalı Grandnovice 16 15,195 01/04/2021, Saat: 15:09
Son Yorum: denizdvn

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: