Modern Tıraş Seçimleriniz
Sensor Excell ve Barbasol Mojo
Aslında dandik kartuşlulara gün yüzü göstermemek lazım ama nedense üşenip Proglide ve jel alıyorum yanıma seminerlerde.
Samurai 3 ve nivea traş köpüğü

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sadece tıraş değil de genel olarak seyahat çantam:
- Nivea tıraş kremi
- İsana sentetik fırça
- Ming-shi TTO alet
- 1 paket wilkinson sword ,1 paket yeşil astra jilet
- Eyüp Sabri Tuncer mandalina kolonyası ( küçük şişe)
- Dalan zeytinyağlı krem ( küçük tüp)
- Kırlangıç zeytinyağlı sabun ( küçük 1 adet , kutulu)
- Perlodent katlanır diş fırçası
- Perlodent diş macunu ( küçük tüp)
- Perlodent ağız bakım suyu ( küçük şişe)
- ve bir adet küçük tırnak makasından oluşmakta.

Hepsi minicik seyahat çantasının içine sığacak kadar az yer ( 20 cm x 10 cm ) kaplıyor. Valizin en üst küçük gözüne sonradan koyuyorum, ya da sırt çantasına atıyorum, yer kaplamıyor. Yol molasında bile erişimim oluyor. Kaybetsem üzülmeyeceğim ama varlıkları ile hayat kalitesini katbekat artıran seyahat tipi , ucuz ürünler bunlar. 36 saat aralıksız nöbet tutan bir meslekte iseniz bu kit gerçekten son 24 saatin berbat veya mutlu geçmesi arasındaki farkı sağlıyor.
Herkese iyi akşamlar...
ben de şu anda tatil için yaşadığım yerden epey uzaklaştım uçakla yolculuk yaptığımdan de alet alamadım varır varmaz hemen pazardan bir yuma aldım sorunu çözdum
sorunu cozemeseydim sakal bırakacaktım
herşey  geleneksel tıraş için  Wink
jiletiniz keskin olsun..
(03/08/2016, Saat: 00:27)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese iyi akşamlar...
ben de şu anda tatil için yaşadığım yerden epey uzaklaştım uçakla yolculuk yaptığımdan de alet alamadım varır varmaz hemen pazardan bir yuma aldım sorunu çözdum
sorunu cozemeseydim sakal bırakacaktım
herşey  geleneksel tıraş için  Wink
jiletiniz keskin olsun..

Komşum iyi akşamlar, sakın yanlış anlamayın fakat DE ve bilimum tıraş aletlerinizi ve jiletlerinizi kayıtlı bagajınızda taşımanızda sakınca yok. El bagajında taşınması yasak bu malzemelerin.
15 Perdede Yakın ve Temiz Tıraş Uzmanı
(03/08/2016, Saat: 00:53)Reblica Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum iyi akşamlar, sakın yanlış anlamayın fakat DE ve bilimum tıraş aletlerinizi ve jiletlerinizi kayıtlı bagajınızda taşımanızda sakınca yok. El bagajında taşınması yasak bu malzemelerin.

iyi akşamlar komşum
geçen sene havalimanı giriş kontrolde x ray cihazına elektrikli diş fırçası ile de aletim sorun oldu ikisi de uçak altında gidecek dedim zorlukla de aleti geçirdim yeni kurallar gereği tıraş kiti olusturmaliymisim bunu söylediler
ama her yerde böyle mi bilmiyorum
(03/08/2016, Saat: 01:01)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: iyi akşamlar komşum
geçen sene havalimanı giriş kontrolde x ray cihazına elektrikli diş fırçası ile de aletim sorun oldu ikisi de uçak altında gidecek dedim zorlukla de aleti geçirdim  yeni kurallar gereği tıraş kiti olusturmaliymisim bunu söylediler
ama her yerde böyle mi bilmiyorum

Tıraş kiti hakkında bir bilgim yok. Tıraş ve sıvı, krem vs. ürünlerinizi şeffaf bir poşete koyup geçirirseniz belki daha sağlıklı olur. X-Ray' dan görüp bakmak isteyebilirler, böyle bir durumda gösterdiğiniz vakit herhangi bir zorluk çıkaracaklarını düşünmüyorum.

Selamlar.
15 Perdede Yakın ve Temiz Tıraş Uzmanı
Ben de ne olursa olsun kısa-uzun seyahatlerde geleneksel tıraşı bırakmıyorum. Kaybolur veya kırılırsa üzülmeyeceğim yenisini kolaylıkla alabilecek Mingshi TTO, kendi kabıyla beraber EJ Lime tıraş sabunu ve omega fırça hemen hemen hiç yer tutmuyor. En kötü ihtimal berber bulup ustura tıraşı oluyorum.

Yakın zamanda birkaç defa yurtdışına çıktım, bende sorun olmadı jiletler. Yine de usturayı götürmeye çekiniyorum uçak ile yapılacak seyahatlerde.
Bic Metal diyecektim ama konuyu başlatan arkadaş onu saymazsak diye belirtmiş. Bu durumda benim şu an için "Modern Tıraş Seçimim" yok.
Aslında her yerde ve her şartta mümkün olduğunca geleneksel ürünleri kullanmaya devam ediyorum. Tek fark, seyahatlerde gideceğim yere, yurt içi/dışı olmasına, araç türüne (uçak, otomobil) vb. durumlara göre tercihlerimi yapıyorum. Bunların bazılarında gözden çıkarabileceğim ürünleri yanıma alıyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş sabunu mu , yoksa krem mi? kumuca 11 11,624 Dün, Saat: 16:51
Son Yorum: Alkali
  Geleneksel tıraş vs Modern tıraş alie5734 30 12,019 21/04/2024, Saat: 23:09
Son Yorum: Alkali
  Memnun kalmadığınız tıraş ürünleri Lord Sparhawk 352 335,430 31/01/2024, Saat: 19:19
Son Yorum: Erdi
  Tıraş Ekipmanlarımız baduruk 636 338,049 16/08/2023, Saat: 14:45
Son Yorum: yaylaoglu
  Geleneksel tıraş sakalı inceltir mi? simsek 3 2,362 09/08/2023, Saat: 11:35
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tıraş fırçası ve makinesi önerisi f02561 0 955 23/07/2023, Saat: 22:53
Son Yorum: f02561
Star Geleneksel Tıraş Hakkında Tavsiyeleriniz Ogz4835 5 1,564 19/07/2023, Saat: 19:07
Son Yorum: Ogz4835
  Tıraş esnası, sonrası Tıraşsever 4 1,289 11/06/2023, Saat: 18:21
Son Yorum: exselans
  Tıraş sonrası batık ve sivilce çıkması. Umut islam 10 2,168 08/06/2023, Saat: 01:54
Son Yorum: layken
  Günluk Tıraş İçin Tavsiye Tıraş Aleti alihsan1969 7 3,326 08/05/2023, Saat: 01:03
Son Yorum: layken

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: