Feather Artist Club Ss Ustura
(30/06/2016, Saat: 01:16)Yeni Üye Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O zaman bayramdan sonra bir ss alınabilir  greatjapaneseguy*001  adlı satıcıdan. 57 dolara satıyor ve yeni ürün yazıyor.

Satıcı ile konuştunuz mu? Paypal harici ödeme yapabilecek misiniz?
(30/06/2016, Saat: 13:25)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Satıcı ile konuştunuz mu? Paypal harici ödeme yapabilecek misiniz?

Henüz net karar veremediğim için konuşmadım. Aslında aklımda de89 barley almak var, yanında da semogue 1305 fırça. Ancak ustura almak istersem feather ustura için 60 dolar iyi fiyat, alınabiilir. Ebay'den alma konusunda sıkıntı çıkarsa ya vazgeçerim ya da ingiliz sitelerinde miraki ustura alırım. Ancak, günlük kullanım avantajından dolayı en yakın şık de89. Acemi olunca karar vermesi zor oluyor. Big Grin
impa ticaret 1 ay içerisin de geleceğini söyledi ama daha ne kadar sürer bilemiyorum ben de çok istiyorum bu usturadan. ebay üzerinden alışveriş daha önce yapmadığım için pek bulaşamıyorum bu işe
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Merhaba Komşular,
Feather Artist Club Ss'den, tıraş olduktan sonra jiletinizi çıkartıyor musunuz?

Diğer usturalarımdan çıkartıyorum. Ama bu usturanın mekanizmasının ve kullandığı jiletin paslanma derecesinden emin olamadım. Şimdilik çıkartmıyorum ama endişeliyim. Deneyimleyen veya fikri olan dostlar paylaşımda bulunursa memnun olurum.

Selamlar..
(20/09/2016, Saat: 13:58)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Komşular,
Feather Artist Club Ss'den, tıraş olduktan sonra jiletinizi çıkartıyor musunuz?

Diğer usturalarımdan çıkartıyorum. Ama bu usturanın mekanizmasının ve kullandığı jiletin paslanma derecesinden emin olamadım. Şimdilik çıkartmıyorum ama endişeliyim. Deneyimleyen veya fikri olan dostlar paylaşımda bulunursa memnun olurum.

Selamlar..

Bende kullanıyorum ara sıra ama jileti çıkarmıyorum sıcak su ile temizleyip silip kaldırıyorum herhangi bir sorun olmadı her tıraşda çıkarılması sanırım pratik olmaz

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ben de çıkartmıyorum. Bir ay boyunca beklettiğim jilette bile korozyon yok. Bence rahat olun.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
kai jiletler bu konuda daha dayanıklı
Teşekkür ederim komşular.
Birçok DE,SE tıraş aletlerini ve piyasadaki jiletlerin tamamını kullandım.(Ayarlı makinalar hariç Futur,Progress vs.).Yatık ve gür sakallarım nedeni ile istediğim sinekkaydı tıraşını sadece R41 ve ilginçtir Lord classic marka jilet ile olabiliyorum.Ayrıca diğer hiçbir kombinasyonda takılma nedeni ile yapamadığım ATG'i bu ikili ile yapabiliyorum.

Konuya geri dönersem, uzun zamandır aklımda birtane AC ustura edinmek var.Yeterli yabancı kaynak okudum.Kamisori şeklinde olandan almak istiyorum.Fakat forumda fazla popüler olmadığını görüyorum.Acaba gözden kaçırdığım bir kusurumu var?Ve ayrıca taş ve kayış nedeni ile usturaya yanaşmayan ve hiç ustura kullanmamış birine uygunmudur sizce? Cool
@Mert_ Komşum shavette veya ustura hiç kullanmadıysanız eğer ben uygun fiyatlı, el alışkanlığı edinebileceğiniz bir ürüne yönelin derim. Maksadım heves kırmak değil. 1.5 yıldır çoğu tıraşında da kullanıyorum elimde 2 ad. Var hatta. Ama yüksek fiyatı ile neredeyse bir çelik ustura fiyatında. İlerleyen zamanlarda kullanmama ihtimallerini de değerlendirin. Ama yok sevmez isem satarım derseniz de o karar da size ait. Bu zamana kadar bir pişmanlığım olmadı ayrıca artist club ss ağız yapısı nedeni ile de kesim esnasında kolaylık sağlıyor.Bende olanlar katlanan tip de günün tıraşı bölümünde bugün fotoğraf paylaştım.

Tapatalk kullanarak gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hergün jiletli ustura ile tıraş olunur mu? Fatihkorkmaz 14 5,159 23/06/2023, Saat: 14:49
Son Yorum: MERCAN.04
Video SATILIK: Parker SRX Jiletli Ustura Paslanmaz Çelik asrnnn 1 974 24/04/2023, Saat: 18:49
Son Yorum: asrnnn
  Ali Bıyıklı ve Sedef Ustura BigHillMe 195 210,757 14/03/2023, Saat: 10:15
Son Yorum: inter
  CAPTAIN FAWCETT USTURA Erdi 11 5,571 24/02/2023, Saat: 13:34
Son Yorum: CemBarlas
  Ustura İçin Jilet Seçimi ynspektas 53 31,633 31/03/2022, Saat: 10:59
Son Yorum: CemBarlas
  Jiletli ustura ve tıraş aleti kombini ile ilgili Oldstyle 5 2,626 27/09/2021, Saat: 10:00
Son Yorum: Oldstyle
  Parker Jiletli Ustura emiriko 33 62,865 10/09/2021, Saat: 09:01
Son Yorum: KurtaranS
  Zaza Ahşap Saplı Ustura shaving nick 22 10,365 04/09/2021, Saat: 11:35
Son Yorum: Eunus
  Jiletli Ustura Alımı Konusunda Tavsiye aminoasid 81 80,269 19/04/2021, Saat: 22:43
Son Yorum: Uzunluomer
  Ustura İçin Nasıl Pratik Yapılmalı Grandnovice 16 15,068 01/04/2021, Saat: 15:09
Son Yorum: denizdvn

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: