Bakü'den ne istenir
Ne bulursa getirsin zaten ucuz Big Grin (ne diyeceğimi bilemedim de )
(14/08/2012, Saat: 13:59)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: vokshod u bulsun Huh rapira astra sputnik ladas Angel

(14/08/2012, Saat: 13:28)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rus malı Rapira alsın bence hem Türkiye'deki rapiraların kalitesiyle karşılaştırmış oluruz
Katılma tarihi: 2011
üstadım çok güzel iltifat ettiniz,mahcub oldum
bende tanışmayı isterim
forumun sıcak yüzünü gerçek hayata taşımak çok iyi olur Smile

(14/08/2012, Saat: 14:08)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: estafurullah,

artık "maalesef" pek kimsenin bilmediği hiciv sanatı ve pek ince bir espri zevkine sahipsiniz, bu da güzel kişiliğinizle birleşince sohbetin tadına doyulmuyor elbette. gerçi bu forumda birçok dostum bu şekilde bir kabiliyetle müjdelenmiş. inanın forumu açıp ta son yorumlar sekmesini tıkladığımda, son mesaj yazan bölüme bakıyorum. burada birkaç dostumun ismini gördüğümde mesajı açmak, acaba ne demişler diye bakmak için heyecan duyuyorum. sizin gibi insanlarla tanıştığım için pek mutluyum. bir de papazeriğinin dediği gibi kısmet olsa da yüzyüze görüşsek ne güzel olacak.

(14/08/2012, Saat: 13:57)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ohtararan üstadım

çok yaşayın Blush
bir sanatçının beğenisini kazanmak,doğru yolda olmanın işaretidir Idea

(14/08/2012, Saat: 13:21)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: evet öyle de bir sorun var Smile

bu arada, sizin mesajlarınızı okumaktan o kadar keyif alıyorum ki, her cümlenin sonuna koyduğunuz ifadeler dimağıma yerleşmiş. kendi kendime düşünürken cümlelerin sonuna istemeden ifade koyup, sonra da sizi anıyorum Smile

(14/08/2012, Saat: 13:14)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: üstadım

baküde pazarları gezdim bulamadım dediDodgy
bakalım bir de rusya da baksınSleepy
zahmet verecek bir konu değilSmile
azıcık geleneksel tıraşla ilgilenseydi,pazarlardan neler alırdı nelerWink
algıda seçicilik olmadığı için baksada göremeyebilirHuh

(14/08/2012, Saat: 13:10)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bilmediğimiz biryer rusya, nerede ne bulunur bilemiyoruz. yormayın siz de arkadaşınızı, tevafuk eder de biryerlerden 1-2 kutu alabilirse kullanır bir bakarsınız. bakü' de de arattık zahmet verdik zaten.

(14/08/2012, Saat: 12:37)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: vokshod u rusya da bulsa getirir de Confused
nerede bulacak Huh
estafurullah, zorba ile papazeriğinin böyle bir imkanı doğdu sanırım bayram için. iki kişi iki kişidir. artık kısmet olur da biraraya gelirsek ne mutlu bize Smile

(14/08/2012, Saat: 14:26)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: üstadım çok güzel iltifat ettiniz,mahcub oldum
bende tanışmayı isterim

artık "maalesef" pek kimsenin bilmediği hiciv sanatı ve pek ince bir espri zevkine sahipsiniz, bu da güzel kişiliğinizle birleşince sohbetin tadına doyulmuyor elbette. gerçi bu forumda birçok dostum bu şekilde bir kabiliyetle müjdelenmiş. inanın forumu açıp ta son yorumlar sekmesini tıkladığımda, son mesaj yazan bölüme bakıyorum. burada birkaç dostumun ismini gördüğümde mesajı açmak, acaba ne demişler diye bakmak için heyecan duyuyorum. sizin gibi insanlarla tanıştığım için pek mutluyum. bir de papazeriğinin dediği gibi kısmet olsa da yüzyüze görüşsek ne güzel olacak.

çok yaşayın Blush

(14/08/2012, Saat: 13:21)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: evet öyle de bir sorun var Smile

bu arada, sizin mesajlarınızı okumaktan o kadar keyif alıyorum ki, her cümlenin sonuna koyduğunuz ifadeler dimağıma yerleşmiş. kendi kendime düşünürken cümlelerin sonuna istemeden ifade koyup, sonra da sizi anıyorum Smile

(14/08/2012, Saat: 13:10)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bilmediğimiz biryer rusya, nerede ne bulunur bilemiyoruz. yormayın siz de arkadaşınızı, tevafuk eder de biryerlerden 1-2 kutu alabilirse kullanır bir bakarsınız. bakü' de de arattık zahmet verdik zaten.

(14/08/2012, Saat: 12:37)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: vokshod u rusya da bulsa getirir de Confused
nerede bulacak Huh
insanların 30 yaşından sonra arkadaş edinmeleri hatta anlaşmaları zor diye düşünürüm fakat forumda ilginç bir filtre ve elit bir doku var
üstadım iletişim halinde oluruz,biraraya geliriz

(14/08/2012, Saat: 14:28)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: estafurullah, zorba ile papazeriğinin böyle bir imkanı doğdu sanırım bayram için. iki kişi iki kişidir. artık kısmet olur da biraraya gelirsek ne mutlu bize Smile

(14/08/2012, Saat: 14:26)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: üstadım çok güzel iltifat ettiniz,mahcub oldum
bende tanışmayı isterim

çok yaşayın Blush

nerede bulacak Huh
İnşallah olur birgün.

ben de hayret ediyorum, nasıl oluyor da böyle biraraya gelebliyoruz diye. sonunda buldum Blush bir insanın geleneksel birşeye bağlı olabilmesi için, içinde birşeyler yaşaması, belki de başkasına önemsiz gelecek birşeye mana(lar) yükleyebilmesi gerekiyor. aynı geçen gün bahsettiğimiz "speick kokusu" gibi. bu tarz ufak tefek olaylar, sizi biryerden alıp, başka deryaların göbeğine bırakmıyorsa, ne geleneğe, ne de insana değer veremiyor, "herşey gelsin bize 10 dakikada tüketir, sıkılır, yeni birşeyler buluruz" insanına dönüşüyorsunuz. işte bu yeni düzen bize göre olmadığından belki de bir avuç kişi burada toplanıp ta bu satırları yazıyor ve okuyan tarafından anlaşılabiliyoruz.
arkadaşınız inşallah rusyada bizede yetecek kadar voskhod bulur
bulumazda denemeyi çok isterseniz ,bir arkadaş tandoğan asker çarşısından voskhod ladas rapira platinum aldığını söylemişti.oradayken o kadar da tezgahları süzerken nasıl göremedim diye üzgünüm
http://trasklavuzu.blogspot.com/
(14/08/2012, Saat: 17:34)sifujack Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşınız inşallah rusyada bizede yetecek kadar voskhod bulur
bulumazda denemeyi çok isterseniz ,bir arkadaş tandoğan asker çarşısından voskhod ladas rapira platinum aldığını söylemişti.oradayken o kadar da tezgahları süzerken nasıl göremedim diye üzgünüm
dediginiz yerde voschod varsa cok ucuza satmislardir
doğru hatırlıyorsam 5li kutusu 1 liradan almıştı Angel
http://trasklavuzu.blogspot.com/
(14/08/2012, Saat: 18:11)sifujack Adlı Kullanıcıdan Alıntı: doğru hatırlıyorsam 5li kutusu 1 liradan almıştı Angel

sahtedir belki ya di mi sahtedirSmile
'' işte bu yeni düzen bize göre olmadığından belki de bir avuç kişi burada toplanıp ta bu satırları yazıyor ve okuyan tarafından anlaşılabiliyoruz.''

Üstadım bu satırlarla çok güzel ifade ettiniz.Cemil Meriç'in de dediği gibi'' düşünce birliği pamuk ipliği gibi incecik ve zayıf ''

yani her an bozulabilecek narin bir ''birlik'' düşünce birliği
asıl hayret edilmesi gereken ''narin olması'' değil ''olması''

saygılar

(14/08/2012, Saat: 15:39)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnşallah olur birgün.

ben de hayret ediyorum, nasıl oluyor da böyle biraraya gelebliyoruz diye. sonunda buldum Blush bir insanın geleneksel birşeye bağlı olabilmesi için, içinde birşeyler yaşaması, belki de başkasına önemsiz gelecek birşeye mana(lar) yükleyebilmesi gerekiyor. aynı geçen gün bahsettiğimiz "speick kokusu" gibi. bu tarz ufak tefek olaylar, sizi biryerden alıp, başka deryaların göbeğine bırakmıyorsa, ne geleneğe, ne de insana değer veremiyor, "herşey gelsin bize 10 dakikada tüketir, sıkılır, yeni birşeyler buluruz" insanına dönüşüyorsunuz. işte bu yeni düzen bize göre olmadığından belki de bir avuç kişi burada toplanıp ta bu satırları yazıyor ve okuyan tarafından anlaşılabiliyoruz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  San Francisco dan ne istenir ihtilaf 34 40,534 17/09/2012, Saat: 01:14
Son Yorum: ihtilaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: