Anket Başlığı: Favori Sabununuz Hangisi?
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
arko
35.00%
77 35.00%
füme
3.64%
8 3.64%
tabac
16.82%
37 16.82%
mwf
7.73%
17 7.73%
tobs
8.18%
18 8.18%
wilkinson sword
2.27%
5 2.27%
cella
11.36%
25 11.36%
proraso
8.18%
18 8.18%
dr. harris
1.36%
3 1.36%
col. conk
0%
0 0%
derby
2.73%
6 2.73%
geo f. trumper
1.36%
3 1.36%
crabtree & evelyn
0.45%
1 0.45%
mama bear
0.91%
2 0.91%
Katılımcı sayısı: 220 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

(Anket) Favori Sabununuz
merhaba,
yurtdışından sipariş verecek olanlar veyahut yeni başlayacak olanlar için favori sabunlarımızı belirtirsek belki bir faydamız olur. ister dayanıklılık, isterse fiyat ya da koku veyahut performans olsun, favori sabununuz nedir?
selamlar.
füme... hem ucuz, hem de kolayca süper bir koruyucu tabaka elde etmek mümkün. fiyatı pahalı olmasa tabac derdim heralde.
Şimdilik fiyat ve bulunabilirlik açısından füme diyorum.
Bence herkes kullandığı en iyi F/P sabununu. ve fiyatı göz önüne almadan en iyisi olduğunu düşündüğü sabunu yazarsa daha faydalı olur.
ben derby diorum ama ankette arko ile ayni yerde olmasi olmamis. ayirmalisiniz, ikiside baska fabrikalarin urunu.
10 seçenek veriyor site maalesef, ikisi de yerli ve fiyatları yakın diye yanyana yazdım. daha yazılmamış çok marka var hatta, en çok kullanılanları yazdım buraya. arko veya derby diyen, konuya da bir not düşerse karıştırmadan gideriz..
selamlar.
Big GrinBig GrinBig Grin
Bence füme sabun. hakikaten gün geçtikçe dahada çok seviyorum. koruyuculuğu olsun, kokusu olsun, suyu yedikçe köpürmesi olsun, hemen kurumaması olsun füme benim için 1 numaradır.
Mühle R89
Sonucu düşünürken kremleri daha çok sevdiğimi fark ettim. Sabun denemek dışında neredeyse hiç tercih etmiyorum. Krem hem daha güzel kokuyor, hem çabuk köpürüyor hem de yüzde köpürtmeye daha uygun. Sabunlardan DR Harris Arlington favorim: limon kolonyası kokusu Smile
Bu listede arko ve derby nin aynı yerde olması yanlış gibi
Ben arko üzerine 4 damla sandal ağacı yağı derim. Yalnız kopurtmeden yağı vermeyin ziravo zaman kopurmuyor

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: