Çanakkale Zaferi'nin 101.Yıldönümü
Sayenizde gururlanacak tarihimiz, yaşanacak vatanımız var.. Çanakkale zaferimizin 101. Yılında şehitlerimizi rahmet ve saygıyla anıyorum..
Çanakkale zaferimizin 101. yılı kutlu olsun...
Çanakkale de yaşayan biri olarak, arkadaşlar mutlaka ve mutlaka Çanakkaleyi görmeye geliniz. Çocuklarınıza,yakınlarınıza Çanakkale'de yaşananları bizzat yerinde gösterin. Topraklarımızın ne zorluklarla savunulduğunu bizzat yerinde göreceksiniz.
Bu toprakları canları pahasına koruyan tüm şehitlerimizi saygı ve rahmet ile anıyorum.

Gittiler!Geçemediler!Geçemeyecekler!
Şükran ve minnet ile anıyorum,Çanakkale şehitlerinin ve onun nezdinde tüm şehitlerimizin mekanı cennet olsun.

Sent from my iPhone using Tapatalk
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Allah milletimize zeval vermesin..Tum Şehitlerimize rahmetler diliyorum..

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Rahman ve Rahim olan Allah'in adiyla “Allah yolunda öldürülenlere ‘ölüler’ demeyiniz. Bilâkis onlar diridirler, lâkin siz anlayamazsınız.” (Bakara, 154) Bu mübarek cuma günü hurmetine gelmiş geçmiş tüm sehit, şüheda, ulema ve vatan ve millet uğrunda gözünü kırpmadan Hakka teslim olmuşlar ile ayni hissiyatla gazi olmuslara Yüce Rabbim rahmet etsin, yakınlarına sabri cemil ihsan etsin, hayatta olanlarına şifa versin. Selam ve dua ile hayırlı cuma sizlere de hayır getirsin (Amin).
Acta est fabula, plaudite.
18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 101. Yıldönümü ve Şehitleri Anma Gününde şehitlerimizi minnetle ve şükranla anıyorum. Ruhları şâd olsun.
zmkxa8.gif

İsimleri belli ama kimsenin ezberinde olmayan,Çanakkale şehitleri olarak anılan kahramanlar !
Allah sizin gibi yiğitleri ülkemizden eksik etmesin.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
r7k9pc.jpg

Mustafa Bey yine paylaşmışsınız ana sayfa da. Seviyoruz böyle şeyleri, elinize sağlık.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Bu tasindir diyerek KABE yi diksem basina ...
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir Öneri: Geltir Kuruluş Yıldönümü Kutlaması jegal 21 8,907 19/12/2018, Saat: 16:34
Son Yorum: posicor
  18 Mart Çanakkale şehitlerini Anma Günü korhan 38 32,243 29/03/2015, Saat: 22:17
Son Yorum: Aleksey

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: