Bakü'den ne istenir
kısmet Cool

(20/07/2012, Saat: 23:51)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir koli voskhod. Sleepy
Beyfendi bavulunuzu acar misiniz?

Bu jiletler nedir beyfendi?

...

Gelde acikla havaalaninda Smile acikcasi sahsim adina bir daha elde etmesi zor olan bir tuketim malzemesini (orn jilet) denemek istemem. Ya begenirsem Smile icimde ukte kalir sonra elde edemezsem Smile astra ile derby ile mutluyum ben Angel

Ama denemek istemiyor degilim hani insanoglu iste Sad
arabasıyla gelecek avrupa kadar sıkı değil
üstad emir hala zekatı vermediniz siz fatboyu verin bana ben size vokshod un yönetim kurulundan sandalye vereyim

(20/07/2012, Saat: 23:59)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beyfendi bavulunuzu acar misiniz?

...

Gelde acikla havaalaninda Smile acikcasi sahsim adina bir daha elde etmesi zor olan bir tuketim malzemesini (orn jilet) denemek istemem. Ya begenirsem Smile icimde ukte kalir sonra elde edemezsem Smile astra ile derby ile mutluyum ben Angel

Ne voskhod muş Smile (Kızmayın hemen. Denemeyen için bu soru çok mantıklı)
EJ Chatsworth & Merkur & TOBS Krem & Speick Balm..
teşekkür ederim, estafurullah, dostluk baki gerisi geçici demişler, siz zahmet verip hatırınızda tuttunuz ya beni, o yeter.
selamlar.

(20/07/2012, Saat: 23:43)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: üstadım umut vermeyeyim gelirse siz hatırımdasınız

(20/07/2012, Saat: 23:36)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hadi hayırlısı Smile

(20/07/2012, Saat: 23:27)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bakü deki arkadaşım bayram iznine gelecek işleri yoğun gelirken voskhod getirme ihtimali var.

500 ile 1500 adet jilet istedim belli fiyat aralığında fiyat çok uygun olursa daha fazlada getirebilir.tabi elinde 100 jiletlede gelebilir
bakalım fazla miktarda gelirse cüzi bir karla isteyene veririm
az gelirse voskhod sevenlere sample kadar
bak böyle demiycektinSmile
şimdi adresini almak zorundayım Cool

(21/07/2012, Saat: 00:21)mckorkmaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne voskhod muş Smile (Kızmayın hemen. Denemeyen için bu soru çok mantıklı)
Voskhodlar gelsin, arkadaşlar stoklarını yapsınlar, elinizde kalırsa memnuniyetle adresimi hemen gönderirim. Teşekkürler Angel
EJ Chatsworth & Merkur & TOBS Krem & Speick Balm..
İlahi hocam Smile

Arabada rahat olacaktir tabi insallah bir toptanci bulur koli koli getirir size hocam

(21/07/2012, Saat: 00:16)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arabasıyla gelecek avrupa kadar sıkı değil
üstad emir hala zekatı vermediniz siz fatboyu verin bana ben size vokshod un yönetim kurulundan sandalye vereyim

(20/07/2012, Saat: 23:59)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Beyfendi bavulunuzu acar misiniz?

...

Denemek için bende almak isterim ama üstelemek te istemem Blush Geldiğinde duruma göre bir 100 lük paket alabilirim arkadaşım olmazsa da canın sağolsun...
aksakalınız hatırına elimden gelirse Smile

(21/07/2012, Saat: 00:35)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Denemek için bende almak isterim ama üstelemek te istemem Blush Geldiğinde duruma göre bir 100 lük paket alabilirim arkadaşım olmazsa da canın sağolsun...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  San Francisco dan ne istenir ihtilaf 34 40,530 17/09/2012, Saat: 01:14
Son Yorum: ihtilaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: