Feather Artist Club Ss Ustura
Arkadaşlar şuan İmpa da hala var mı bilmiyorum ama SS yerine Kai Classic öneririm. Hem kalitesi daha iyi hem de mekanizmanın yanak kalınlığı daha az olduğu için daha dar alanlarda rahat kullanılıyor. Daha yakın tıraş alınıyor.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Merhaba

Feather Artist Club üzerine videom yarın yayında olacak. Youtube a yüklediğimde kendi başlığı üzerinden bildireceğim. İlginizi çekerse ne mutlu bana.
(21/09/2017, Saat: 23:17)Umutakdag Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba

Feather Artist Club üzerine videom yarın yayında olacak. Youtube a yüklediğimde kendi başlığı üzerinden bildireceğim. İlginizi çekerse ne mutlu bana.

Çok güzel bir haber, teşekkürler. Bir de bugün aklıma gelmişti, forum usturası gündemde iken eğer ilginiz, tecrübeniz varsa usturalar konusunda bir video oldukça yararlı olacaktır. Hele ki kayışlama, bileme taşları ile taçlanırsa ilerki dönemde of of of
(22/09/2017, Saat: 00:11)gr00v3r Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel bir haber, teşekkürler. Bir de bugün aklıma gelmişti, forum usturası gündemde iken eğer ilginiz, tecrübeniz varsa usturalar konusunda bir video oldukça yararlı olacaktır. Hele ki kayışlama, bileme taşları ile taçlanırsa ilerki dönemde of of of

Merhablar,

Çelik ustura üzerine video birkaç gün içinde çekeceğim, şimdilik Feather Artist Club sistemi üzerine olan videom biraz sonra Youtube kanalımda yayında olacak. Aslında insanları usturaya, bilhassa Feather sistemine özendirmek isterim. Videoda bunun üzerine konuştum.
Saygılar

(21/09/2017, Saat: 01:57)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Dr.Fahrenheit komşum memnun kalmanıza sevindim Smile Tekrar çok geçmiş olsun ve güle güle kullanın. Bende featherı hasarsız ve keyifle kullanmaktayım. Öncesi sizin gibi bir Ali Bıyıklı kazam oldu Sad üstelik elimin üstüne kesik attım.. Bu shavette işindeki nacizane tecrübemi sizle paylaşmak isterim :
-Konsantrasyon
-Açıya hep dikkat
-Küçük çekişler
Tamam artık oldum dediğiniz anda bir hatırlatma yapıyorSmile

@Tahir üstadım size de çok geçmiş olsun. Çok çok haklısınız, elimi kestikten sonra Feather'ı alana kadar 34C ile devam ettim tıraşıma, mild bir DE olması hasebiyle gerçekten çok vurdum duymaz hissettiriyordu ama shavette, hata yapmanı kollayan bir öğretmen gibi ben buradayım diyor her an. Ufacık bir dalgınlığı, umursamamayı affetmeyeceğini her an yüzünüzde hissediyorsunuz. Ama öte yandan bir o kadar da keyif veriyor işte.

@Umutakdag komşum güzel video için teşekkür ederim. Ben Ali Bıyıklı kullanırken de yalnızca sağ elimi kullanıyordum, ilk tıraştan itibaren sola da şans vereceğim.
Merhabalar,

Çelik usturalar üzerine kısa tanıtım videom biraz sonra yayında:

(22/09/2017, Saat: 08:18)Umutakdag Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhablar,

Çelik ustura üzerine video birkaç gün içinde çekeceğim, şimdilik Feather Artist Club sistemi üzerine olan videom biraz sonra Youtube kanalımda yayında olacak. Aslında insanları usturaya, bilhassa Feather sistemine özendirmek isterim. Videoda bunun üzerine konuştum.
Saygılar

Abi sen Turkish Geofatboy olmussun. Video icin tesekkurler gayet aciklayici olmus. SS olmayani (diger modeli) ni kullaniyorum ayni konfor onda da var. Ama o farkli hissettiriyor. Hele bizler gibi usturaya alismis insanlara sanki bir seyler eksikmis gibi geliyor Smile
Artık ben de klüp üyesiyimSmile ilk tıraşımda tahrişsiz ve damatlık olmasa da kaymak bir tıraş oldum. İlk tıraşım olduğundan biraz temkinli yaklaştım, lakin gelinen nokta mis.

Proguard kullandım. Ben jileti son derece kaliteli ve konforlu buldum. Kanımca proffesional da alınabilirdi de, tecrübeyi artırmadan çıtayı artırmak istemedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bugün bir kaymak tıraş daha!

Sanırım ulaşmak istediğim konfor buymuş...
Yakın zamanda Feather Artist Club Ss, Kai Captain ve Feather Dx usturaları yan yana koyma fırsatı buldum. Merak edenlere kafa yapılarını karşılaştırma adına bir girdi olsun isterim.

Yeşil olan Feather AC SS
Siyah KAI Captain Standard
Ahşap Feather DX 270ed06ec9fe440b9ccecaa5ca6a81b1.jpgdb1e0bfa70a08257ecc22c51c724e1e8.jpgf4f3e025a7aee6b4238eb687fd0fa5a9.jpg

SeckinB

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hergün jiletli ustura ile tıraş olunur mu? Fatihkorkmaz 14 5,160 23/06/2023, Saat: 14:49
Son Yorum: MERCAN.04
Video SATILIK: Parker SRX Jiletli Ustura Paslanmaz Çelik asrnnn 1 975 24/04/2023, Saat: 18:49
Son Yorum: asrnnn
  Ali Bıyıklı ve Sedef Ustura BigHillMe 195 210,761 14/03/2023, Saat: 10:15
Son Yorum: inter
  CAPTAIN FAWCETT USTURA Erdi 11 5,571 24/02/2023, Saat: 13:34
Son Yorum: CemBarlas
  Ustura İçin Jilet Seçimi ynspektas 53 31,634 31/03/2022, Saat: 10:59
Son Yorum: CemBarlas
  Jiletli ustura ve tıraş aleti kombini ile ilgili Oldstyle 5 2,628 27/09/2021, Saat: 10:00
Son Yorum: Oldstyle
  Parker Jiletli Ustura emiriko 33 62,865 10/09/2021, Saat: 09:01
Son Yorum: KurtaranS
  Zaza Ahşap Saplı Ustura shaving nick 22 10,367 04/09/2021, Saat: 11:35
Son Yorum: Eunus
  Jiletli Ustura Alımı Konusunda Tavsiye aminoasid 81 80,272 19/04/2021, Saat: 22:43
Son Yorum: Uzunluomer
  Ustura İçin Nasıl Pratik Yapılmalı Grandnovice 16 15,071 01/04/2021, Saat: 15:09
Son Yorum: denizdvn

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: