Rocnel 316 Paslanmaz Çelik Tıraş Aleti Standı
Arkadaşlar bu ürüne bir fiyat belirlemedik, çünkü piyasasını bilmiyoruz. Bu konuda fikir beyan etmek isteyen olursa faydalanırız.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

@rocnel hocam p kafayı üretmekmi daha zor stant mı hangisi maliyet olarak Zaman olarak emek olarak daha zahmetli . Bana göre Bunları göz önüne alarak fiyatlama yapılması uygun düşer.
Direk şu fiyat olsun diyebilmem benim açımdan imkansız . Ulaşılabilir olsun yeter bana. En başından beri ürünlerinizi yakından takip ediyor ve gurur duyuyorum çalışmalarınızdan .

Hocam mühle ve EJ uyumlu peki Merkur saplar ile de uyumlumudur ?
(29/03/2016, Saat: 23:27)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rocnel hocam p kafayı üretmekmi daha zor stant mı hangisi maliyet olarak Zaman olarak emek olarak daha zahmetli . Bana göre Bunları göz önüne alarak fiyatlama yapılması uygun düşer.
Direk şu fiyat olsun diyebilmem benim açımdan imkansız . Ulaşılabilir olsun yeter bana. En başından beri ürünlerinizi yakından takip ediyor ve gurur duyuyorum çalışmalarınızdan .

Hocam mühle ve EJ uyumlu peki Merkur saplar ile de uyumlumudur ?

Merküre bakmadım, ama sap çapının 13.20mm geçmemesi lazım, deneyip bakarım.
Makine saatine göre işçilik ücreti belirlemek güç, açıkçası diğer stantların neden uçuk fiyatlı olduğunu da anlayabilmiş değilim, ben istiyorum ki herkesin evinde olsun. Sizlere sormamdaki amaç stantların tıraş dünyasındaki yeri nedir, ne gibi değer görür.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(29/03/2016, Saat: 23:36)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merküre bakmadım, ama sap çapının 13.20mm geçmemesi lazım, deneyip bakarım.
Makine saatine göre işçilik ücreti belirlemek güç, açıkçası diğer stantların neden uçuk fiyatlı olduğunu da anlayabilmiş değilim, ben istiyorum ki herkesin evinde olsun. Sizlere sormamdaki amaç stantların tıraş dünyasındaki yeri nedir, ne gibi değer görür.
Eğer yanlış hatırlamıyorsam diğer balıkta standart için 25 tl gibi bir rakam telaffuz edilmişti, yanlış hatırlıyor da olabilirim, sizi zorlamayacak ise 20 25 tl den yok satar kanaatindeyim
Arkadaşlar ürünün fiyatını 25-TL olarak açıklıyorum, bu fiyat makul bence, ne üreticiyi ne de tüketiciyi kasar, üretim sonuçlarından haberdar edicem, saygılar.

Ham kesilmiş stantlar
2q1wgeq.jpg
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

@rocnel hocam hayırlı olsun Smile Smile
Oooo Rocnel coştu bir kere Smile
Komşum hayırlı, uğurlu olsun. Bu da yok satar kanaatindeyim.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
öncelikle tebrik ederim.
piyasadaki standlar genelde pahalı aletlerle takım olarak üretildiği için pahalı bence, o nedenle de çok piyasası yok.
25 tl çok iyi bir fiyat olmuş bu fiyatla mevcut stand pazarını oldukça büyüteceğini düşünüyorum.
Kendi adıma söyliyeyim daha öncesinde bir DE alet parasını standa vermeyi hiç düşünmedim, o nedenle belirlediğiniz fiyatı görmeden önce
aklımdan geçen ortalama bir tıraş aletinin fiyatının yarısını geçmemesi idi. Bir an önce üretimi tamamlanıp rocnel tıraş aletleri ile eş zamanlı
olarak impa ticarette yerini alırsa tıraş aleti alanların çoğunun stand da isteyeceğini düşünüyorum
Sap ve Standın fiyatlarını ucuz buluyorum. Bence daha yuksek olmalı. Kaliteli agır hammadde ve buyuk iscilik var.
Beni kimse taşlamasın ama en az 10TL daha yukseltilmeli bence her ikisi de.
Çin veya diger 3uncu dunya ulkeleri gibi ureticinin yanında olan bir politikamız yok. Vergisiydi, sigortasıydı, elektrigiydi, stopajıydı üretimi zorlayıcı bir vergi politikamız var ulkemizde.
Bu kadar zorluklar altında, Arge-si ve denemeleri ile uzun bir emek sonucu çıkan bu ürünlerin, firmaya da kazanc olarak geri donus saglaması gerekir.

Fiyatların az biraz arttırılması taraftarıyım, hemde bir müsteri olarak. Komik ama gercek Smile
Muhle 89 un üretim maliyetinin 5 öyro olduğu bahsedilmişti o lar marjı standlara da uygulandığından o fiyata çıkmıştır, tamam fiyat yükselsin ama aşım gücü düşük olan ülkemiz tüketicileri değil de aşık gücü yüksek plak ülkelere uygulansın

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş aleti bakımı Märzen 1 233 09/04/2024, Saat: 21:10
Son Yorum: BigHillMe
  SATILIK: Merkur 34C Heavy Duty Jiletli Tıraş Makinası asrnnn 1 1,408 24/04/2023, Saat: 18:50
Son Yorum: asrnnn
  SATILIK: Pearl SS-04 Jiletli Tıraş Makinesi asrnnn 1 1,336 24/04/2023, Saat: 18:48
Son Yorum: asrnnn
  Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça ferencpuskas 18 6,004 16/04/2023, Saat: 13:41
Son Yorum: ferencpuskas
  Rocnel Elite Series (İlk Mesaj Güncel) rocnel 77 51,646 08/09/2022, Saat: 21:33
Son Yorum: My72
  Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti sfenks 190 97,164 01/04/2022, Saat: 12:36
Son Yorum: kaman
  Mühle R89 Grande Tıraş aletine uygun Jilet Tavsiyesi 4bigpower 12 5,409 02/12/2021, Saat: 19:29
Son Yorum: 4bigpower
  Parker Variant - Ayarsızlara Ayar Veren Tıraş Aleti İncelemesi marv 20 6,845 15/10/2021, Saat: 08:26
Son Yorum: ekindgn
  Rex cut tıraş makinası Lawdilemma 18 12,153 10/06/2021, Saat: 14:00
Son Yorum: Oldman
  Muhle R41 Grande Paslanmaz Çelik sudüşleri 9 4,581 06/06/2021, Saat: 19:42
Son Yorum: ahbap

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: