Feather Artist Club Ss Ustura
Bende shavette de dova da kaldım. Onu da aldım mı tamam

Tapatalk kullanarak gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
@Dr.Fahrenheit
Komsum hayırlı olsun, guzel bir yatırım yaptınız. Ali bıyıklıya harcayabileceginiz zamandan cok daha kısa surede elinizin alısıcagını tahmin ediyorum.
Guzel tıraslarınız olsun. Gunun tırası bolumunde guzel fotolarınızı bekleriz.
Saygılar.
@DeaKen üstadım bir Feather kullanıcısı olarak Dovo'da aklınızın kalması shavettelere devam edeceğinizi düşündürdü. Eskiden sıkıcı bir gereklilik olarak gördüğüm tıraş Geltir ile keyfe dönüşünce insan hobiye kaptırıyor kendini, duracağım dese de içine merak düşüveriyor değil mi? Smile Açıkçası benim uzun vadeli hayalim 3/4 makinelik bir set kurmak. DE olarak Progress, Shavette olarak Feather bunların yanına 1 çelik ustura bir de vintage olarak Gilette Fatboy koyup bu 4 aleti kullanmak niyetindeyim. Gel gör ki Instagram'da takip ettiğim hesaplardan biri ha bire çok güzel Parker kelebek DE'ler koyup duruyor. Bakıp bakıp duruyorum Smile

@dikdik_s komşum çok teşekkür ederim. Açıkçası günün tıraşına arada da olsa fotoğraf ekliyorum ama bir eklediklerime bakıyorum, bir diğer üstadların eklediklerine. Onların güzel temalarını ve arkaplanlarını gördükçe kendi koyduklarımı beğenmiyorum Smile Bir türlü öğrenemedim şu işi Smile
Eğer ki ustura etkinliği bir aksilik olmaz da sonuçlanırsa eğer beni bir süre durdurur ama malesef shavette konusunda dovo stoklarımda olmasını istediğim bir ürün.

Tapatalk kullanarak gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Hadi hayırlısı o zaman hocam. Ben de etkinliğe yazıldım ama bakalım bu ara bütçem sarsıldı Smile
@Dr.Fahrenheit
Sorma komsu aynı dertten muzdaribiz. O fotoları gordukce o bakıs acısını, o guzel fonlar/arka planlar esliginde vakit ayrılıp cekilmis fotoları gorunce, sıkıntıya gelemeyen adamın 2sn. lik cep teli fotosunun nesini koyayım diye, bende ayda yılda bir koyuyorum utanaraktan.
Madolyonun oteki tarafında ama tabiki, o paylasımlar hem yeni gelen arkadasları ozendiriyor, hem gozumuzden kacan yeni urunleri gosteriyor veya bir lider fırca/arko esliginde icten ve ekonomik bir tırasında cok zevkli gecebileceginin ispatı oluyor.
O yuzden vakit buldukca degerli paylasımlarınızı bekleriz. Tekrar hayırlı olsun saygılar.
@dikdik_s komşum çok haklısınız, kesinlikle o fotoğraflar hem yeni gelen arkadaşlar hem bizler için özendirici ve teşvik edici oluyor, hem de bizim de belki yeni ve daha güzel kompozisyonlar oluşturabilmemiz geliştirici oluyor. O nedenle üstadlar güzel fotolarına devam etsin, biz de arada yüklemeye devam edelim Smile
@Dr.Fahrenheit komşum çok güzel bir seçim, iyi günlerde keyifle kullanın..
Paylaşımlarınızı ve yorumlarınızı bekleriz Smile Bizim forumun yabancı forumlara göre güzelliği yönlendirici reklamdan uzak samimi paylaşım, bilgi/tecrübe alışverişleri ve daha ötesi dostluk psylaşımları Smile

Çok teşekkür ederim @Tahir komşum. Dün geceki ilk tanışmamızda birbirimizden memnun kalacağımız kanısı oluştu bende. Çok farklı makineler deneyimleyen biri değilim. Shavette ile DE'leri de aynı kategoride değerlendirmek istemem ama Ali Bıyıklı'nın ardından uzun ve kalın jilet DE'lerden aldığım çıtır çıtır sesli geri bildirimi yeniden yaşattı. Bu bile sevindirici oldu benim için. Tabi parmağı kaptırdıktan sonra bir de jilet takıp çıkartma pratikliğine bayıldım. DE'lerde bir jileti 2-3 tıraş kullanırken Ali Bıyıklı'da yarım jileti tek tıraş kullanırdım. Feather'ın bu özel jiletlerinin daha uzun ömürlü olduğu yazılmış. Her gün tıraş olabilecek kadar hızlı uzayan bir sakal yapım olmadığ için 2. deneyim için sakallarımın uzamasını bekliyorum mecbur Smile Eskiden sakallar çıkmasın diye beklerken nasıl değişti, ilginç Smile
@Dr.Fahrenheit komşum memnun kalmanıza sevindim Smile Tekrar çok geçmiş olsun ve güle güle kullanın. Bende featherı hasarsız ve keyifle kullanmaktayım. Öncesi sizin gibi bir Ali Bıyıklı kazam oldu Sad üstelik elimin üstüne kesik attım.. Bu shavette işindeki nacizane tecrübemi sizle paylaşmak isterim :
-Konsantrasyon
-Açıya hep dikkat
-Küçük çekişler
Tamam artık oldum dediğiniz anda bir hatırlatma yapıyorSmile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hergün jiletli ustura ile tıraş olunur mu? Fatihkorkmaz 14 5,307 23/06/2023, Saat: 14:49
Son Yorum: MERCAN.04
Video SATILIK: Parker SRX Jiletli Ustura Paslanmaz Çelik asrnnn 1 1,026 24/04/2023, Saat: 18:49
Son Yorum: asrnnn
  Ali Bıyıklı ve Sedef Ustura BigHillMe 195 212,514 14/03/2023, Saat: 10:15
Son Yorum: inter
  CAPTAIN FAWCETT USTURA Erdi 11 5,735 24/02/2023, Saat: 13:34
Son Yorum: CemBarlas
  Ustura İçin Jilet Seçimi ynspektas 53 31,885 31/03/2022, Saat: 10:59
Son Yorum: CemBarlas
  Jiletli ustura ve tıraş aleti kombini ile ilgili Oldstyle 5 2,663 27/09/2021, Saat: 10:00
Son Yorum: Oldstyle
  Parker Jiletli Ustura emiriko 33 63,120 10/09/2021, Saat: 09:01
Son Yorum: KurtaranS
  Zaza Ahşap Saplı Ustura shaving nick 22 10,549 04/09/2021, Saat: 11:35
Son Yorum: Eunus
  Jiletli Ustura Alımı Konusunda Tavsiye aminoasid 81 80,961 19/04/2021, Saat: 22:43
Son Yorum: Uzunluomer
  Ustura İçin Nasıl Pratik Yapılmalı Grandnovice 16 15,210 01/04/2021, Saat: 15:09
Son Yorum: denizdvn

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: