Feather Artist Club Ss Ustura
Ucuz olan SS feather ucunda digerlerinde olmayan, cildinizi yaslayabileceginiz bir nevi safety bar egrisine dikkatinizi cekerim dostlar.
SS, Captain ve DX'in üçünü de denemiş birisi olarak en çok hoşuma gidenin Captain olduğunu söylemeliyim. DD aynı şekilde @dikdik_s üstadın da dediği gibi etli ve yuvarlatılmış bir profile sahip. Bu profil tıraş olurken ciltte ek bir germe yaratarak kendinizi kesmenizi zorlaştırıyor ama bıyık bölgesinde tıraşı zorlaştırıyor. Aynı şekilde benim gibi top sakalınız varsa ince işleri de zorlaştırıyor. Yine de yeni başlayan için kullanımı en güvenli olan SS.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Uzun süredir SS kullanmaktayım. Dx’in ahşap saplı olanı aklımdan çıkmıyor. SS in tek dezavantajı ; kullandıktan sonra bir daha başka shavette kullanmak istemiyorsunuz, ne sedef ne parker ne bluebeard revenge , hiç biri o tadı vermiyor.

Bu arada SS almayı düşünen ya da elinde DX olan ve sıkılan varsa benimle irtibata geçebilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Birde şöyle bir special edition üretimi var ss japon stili olanın. Çok beğenmiştim çok araştırdım hatta japonyaya haber saldım Smile kesin almak için ama maalesef bulamadım.
Japonyada iç piyasa için özel üretilmiş.

352s01y.jpg
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Gercekten cok guzel gorunuyormus komsum. Cok begendim.
IMG-20201126-024412.jpg
IMG-20201126-024426.jpg
IMG-20201126-024503.jpg
IMG-20201126-024511.jpg

Ölçüleri:

Kapalı iken uzunluğu  : 151 mm

Açıkken uzunluğu       : 225 mm

Sap uzunluğu             : 124 mm

Bıçak uzunluğu          :   50 mm

Ağırlığı                      :   43 gr

Özellikleri:

Günlük kullanım için uygundur.

Bıçak kısmı SUS317 kalite paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir.

135 dereceye kadar ısıya dayanıklı, özenle tasarlanmış yüksek kaliteli reçine saplıdır.

Güvenli ve hızlı şekilde jilet değiştirebilirsiniz. ( Çok kolay Smile )

Kolaylıkla temizlenebilir (*). Kaynar su kullanarak ya da etil alkol ile temizleyebilirsiniz.

Diğer jiletli ustura lar gibi dalmiyor ve uç kısmı oval olduğu için agresif liği biraz düşürülmüş .
Ustura denildiği zaman aman günlük için uygun mu denir , bence uygun ve çok konforlu jileti ile bence 10 tıraş çıkar en az Smile feather den keskin jilette kimse aramasın bence Smile sap kısmı çok kaliteli vidası bile işçilik akıyor , uç kısmındaki çelik çok iyi öyle çabak çizik vs . Arasanız bulamazsınız , bir usturadan daha fazlası diyebilirim , ömürlük bir ustura .
Ağırlığı çok dengeli kafa kısmının kalınlığı ne ince ne kalın .
Aleti kullandığınızda ne demek istediğimi anlayacaksınız . Smile
Bir GC 84 birde Feather artist club ss niz varsa mutlu temiz tıraşlar Smile
Hava atmak için yemek yapılmaz ama yemek yapmak havalı bir iştir    Cool
(26/11/2020, Saat: 03:56)Chefkara Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Günlük kullanım için uygundur.

Bıçak kısmı SUS317 kalite paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir.

135 dereceye kadar ısıya dayanıklı, özenle tasarlanmış yüksek kaliteli reçine saplıdır.

Güvenli ve hızlı şekilde jilet değiştirebilirsiniz. ( Çok kolay Smile )

Kolaylıkla temizlenebilir (*). Kaynar su kullanarak ya da etil alkol ile temizleyebilirsiniz.

Diğer jiletli ustura lar gibi dalmiyor  ve uç kısmı oval olduğu için  agresif liği biraz düşürülmüş .
Ustura denildiği zaman aman günlük için uygun mu denir , bence uygun ve çok konforlu jileti ile bence 10 tıraş çıkar en az Smile feather den keskin jilette kimse aramasın bence Smile sap kısmı çok kaliteli vidası bile işçilik akıyor , uç kısmındaki çelik çok iyi öyle çabak çizik vs . Arasanız bulamazsınız , bir usturadan daha fazlası diyebilirim , ömürlük bir ustura .
Ağırlığı çok dengeli kafa kısmının kalınlığı ne ince ne kalın .
Aleti kullandığınızda ne demek istediğimi anlayacaksınız . Smile
Bir GC 84 birde Feather artist club ss niz varsa  mutlu temiz tıraşlar Smile

Günlük kullanım için uygun olduğuna katılıyorum, Koray komşum.
Hatta ağzı geniş olduğu için çok daha az çekişle tek perdede tıraş olmak mümkün. En hızlı ve pratik tıraşımı SS ile olmuşumdur. ( tabi bu hızlı tıraş olma meselesi çoğu komşumuz açısından  tıraş keyfinin kısa sürmesi nedeniyle burun kıvrılarak karşılanabilir Smile
(26/11/2020, Saat: 21:16)dbkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Günlük kullanım için uygun olduğuna katılıyorum, Koray komşum.
Hatta ağzı geniş olduğu için çok daha az çekişle tek perdede tıraş olmak mümkün. En hızlı ve pratik tıraşımı SS ile olmuşumdur. ( tabi bu hızlı tıraş olma meselesi çoğu komşumuz açısından  tıraş keyfinin kısa sürmesi nedeniyle burun kıvrılarak karşılanabilir Smile

Kesinlikle komşum Tebrikler Smile
Hava atmak için yemek yapılmaz ama yemek yapmak havalı bir iştir    Cool
11.11 de bende çinden bunun çakması olanını aldım bugün elime ulaştı benim aldığım bormal jilet kullanıyor onun hiçin daha fazla seçenek doğmuş oluyor görünüm ve tıraşı güzel bunu alamayan arkadaşlar için benim seçenek güzel.....
L8Yjqd.jpg
(26/11/2020, Saat: 22:29)TA1OZH Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 11.11 de bende çinden bunun çakması olanını aldım bugün elime ulaştı benim aldığım bormal jilet kullanıyor onun hiçin daha fazla seçenek doğmuş oluyor görünüm ve tıraşı güzel bunu alamayan arkadaşlar için benim seçenek güzel.....
L8Yjqd.jpg
çok hoşuma gitti komşum, güle güle sıhhatle kullanın. aliexpress'ten mi aldınız acaba? markası nedir bu usturanın? nasıl aratabiliriz aliexpress'te?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hergün jiletli ustura ile tıraş olunur mu? Fatihkorkmaz 14 5,159 23/06/2023, Saat: 14:49
Son Yorum: MERCAN.04
Video SATILIK: Parker SRX Jiletli Ustura Paslanmaz Çelik asrnnn 1 974 24/04/2023, Saat: 18:49
Son Yorum: asrnnn
  Ali Bıyıklı ve Sedef Ustura BigHillMe 195 210,757 14/03/2023, Saat: 10:15
Son Yorum: inter
  CAPTAIN FAWCETT USTURA Erdi 11 5,571 24/02/2023, Saat: 13:34
Son Yorum: CemBarlas
  Ustura İçin Jilet Seçimi ynspektas 53 31,634 31/03/2022, Saat: 10:59
Son Yorum: CemBarlas
  Jiletli ustura ve tıraş aleti kombini ile ilgili Oldstyle 5 2,626 27/09/2021, Saat: 10:00
Son Yorum: Oldstyle
  Parker Jiletli Ustura emiriko 33 62,865 10/09/2021, Saat: 09:01
Son Yorum: KurtaranS
  Zaza Ahşap Saplı Ustura shaving nick 22 10,365 04/09/2021, Saat: 11:35
Son Yorum: Eunus
  Jiletli Ustura Alımı Konusunda Tavsiye aminoasid 81 80,270 19/04/2021, Saat: 22:43
Son Yorum: Uzunluomer
  Ustura İçin Nasıl Pratik Yapılmalı Grandnovice 16 15,069 01/04/2021, Saat: 15:09
Son Yorum: denizdvn

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: