Merhabalar hemen tanışıp sorularıma geçicem :)
Hoşgeldiniz komşum, ben de @cihankeskin komşuma katılıyorum genetik bir durum olduğu için fazla beklenti içine girmeyin gürleştilerme konusunda derim.
Keyifli tıraşlar.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
fonex sakal waxı ile bıyık şekillendiren üyemiz var Smile
gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz üreünlerdir fonex ürünleri
merak etmeyin

(bulamadığı zamanlarda saç için olan wax ıda kullandığını biliyorum)

konu sadece şekillendirme ise bunlar yeterli

ama bakım yağı ve sakal şampuanı ürünleri hakkında hiçbir bilgim yok fonexin
bunlarıda deneyimleyen üyelerimiz bilgilerini aktarırsa bu alanda da güzel bir bilgi paylaşımı olur

sayenizde bir eksiğimizi farkettim sakal şekillendirme ve bakım ürünleri konusunda yetersiziz
bu alanada biraz yönelelim Smile

aramıza hoşgeldiniz
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Kuzenimin şöyle bir yazısı var işinize yarayabilir

https://medium.com/turkce/nas%C4%B1l-sak....j7yalcbew
Salvador.deli taşı attı, akıllılar çıkarmaya çalışıyor Big Grin
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Minoxil kullanan duymuştum. Hatta reklam olarakta çıkar bazı sitelerde

GT-I9295 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Arkadaşlar herkese cevapları için teşekkür ederim Big Grin salvador "deli" taş attı herkes çıkarmaya çalışıyor espirisine baya güldüm Smile

Şimdil şöyle ki her ne kadar kelleşse de saçlarım sakallarım gür. Yani öyle bir delikten 3-5 kıl çıkmıyor barzolar gibi ama gür. Yurtdışında çok popüler bu beard oil, beard balm vs gibi ürünler türkiyede yok maalesef. Gümrük bakanlığının saçma şeyi yüzünden ülkeye de girmiyor sanirim.

Amazonda 1-2 ürün türkiyeye ürün gönderiyor.

Ayrıca fonex kozmetik gummy sakal bakım şeylerini öneren olmuş. Nedense bana fake gibi geldi onlar ya. Yani internette kullanan 1 kişi bile yok. Mail attım. Çok traş cevap verdiler.

Kendim aktardan alıp karışım yapmayı düşündüm. lakin ülkemizde 10 tl ye satılan argan jojoba vs yaglarının orjinal değil eser miktarda argan veya jojoba içerdiğini eczaci arkadaşımdan öğrendim..

velhasıl hala aradıgım soruya cevap bulamadım.
(15/03/2016, Saat: 22:05)salvador.deli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yani öyle bir delikten 3-5 kıl çıkmıyor barzolar gibi ama gür.

Bu duruma sizin çözüm öneriniz nedir? Bu insanlar sokağa mı çıkmasınlar yoksa kendilerini intihar mı etsinler?
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(15/03/2016, Saat: 22:10)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu duruma sizin çözüm öneriniz nedir? Bu insanlar sokağa mı çıkmasınlar yoksa kendilerini intihar mı etsinler?

Genetik üstad yapcak birşey yok. Traş olsunlar.
zaza handa tüm ürünlerini bulabilirsiniz fonexin
netden almak isterseniz burası kargo ile yollar http://www.fonexkozmetik.com/Gummy-Sakal...-1080.html
bunlar dışında bir alternatif aklıma gelmedi

sıradan saç için kullanılan wax ile formulasyon açısında büyük bir fark olup olmadığı konusunda bende süpheliyim

eger formulasyon yakınsa fiyat misli misli fazla saç için olana göre
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(15/03/2016, Saat: 22:47)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: zaza handa tüm ürünlerini bulabilirsiniz fonexin
netden almak isterseniz burası kargo ile yollar http://www.fonexkozmetik.com/Gummy-Sakal...-1080.html
bunlar dışında bir alternatif aklıma gelmedi

sıradan saç için kullanılan wax ile formulasyon açısında büyük bir fark olup olmadığı konusunda bende süpheliyim

eger formulasyon yakınsa fiyat misli misli fazla saç için olana göre

hocam çanakkaledeyim ben. ayrıca kargo ile yollar fakat fonexin sattığı gummy adındaki ürünlere pek güvenemedim.....

ayrıca adminsiniz sanırım. sakal bakımı hakkında bir köşe açılırsa müthiş olabilir.. Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese merhabalar altın porsuk 2 653 08/07/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: altın porsuk
  Merhabalar! Cascada 5 1,689 27/06/2023, Saat: 05:44
Son Yorum: Cascada
  Merhabalar EnverCan Enver Can 3 688 07/05/2023, Saat: 15:11
Son Yorum: sfenks
  Merhabalar goshawk 14 2,225 26/04/2023, Saat: 00:14
Son Yorum: goshawk
Star Merhabalar! devrimsezgin 5 2,691 28/09/2022, Saat: 19:34
Son Yorum: ferencpuskas