www.esbjerg.com
İyi geceler komşularım.
Yeni keşfettiğim bir Avusturyalı geleneksel tıraş sitesi " http://www.esbjerg.com/ " ile ilgili
izlenimlerimi paylaşacağım.
"Penhaligon's Bayolea Shaving Soap" @koolandgang üstad incelemesini yaptıktan sonra markaja aldığım
bir sabundu. İnternetten en uygun fiyatlısını araştırırken bu siteye denk geldim. ex.tax ile birlikte diğer satıcılara
göre bir iki euro daha uygun gibi gözüküyordu.
Sonra baktım ertesi gün %20 indirim kuponu gönderdiler extra. Böylelikle o bir iki euro birkaç bir iki euro
olmasını fırsat bilerek yanına birde "Thater 4125 Finest 2-Band Silvertip 26mm" ekledim. Birde ne göreyim 95euro
üzeri kargo bedava da olunca tadınden yenmez oldu. Sepette ex.tax. düşmediğini farkettim durumu mail atarak izah ettim
hemen 15 dk içinde bana tüm indirim ve ext.tax ile birlikte PayPal ödeme maili gönderdiler.
Bir hafta içinde ürün elime ulaştı. Paketimin içine çok önem verdiğim ve diğer satıcılardan pek göremediğim
küçük sample paketleri koymuşlar. paketleme ve içinde ki broşürler gerçekten zevkli ve kaliteli tasarlanmış,
beni fazlası ile tatmin etti.
Bana ulaşan şifreyle @koolandgang komşumda alışveriş yaptı. Herhalde onunda paketi ulaşmıştır.
Forumumuzun değerli yetkilileri bu siteyle iletişime geçerse Geltir'e özel indirim kodu alabiliriz.
Özetle çok memnun kaldığım ve tavsiye edebileceim bir site. Son olarakta "yavruların" fotolarını koyarak bitireyim Smile

f0cciv.jpg
https://www.instagram.com/u1071/
Thumbs Up 
Hocam iyi günlerde kullanın sayenizde iyi bir siteyi öğrenmiş bulunmaktayız elinize sağlık. Güzel bir tanıtım oldu Smile
Hayırlı uğurlu olsun, yeni sitemiz ve topağımız Rolleyes
Sevgili @utunc , benim ki ancak İzmir'e ulaşabilmiş.Yani 10 günde ancak bu kadar yol alabilmiş.
5 gündür PTT'de takıldı.En iyi ihtimal p.tesi gelir. Tabi bunlar bizi yıldıramaz Smile
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Hayirli olsun ustad, gule gule kullanin.
Hayirli olsun iyi gunlerde kullanin.guzel alisveris olmus Wink

güle güle kullanın, iyi bir esnaf ve çeşitliliği bol. kendi markaları ile fason ürettirdikleri ürünler de kaliteli epeyce lakin bu fason üreticilerin kendi markalarından daha pahalıya satabiliyorlar. dükkanın içinden bir kare ile eşlik edeyim ben de.
685w09.jpg
Hayırlı olsun @utunc üstad, güle güle kullanın. Belli bir plan program çerçevesinde ürünleri aldım demiştiniz, niş sabun ve kolonyalara olan ilginizi biliyoruz, özel değilse paylaşabilir misiniz?
Acta est fabula, plaudite.
@utunc hayırlı olsun, güle güle kullanın. Site tanıtımı için de teşekkür ederim. Güzel fotoğraf için de @ohtararan Üstadıma teşekkürler.
tüm usta ve üstadlarıma teşekkür ederim güzel dilekleri için. @bruce üstadım estf ben sizin gibi üstadlarımden gördüklerimle birşeyler
öğreniyorum keşfediyorum. Sizin sayenizde çok güçlü kokulu Tobs sandalı sabunu keşfettim kesinlikle kreminden daha güçlü bir kokusu var.
@cihankeskin üstad sayesinde Faena yı ve öğrendik. @koolandgang üstad sayesinde Bayolea'yı deneme fırsatım oldu.
Markajımda olan diğer sabunlardan D.R. Harris var ama içeriğinde domuz yağı olduğundan dolayı çıkardım listemden.
Geo.F. Trumper – Rose var, Saponificio Varesino Alder Bowl ile Saponificio Varesino tundra artica soap var. QED ile Mama Bear's ı bir türlü
alamdım onlar var.
Koku olarakta bir kaç ay önce G&C den 8li ACCA KAPPA EDP sample almıştım onlar içersinde beni en çok etkileyen pür taze bahar kokan
Glicine (Wisteria) ve tam bir doğu akdenizli, akdenizin o temiz ferah sıcaklığıyla doğunun o yoğun ve derin içinde binbir ton bulunduran koku
Giallo Elicriso. ve son olarak yine yazın nemli bir sabah serinliğinde bir bahçe kahvatlısı kokan Muschio Bianco.
https://www.instagram.com/u1071/
Viyanaya giden arkadaşıma bu mağazadan Haslinger sabun istemiştim ve 3-4 eur dan fazlaysa alma demiştim. Ama Haslinger yokmuş,görevli kadın öyle bir ilgilenmiş ki arkadaş benim talimatı unutup 17 eur ya DR Harris alıp gelmişti...lavanta sevmediğim için forumda bir komşumuza nasip oldu..

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: