mikro dalga fırın
ilk denedigimde sabuna su katmistim, køpuruk sabun kayboldu, ikince denememde 10 saniye denedim, sabun hafifce isindi, formundan degisiklik olmadi, arkadasin søyledigi gibi, bas parmaga gørev dusuyor Big Grin
(25/04/2012, Saat: 23:26)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(25/04/2012, Saat: 23:24)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En sonunda bas parmak kemigi biraz aciyor ama olsun bas parmak cok guzel kokuyor Big Grin

bu konuya parmak basmak iyi olduTongue

sabunlarda bulunan gliserin ve türevleri nitro gliserinle akrabadır.biraz portakal suyu ( nitrat) biraz da sabun ( gliserin ) al sana nitro gliserin* gliserinli bir maddeyi fırına atmak !!!

fight club filmi
(25/04/2012, Saat: 23:30)haaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ilk denedigimde sabuna su katmistim, køpuruk sabun kayboldu, ikince denememde 10 saniye denedim, sabun hafifce isindi, formundan degisiklik olmadi, arkadasin søyledigi gibi, bas parmaga gørev dusuyor Big Grin

parmakları göreve çağırıyoruzWink
Başta ben de arkoyu tasa basmıştım ama o tasa bastığımı uzun süredir kullanmıyorum. Stick olanı direkt yüzüme sürüp yüzde köpürtme uyguluyorum. Çok keyifli denemediyseniz tavsiye ederim.
(25/04/2012, Saat: 23:50)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başta ben de arkoyu tasa basmıştım ama o tasa bastığımı uzun süredir kullanmıyorum. Stick olanı direkt yüzüme sürüp yüzde köpürtme uyguluyorum. Çok keyifli denemediyseniz tavsiye ederim.

Yarin deneyeyim stick, stickligini yapsin bu sefer Smile
Yüzünüzü yıkadıktan sonra sabunun ucunu 3-5 sn kadar sıcak suya batırıp yüzünüze sürün. Yalnız fazla sabun yüklemeyin yüzünüze sonra köpükle başa çıkamayabilirsiniz.

Big GrinBig GrinBig Grin

İlk denememde başıma gelmişti de.
(25/04/2012, Saat: 23:50)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başta ben de arkoyu tasa basmıştım ama o tasa bastığımı uzun süredir kullanmıyorum. Stick olanı direkt yüzüme sürüp yüzde köpürtme uyguluyorum. Çok keyifli denemediyseniz tavsiye ederim.

hocam arkoyu bırakacağım galiba çabuk kuruyor. tabac yada colonel düşünüyorum
(25/04/2012, Saat: 23:57)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yüzünüzü yıkadıktan sonra sabunun ucunu 3-5 sn kadar sıcak suya batırıp yüzünüze sürün. Yalnız fazla sabun yüklemeyin yüzünüze sonra köpükle başa çıkamayabilirsiniz.

Big GrinBig GrinBig Grin

İlk denememde başıma gelmişti de.

Arko sabunun uzerindeki beyfendi gibi oluruz belki Smile
Düşünme Tabac al Big Grin. Connaughtta 100g olan stick refill £4,00 idi. Bu fiyata kaçmaz.
(26/04/2012, Saat: 00:02)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Düşünme Tabac al Big Grin. Connaughtta 100g olan stick refill £4,00 idi. Bu fiyata kaçmaz.

üstadım kozmetik sorun olmuyormu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: