Sakal folikulit sorunı
Arkadaşlar selamm. Yaşım 16. Boyun bölgemde folikülit var ve bu beni rahatsız ediyor sakal bırakamiyorum. Boyun bölgemdeki sakallar normalden ters yöne cıkıyor çıkış yönüne göre yani ters mi vurmaliyim? Ve folikülit için ne yapmaliyim
Yeni baslayanlar icin olan konuları okuyunuz.
Sakal yonune gore 1c. perde WTG yani sakal asgıya dogru cıkıyorsa, yukarıdan asagıya, 2ci perde XTG yani sakal asagı dogru cıkıyorsa asgdan sola yada soldan saga.

O bolgede ters cıkıyor dediginiz alan icin aynı seyleri bu sefer sakal cıkıs yonune gore ayarlayın.
bir süre tıraş olma yüzüünü temiz tut .yüz temizleyilerle yıka ve yüzünle oynama yoksa etrafa yayım yapar haberin olsun. eğer yüzünü fazla kapladıysa bir dermatoloğa görün derim
traş tekniğinle ya da jiletin çok kez kullanımı sonucu oluşmuş olabilr veya başka bir sebepten olabilr. Tıraş olurken tersten alma yüzün biraz toparlasın.
(14/03/2016, Saat: 09:03)mahmut Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bir süre tıraş olma yüzüünü temiz tut .yüz temizleyilerle yıka ve yüzünle oynama yoksa etrafa yayım yapar haberin olsun. eğer yüzünü fazla kapladıysa bir dermatoloğa görün derim
traş tekniğinle ya da jiletin çok kez kullanımı sonucu oluşmuş olabilr veya başka bir sebepten olabilr. Tıraş olurken tersten alma yüzün biraz toparlasın.

Traş olmayınca daha çok oluyor bu yüzden 2-3 güne bir oluyorum
Razor bump, acemiler için tıraş teknikleri, yatık sakal konu ve başlıklarını okuyunuz, ziyadesiyle faydasını göreceğinize inanıyorum.
Acta est fabula, plaudite.
Gün aşırı traş olun. Tersten almayın. Ayrıca her traş sonrası şap kullanın

GT-I9295 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sakal aralarında uzamayan kıllar Köse123 12 15,284 14/10/2015, Saat: 12:00
Son Yorum: Köse123
  Gür sert sakal traş sonrasi Joseph 11 13,137 10/06/2015, Saat: 19:16
Son Yorum: ts9funk
  İlk Geleneksel tıraş(Sorunlu Sakal) anıl gökçe 23 27,008 20/04/2014, Saat: 12:50
Son Yorum: Hasan Ali
  sakal batması ile mücadele :D nesliasim 9 21,019 10/12/2013, Saat: 14:25
Son Yorum: cavuscavus
  Sorunlu sakal ve cilt için öneri lütfen Delidumrul 14 24,852 24/08/2013, Saat: 20:02
Son Yorum: geldigitti

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: