Sabun basmalık muhteşem kaseler
üst üste koyunca
üstteki bi altdakinin kapagı olur zaten Smile

en üstede günlük kullandıgımız sabunu koyunca...

gerek yok kapaga gercekten gerek yok Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(26/04/2012, Saat: 00:16)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: üst üste koyunca
üstteki bi altdakinin kapagı olur zaten Smile

en üstede günlük kullandıgımız sabunu koyunca...

gerek yok kapaga gercekten gerek yok Smile

Hmm bu mantıklı görünüyor. Denk gelirse bi bakarım. O zamana kadar paşabahçeden devam.
ilk resimdeki hoş duruyor ama büyük gibi biraz; 2. resimdeki de yemek kabını (sefertası daha doğrusu) hatırlattı. bence seramik-porselen vs. olmalı.
daha öncede demiştim hala iddia ediyorum sabun basma için en kullanışlı kap bu. yazısını sökün yeter.. ha bir de içindeki lokumları afiyetle yemeyi unutmayın tabiBig Grin kapak kesinlikle işe yarıyor. tabi bazı krem kutuları da çok iş görür

lokum_180g_plastik_dogal_kus2.png
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
3dbe8894-763a-7b59-6e3b-c8235ac99764.jpg

Bir milyoncudan bu kabi almistim gecende. Silikondan bir conta sayesinde sizdirmaz oldugunu soyledigi icin sabunlarimin havasinin kacmasini istemiyordum. Kilit mekanizmasi sahane. Pasabahcenin bir liralik kaplarindan alacaktim ama hem cam kaydigi icin hem pasabahce kabinin agzi cok kucuk oldugundan biraz soguktum urune bende bunu 1.75e aldim. Memnunum 250ml hacmi var. Cevirerek acilan kapaklari migrosta cok pahaliydi 3.5-4 civarindaydi bugun gittim ve sans eseri 2ye dusurunce ondan da aldim. İki sekliyle de birbirinden guzel. Tavsiye ederim. Migrostaki cevirerek acilanlar daha hos bence plastik dayanikli kap isteyenler ilgilenebilir
toplu alımdaki kremleri paylaşırken iyi olabilir,sabunları sıkı sıkıya kapatmaya gerek yok,bowl olarak satılan sabunların ağaç yada seramik kaplarıda sıkı kapanmıyor Idea

(20/08/2012, Saat: 01:58)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 3dbe8894-763a-7b59-6e3b-c8235ac99764.jpg

Bir milyoncudan bu kabi almistim gecende. Silikondan bir conta sayesinde sizdirmaz oldugunu soyledigi icin sabunlarimin havasinin kacmasini istemiyordum. Kilit mekanizmasi sahane. Pasabahcenin bir liralik kaplarindan alacaktim ama hem cam kaydigi icin hem pasabahce kabinin agzi cok kucuk oldugundan biraz soguktum urune bende bunu 1.75e aldim. Memnunum 250ml hacmi var. Cevirerek acilan kapaklari migrosta cok pahaliydi 3.5-4 civarindaydi bugun gittim ve sans eseri 2ye dusurunce ondan da aldim. İki sekliyle de birbirinden guzel. Tavsiye ederim. Migrostaki cevirerek acilanlar daha hos bence plastik dayanikli kap isteyenler ilgilenebilir
Benim Arko hava alinca kokusu biraz zayiflayinca korkmustum o yuzden nefes almasin istedim sabunlarim Big Grin

(20/08/2012, Saat: 10:27)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: toplu alımdaki kremleri paylaşırken iyi olabilir,sabunları sıkı sıkıya kapatmaya gerek yok,bowl olarak satılan sabunların ağaç yada seramik kaplarıda sıkı kapanmıyor Idea

(20/08/2012, Saat: 01:58)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 3dbe8894-763a-7b59-6e3b-c8235ac99764.jpg

valla benim arko agzi acik tasta 6 ay durdu. kopurtunce kokusu aynen geri geliyordu banyom guzel kokuyordu. derby stick ide tasa bastim o da ayni acikta duruyor kokusu azalinca tiras oluyorum yine banyo mis gibi sabun kokuyor. herhalde bunlarin kokusu donyagi icine hapsoluyor.
(20/08/2012, Saat: 13:06)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: valla benim arko agzi acik tasta 6 ay durdu. kopurtunce kokusu aynen geri geliyordu banyom guzel kokuyordu. derby stick ide tasa bastim o da ayni acikta duruyor kokusu azalinca tiras oluyorum yine banyo mis gibi sabun kokuyor. herhalde bunlarin kokusu donyagi icine hapsoluyor.

Yurt ici sabunlar neyse de yurtdisi sabunlarda riske giremedim hocam Smile
(20/08/2012, Saat: 13:23)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(20/08/2012, Saat: 13:06)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: valla benim arko agzi acik tasta 6 ay durdu. kopurtunce kokusu aynen geri geliyordu banyom guzel kokuyordu. derby stick ide tasa bastim o da ayni acikta duruyor kokusu azalinca tiras oluyorum yine banyo mis gibi sabun kokuyor. herhalde bunlarin kokusu donyagi icine hapsoluyor.

Yurt ici sabunlar neyse de yurtdisi sabunlarda riske giremedim hocam Smile

sabun üreticileri sabunlar kuru kalsın istiyor,nemli halde kapatmak iyi fikir olmayabilirIdea

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gümrük,Kozmetik,Sabun,Krem,Kanun,Yasak ve Alternatifleri ihtilaf 265 261,203 15/12/2020, Saat: 02:03
Son Yorum: Zayn
  Sabun kabı ve sample kabı firmaları Soner 0 2,199 17/05/2019, Saat: 12:40
Son Yorum: Soner
  Sabun Kabı Migros muratti 7 12,589 23/02/2019, Saat: 16:20
Son Yorum: Zeyes
  Almanyadan sabun tavsiyesi Cheesepants 21 16,414 04/01/2019, Saat: 00:26
Son Yorum: Serjames
  Migros'un Arko sabun için yaptığı yenilik ve rossman kazimdikici 3 7,522 26/04/2013, Saat: 22:50
Son Yorum: candova
  Merkur HD 34c ve Tabac Sabun siparişi verdim. (ÜRÜNLER ELİME ULAŞTI.) ilkerxxx 41 52,332 03/12/2012, Saat: 22:50
Son Yorum: papazerigi
  sabun basmalık akasya kap provista 5 7,591 30/05/2012, Saat: 23:07
Son Yorum: totan35

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: