SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİLER
Ardıç katranı sabununun sonuclarından ben de çok memnun kaldım. Lâkin o kokusu her gün mangal partisi yapıyormuşum gibi bir durum yarattı. Hanımdan gizli gizli kullanıp, hemen havalandırmam gerekiyor banyoyu. Sigara içiyorum sanarsa eve giremem. Smile

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Şampuanlar ilk uretildiginde 15 günde bir kullanılmasının hedeflediğini biliyormuydunuz.yaklasik 30 yıldır her sabah sabunla saçlarımı yıkarım, nadirende olsa sabun degisimlerinde kepek oluyor, böyle durumlarda o sabunu almıyorum bir daha. Muhtemelen içindeki malzemelerden birisi kepek yapıyor.
(07/05/2018, Saat: 10:10)kokopelli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ardıç katranı sabununun sonuclarından ben de çok memnun kaldım. Lâkin o kokusu her gün mangal partisi yapıyormuşum gibi bir durum yarattı. Hanımdan gizli gizli kullanıp, hemen havalandırmam gerekiyor banyoyu. Sigara içiyorum sanarsa eve giremem. Smile

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet üstadım, kokusundan ben de müzdaripim. Ama olumlu etkilerinin yanında sorun olmuyor pek. Smile
@gidakontrol
Komsum bende arada sampuan yerine sabun kullanıyorum. Thalia sabunlarını bir denemenizi oneririm.
Birde impa mustafa bey bir ara getirmisti, Otacı naturway sarımsaklı sabun da hosuma gittiydi sac yıkamak icin.
(07/05/2018, Saat: 09:33)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Saç döktüğü aslında kesinleşmiş bir bilgi. Zira bunu cilt uzmanlarıda söylüyor. Her ne kadar ırsi ve genetik olsada saç şekillendirici ürünler saç köklerini yavaş yavaş zehirliyor. Zira o saçı uzun süre verdiğiniz şekilde tutması için çeşitli kimyasallar kullanılıyor. O kimyasallar zamanla saç köklerini zehirliyerek saç dökülmesine neden oluyor. Bunun dışında kolonya, limon gibi alternatiflerde saç dökülmesine, beyazlamasına neden oluyor.
Size tavsiyem bir an önce şampuanı bırakmanız. Şampuanın içindeki kimyasallarda saçı döker. Her ne kadar saç dökülmesini engelleyici filan deseler de palavra. Ben 3 sene önce şampuanı hayatımdan çıkardım. Ardıç katranı sabun kullanıyorum.

Tavsiyeniz için teşekkürler, dediğiniz sabunu araştırıp deneyeceğim.Peki ardıç katranı sabunlarında da aldatmaca oluyor mu (zeytin yağlı sabunlardaki gibi) yoksa bulduğum yerde alıp rahatça kullanabilir miyim?
(07/05/2018, Saat: 13:28)Köse123 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tavsiyeniz için teşekkürler, dediğiniz sabunu araştırıp deneyeceğim.Peki ardıç katranı sabunlarında da aldatmaca oluyor mu (zeytin yağlı sabunlardaki gibi) yoksa bulduğum yerde alıp rahatça kullanabilir miyim?

Ülkede neyin çakması, aldatmacası yok ki komşum? Olabilir elbet, dikkatli olmak lazım. Sonra boş yere üzülebilirsiniz. Ben Karden marka Ardıç katranı sabunu kullanıyorum.
(07/05/2018, Saat: 15:03)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ülkede neyin çakması, aldatmacası yok ki komşum? Olabilir elbet, dikkatli olmak lazım. Sonra boş yere üzülebilirsiniz. Ben Karden marka Ardıç katranı sabunu kullanıyorum.

Big Grin Haklısınız. Araştıracağım teşekkürler.
Konuyu hortlatıyorum ama;
Deliyürek gençliği olduğumuzdan hep jöle hep jöleSmile
Çok butik ürünleri bilmiyorum ama ismi cismi anılan yerli,yabancı bir çok ürün arasından ne hikmetse en sorunsuz kullandığım ürünler fonex, bonhair gibi markalar oldu hep. Bonhair’in siyah kutuda sattığı jölemsi waxımsı ürün ise favorim. Ne dapper dan’lar upper cut’lar da gezindim, yok ne varsa bizim yerli öz hakiki jölelerde hayatSmile
Carter supply company saç şekillendirici kremi nereden temin edebilirim Türkiyede?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Toni&Guy mu Osis mi sizce?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sakal Şekillendiriciler electrolite 1 2,424 16/09/2019, Saat: 16:23
Son Yorum: Sheeplessness

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: