Sentetik Fırça Tavsiyesi
Yaqi Sagrada Familia Tuxedo aldım Razorus' tan kargoya teslim edilmiş yarın ulaşır diye düşünüyorum, umarım beğenerek kullandığım bir fırça olur.
(24/12/2019, Saat: 17:40)ErkanY. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaqi Sagrada Familia Tuxedo aldım Razorus' tan kargoya teslim edilmiş yarın ulaşır diye düşünüyorum, umarım beğenerek kullandığım bir fırça olur.

biraz direnç gösteren fırça komşum. yüzde gezdirirken seninle bilek güreşi yapıyor gibi. bine knotunda fazla su tutar  iyi silkelemezsen sabunun köpüğün içine yüzüne akar. benim ilk göz ağrımdır kendisi. keyifli bir birlikteliğimiz var. güle güle kullanın.
Teşekkür ediyorum komşum umarım anlaşırız Smile
(24/12/2019, Saat: 18:16)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: biraz direnç gösteren fırça komşum. yüzde gezdirirken seninle bilek güreşi yapıyor gibi. bine knotunda fazla su tutar  iyi silkelemezsen sabunun köpüğün içine yüzüne akar. benim ilk göz ağrımdır kendisi. keyifli bir birlikteliğimiz var. güle güle kullanın.
Ben de Razorus'dan turuncu renge olan zaafımdan dolayı Yaqi Butterscotch Tuxedo 24 mm almıştım. İlk başlarda köpük yapmayı pek becerememiştim. Bir gün, bir kenara attığım Lider fırçamı alıp on numara bir köpük yapınca, kendime iyi bir domuz kılı fırça alma arayışına girdim. Bu konuda bilgi ve tavsiye almak için, esnaflığına ve beyefendiliğine inandığım Noyan Bey'le iletişime geçtim. Kendisi bana domuz kılı fırça konusunda istediğim yardımı elbette yapabileceğini, ancak bundan önce, elimde bulunan Yaqi sentetiğin çok iyi bir fırça olduğunu, sadece bazı küçük noktalara dikkat edersem, en az domuz fırçalar kadar etkili ve konforlu olduğu konusunda telkinde bulundu. Bu denemelerden sonra, eğer hala domuz kılı istersem, kendisini tekrar arayabileceğimi söyledi ve beni o an için yeni bir fırça almaktan vazgeçirdi. Sentetik fırçayla köpük yapma videosunu da tekrardan ve daha dikkatli bir şekilde izleyince, Yaqi sentetik fırçamla gerçekten de çok kıvamlı ve bol köpük elde ettim. Şu an kendisiyle oldukça iyi anlaşıyoruz.
Sentetik fırçalarla ilgili kafasında soru işaretleri olan komşularıma belki bir açıklık getire bilmişimdir.
Yaqi'nin yeni mew knotu tam bir sanat eseri. Fırça yapmak için hayvan öldürme dönemi bitti, aksini iddia eden bizden değildir artık.
madem her gün tıraş oluyorum, neden zevk almayayım?  Tıraş aleti
(12/02/2020, Saat: 12:53)hasslinger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaqi'nin yeni mew knotu tam bir sanat eseri. Fırça yapmak için hayvan öldürme dönemi bitti, aksini iddia eden bizden değildir artık.

Link var mi komşum Big Grin
(12/02/2020, Saat: 12:58)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Link var mi komşum Big Grin

https://www.razorus.com/yaqi-moka-expres...as-fircasi

Aliexpressten de mor saplı olanı yolda geliyor. Tuxedoya göre daha yumuşak, backbine daha güçlü. En sert sabunları bile ( tabac mwf MdC Sv sabunları ile denendi) çok güzel köpürtüyor ve köpüğü yüze rahat veriyor. Bütün domuz ve porsukları satacağım sayesinde.post sayım 60 olur olmaz Big Grin
madem her gün tıraş oluyorum, neden zevk almayayım?  Tıraş aleti
Yaqi sagrada familia tuwedo ilk sentetik fırçam. Tam bir fiyat performans ürünü tavsiye ederim
Tıraş aleti  
Ben de Noyan beyefendinin doğru istikamette bilgilendirmesi ile bir Yaqi Tuxedo sentetik fırça aldım.
Hiç kıl fırça denemedim, denemeyi aklımdan bile geçirmiyorum. daha iyi özelliklerde bir sentetik fırça bulursam alabilirim. Şu anda fırçamdan çok memnunum.
(15/03/2020, Saat: 15:56)Namık Kemal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de Noyan beyefendinin doğru istikamette bilgilendirmesi ile bir Yaqi Tuxedo sentetik fırça aldım.
Hiç kıl fırça denemedim, denemeyi aklımdan bile geçirmiyorum. daha iyi özelliklerde bir sentetik fırça bulursam alabilirim. Şu anda fırçamdan çok memnunum.

Selamlar komşum

Plisson ve alpha sentetik fırçalarda bakabilirsiniz .
Forumda @Aedan Emre beyden bir tane alpha satılık vardı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Down Temizel yeni günlük tıraş için basmalı sentetik fırça Eyup 3 1,095 29/11/2023, Saat: 14:08
Son Yorum: Zireæl47
  Yeni bir fırça alacağım, yardımcı olabilir misiniz? Zireæl47 9 2,114 14/09/2023, Saat: 13:33
Son Yorum: Mecanica
  YAQI Berber 30' Tuxedo Sentetik Fırça ekindgn 15 6,201 04/04/2023, Saat: 01:55
Son Yorum: Mecanica
  rossmann isana man premium sentetik tıraş fırçası m y r 49 56,134 14/02/2022, Saat: 19:48
Son Yorum: sfenks
  Frank Shaving G4 Sentetik Tıraş Fırçası MetsGo 162 71,754 01/12/2021, Saat: 19:15
Son Yorum: Oldman
  Sentetik Kıllı Tıraş Fırçaları pars 81 95,587 16/10/2021, Saat: 20:28
Son Yorum: broraso
  The Body Shop Sentetik Fırça FloydianDM 33 38,206 12/07/2021, Saat: 18:11
Son Yorum: Murathan Kurt
  RazoRock Plissoft Sentetik Tıraş Fırçası ( italian FLag ) MetsGo 35 18,805 01/11/2020, Saat: 23:28
Son Yorum: Oldstyle
  Simpson Trafalgar Sentetik Tıraş Fırçası MetsGo 58 19,733 05/10/2020, Saat: 20:07
Son Yorum: batmanforever
  Frank Shaving SYF28-FI33 Sentetik Tıraş Fırçası posicor 19 14,903 04/06/2020, Saat: 17:29
Son Yorum: donniebrasco

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: