Bakü'den ne istenir
(21/07/2012, Saat: 00:40)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aksakalınız hatırına elimden gelirse Smile

(21/07/2012, Saat: 00:35)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Denemek için bende almak isterim ama üstelemek te istemem Blush Geldiğinde duruma göre bir 100 lük paket alabilirim arkadaşım olmazsa da canın sağolsun...

Olmadı rüyanıza girmeyi düşünüyordum Tongue
Teşekkür ederim..
sputnik de ucuzdur orada 1 kartonda sputnik alıversin Big Grin[/align]
Katılma tarihi: 2011
dede vokshodCool

(21/07/2012, Saat: 00:52)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21/07/2012, Saat: 00:40)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: aksakalınız hatırına elimden gelirse Smile

(21/07/2012, Saat: 00:35)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Denemek için bende almak isterim ama üstelemek te istemem Blush Geldiğinde duruma göre bir 100 lük paket alabilirim arkadaşım olmazsa da canın sağolsun...

Olmadı rüyanıza girmeyi düşünüyordum Tongue
Teşekkür ederim..
arkadaşım jileti görse tanımaz
zaten niye kartuş kullanmıyorum diye garipsedi
bir de sputnik dersem error verebilirCool

(21/07/2012, Saat: 01:43)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sputnik de ucuzdur orada 1 kartonda sputnik alıversin Big Grin[/align]
Bakü deki arkadaşım voskhod bulamamış,pazarlar hep çin ürünleri doluydu diyor.
yarın , tatile rusya ya gidiyormuş bulursam alırım diyor
kısmetSleepy
hocam eğer çok gelirse 1 paket voskhodunu alırım Smile
(14/08/2012, Saat: 00:57)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bakü deki arkadaşım voskhod bulamamış,pazarlar hep çin ürünleri doluydu diyor.
kısmetSleepy
papazeriği ne her zaman kontenjan varSmile
rusya dan ne gelirse artık Smile
sonra çin e geçecekmiş

(14/08/2012, Saat: 01:21)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam eğer çok gelirse 1 paket voskhodunu alırım Smile
(14/08/2012, Saat: 00:57)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bakü deki arkadaşım voskhod bulamamış,pazarlar hep çin ürünleri doluydu diyor.
kısmetSleepy
hocam ben ümitsizim
ben buradan kimleri italyaya, almanyaya, portekize yolladım ve bir sefer hariç beklediğim ürünlerden beklediğim sayıda alamadım. Confused
hatta bazen havayı aldığım bile oldu... Portekiz havası, ohhh misssss. Big Grin
İnşallah sizinkiler gelir.
Saygılarımla
(14/08/2012, Saat: 05:06)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: papazeriği ne her zaman kontenjan varSmile
sonra çin e geçecekmiş
Smile ben işimi garantiye alıyorum avrupa yahut amerika konusunda. amazon' un o ülke için olan linkini bulup yolluyorum, alıp geliyorlar Sleepy ama rusya ya da çinde çalışmaz. tıraş ürünleri için ya böyle yapmak lazım ya da bizden biri gitmeli ki, fırça deyince makyaj fırçası alıp gelmesin.

(14/08/2012, Saat: 10:09)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam ben ümitsizim
ben buradan kimleri italyaya, almanyaya, portekize yolladım ve bir sefer hariç beklediğim ürünlerden beklediğim sayıda alamadım. Confused
hatta bazen havayı aldığım bile oldu... Portekiz havası, ohhh misssss. Big Grin
İnşallah sizinkiler gelir.
Saygılarımla
(14/08/2012, Saat: 05:06)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: papazeriği ne her zaman kontenjan varSmile
sonra çin e geçecekmiş
hmmm mantıklı aslında... amerika olursa kesinlikle değerlendireceğim bu fikrinizi.
(14/08/2012, Saat: 10:36)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smile ben işimi garantiye alıyorum avrupa yahut amerika konusunda. amazon' un o ülke için olan linkini bulup yolluyorum, alıp geliyorlar Sleepy ama rusya ya da çinde çalışmaz. tıraş ürünleri için ya böyle yapmak lazım ya da bizden biri gitmeli ki, fırça deyince makyaj fırçası alıp gelmesin.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  San Francisco dan ne istenir ihtilaf 34 40,512 17/09/2012, Saat: 01:14
Son Yorum: ihtilaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: