Bakü'den ne istenir
Yurt dısında da kolay bulunan ürünler değil bizim aradıklarımız. Yerini bilmek lazım yoksa marketlerde falan bazı ürünler var sadece. Geleneksel tıraş sırf biz de Antika konumunda değil
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
kesinlikle iyi oluyor, hele ki gidenin anlamadığı herhangi birşeyse. bir riski orada aslında daha ucuza bulunabiliyor dükkan dolaşılsa. ama hem gideni oyalamak istemiyorum hem de yanlış ya da bulunamamış olmasını engelliyorum Smile bir taşla iki kuş.

(14/08/2012, Saat: 10:41)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hmmm mantıklı aslında... amerika olursa kesinlikle değerlendireceğim bu fikrinizi.
(14/08/2012, Saat: 10:36)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smile ben işimi garantiye alıyorum avrupa yahut amerika konusunda. amazon' un o ülke için olan linkini bulup yolluyorum, alıp geliyorlar Sleepy ama rusya ya da çinde çalışmaz. tıraş ürünleri için ya böyle yapmak lazım ya da bizden biri gitmeli ki, fırça deyince makyaj fırçası alıp gelmesin.
vokshod u rusya da bulsa getirir de Confused
nerede bulacak Huh
bilmediğimiz biryer rusya, nerede ne bulunur bilemiyoruz. yormayın siz de arkadaşınızı, tevafuk eder de biryerlerden 1-2 kutu alabilirse kullanır bir bakarsınız. bakü' de de arattık zahmet verdik zaten.

(14/08/2012, Saat: 12:37)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: vokshod u rusya da bulsa getirir de Confused
nerede bulacak Huh
üstadım

baküde pazarları gezdim bulamadım dediDodgy
bakalım bir de rusya da baksınSleepy
zahmet verecek bir konu değilSmile
azıcık geleneksel tıraşla ilgilenseydi,pazarlardan neler alırdı nelerWink
algıda seçicilik olmadığı için baksada göremeyebilirHuh

(14/08/2012, Saat: 13:10)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bilmediğimiz biryer rusya, nerede ne bulunur bilemiyoruz. yormayın siz de arkadaşınızı, tevafuk eder de biryerlerden 1-2 kutu alabilirse kullanır bir bakarsınız. bakü' de de arattık zahmet verdik zaten.

(14/08/2012, Saat: 12:37)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: vokshod u rusya da bulsa getirir de Confused
nerede bulacak Huh
evet öyle de bir sorun var Smile

bu arada, sizin mesajlarınızı okumaktan o kadar keyif alıyorum ki, her cümlenin sonuna koyduğunuz ifadeler dimağıma yerleşmiş. kendi kendime düşünürken cümlelerin sonuna istemeden ifade koyup, sonra da sizi anıyorum Smile

(14/08/2012, Saat: 13:14)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: üstadım

(14/08/2012, Saat: 13:10)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bilmediğimiz biryer rusya, nerede ne bulunur bilemiyoruz. yormayın siz de arkadaşınızı, tevafuk eder de biryerlerden 1-2 kutu alabilirse kullanır bir bakarsınız. bakü' de de arattık zahmet verdik zaten.

nerede bulacak Huh
Rus malı Rapira alsın bence hem Türkiye'deki rapiraların kalitesiyle karşılaştırmış oluruz
Katılma tarihi: 2011
ohtararan üstadım

çok yaşayın Blush
bir sanatçının beğenisini kazanmak,doğru yolda olmanın işaretidir Idea

(14/08/2012, Saat: 13:21)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: evet öyle de bir sorun var Smile

bu arada, sizin mesajlarınızı okumaktan o kadar keyif alıyorum ki, her cümlenin sonuna koyduğunuz ifadeler dimağıma yerleşmiş. kendi kendime düşünürken cümlelerin sonuna istemeden ifade koyup, sonra da sizi anıyorum Smile

nerede bulacak Huh
vokshod u bulsun Huh rapira astra sputnik ladas Angel

(14/08/2012, Saat: 13:28)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rus malı Rapira alsın bence hem Türkiye'deki rapiraların kalitesiyle karşılaştırmış oluruz
estafurullah,

artık "maalesef" pek kimsenin bilmediği hiciv sanatı ve pek ince bir espri zevkine sahipsiniz, bu da güzel kişiliğinizle birleşince sohbetin tadına doyulmuyor elbette. gerçi bu forumda birçok dostum bu şekilde bir kabiliyetle müjdelenmiş. inanın forumu açıp ta son yorumlar sekmesini tıkladığımda, son mesaj yazan bölüme bakıyorum. burada birkaç dostumun ismini gördüğümde mesajı açmak, acaba ne demişler diye bakmak için heyecan duyuyorum. sizin gibi insanlarla tanıştığım için pek mutluyum. bir de papazeriğinin dediği gibi kısmet olsa da yüzyüze görüşsek ne güzel olacak.

(14/08/2012, Saat: 13:57)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ohtararan üstadım

çok yaşayın Blush
bir sanatçının beğenisini kazanmak,doğru yolda olmanın işaretidir Idea

(14/08/2012, Saat: 13:21)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: evet öyle de bir sorun var Smile

nerede bulacak Huh

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  San Francisco dan ne istenir ihtilaf 34 40,535 17/09/2012, Saat: 01:14
Son Yorum: ihtilaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: