Sentetik Fırça Tavsiyesi
(05/08/2020, Saat: 13:15)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabi ki komşum, o mesajımı 7 sene öncesinde yazmıştım. İlk iki jenerasyon çok kötüydü. O zamanlardan sonra sentetik kıllar çok gelişti. Artık gönül rahatlığıyla alınabilecek ürünler haline geldiler.

Benimde ön yargım vardı ama yaqi sentetik fırçaları denedikten sonra fikrim değişti. Tuxedo fırça hoşuma gitti. Benim denediğim kızılpençeydi ama biraz daha yayıla çok güzel olurmuş. Diğeri karamermer klasik. Karamermer de güzel fırça, kılları çok yumuşak ama omurga çok zayıf. Karamermerde çok yayılıyor. Ama iki fırça da hoşuma gitti. Ama kıl olarak tuxedoyu tercih ederim, uçları yumuşak ve masaj etkisi iyi. Yayılması karamermer ve kızıl pençe arasında bir fırça çok daha güzel olurdu.

Bu arada simfix synthetic 24 mm fırça hakkında bilgisi olan var mı?
nJMSrh.jpg
Sonunda yaqi sagrada da karar kıldım ve aldım 24 mm tuxedo tabi hemen bir tıraş olayım dedim .3 aydır kullandığım kırmızı mermer modeline göre daha kısa sap ve kıl uzunluğunda.Ama tam bir köpük canavarı ve kullanımı çok güzel aynı düğüm ve marka olmasına rağmen kırmızı mermerden backbone ve kıl fazlalığı var sanki.Sagrada hem evde hem seyahatte hem kasede hem yüzde kullanılabilecek bir fırça.İyiki ikinci sentetik fircamıda yaqi almışım .
Kartallar yüksekten uçar
Herkese merhaba,

Islak tıraşa geçiş yaptıktan bir süre sonra kendi ekipmanlarımı almaya karar verdim, hayvansal ürün kullanmadığım için de özel olarak sentetik fırça arıyorum.

Marka takıntım yok, malum öğrenciyim ve tıraşı hobiden ziyade sevdiğim bir bakım rutini olarak görüyorum anlayacağınız üzere ucuz fırçalar bakıyorum.

Elbette kaliteye de önem veriyorum, yani daha uzun ömürlü veya cilt sağlığım için daha olumlu bir ürün benim için daha önemli. Hem kendi sağlığım hem ürünün sağlığı ucuz olmasından daha önemli.

Az buz bir araştırma ile aşağıdaki ürünleri buldum, hangisi daha uygun bir seçim olur fikirlerinizi belirtebilir misiniz?

http://karabulutticaret.com/beta/index.p...uct_id=428

https://www.razorus.com/yaqi-kizil-pence...as-fircasi

https://www.razorus.com/yaqi-kara-mermer...as-fircasi
Kara mermer olanı var bende şahsen çok seviyorum. Ama bu smokin denilen renkli türünü kullanmadım. Benimki krem renkli kıllara sahip uçları kahverengi, ondan çok memnunum.
Razorus linklerindeki herhangi bir firca duzgun kullanimla yillarca is yapar,
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Yaqi kara mermer fazlasıyla iş görür komşum. Omega için o kadar para vermeye gerek olmadığını düşünüyorum.
Bence ustura
Ben Yaqi 24mm sentetik fırçamı Mühle Silvertip Fibre den daha çok beğeniyorum. Hem 21mm hem de 23mm Mühle Silvertip kullandım.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yaqi sagrada familia kullanıyorum. Harika bir fırça. Paylaştığınız iki razorus linkindeki fırçalar ile kıl rengi aynı. Muhtemelen aynı kıl kullanılmıştır. Tavsiye ederim. e53d31ecbf4d3040f6b185d835852e5f.jpg

JSN-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Her belirleme değillemedir.
Onerileriniz icin tesekkur ederim. Verdigim karar uzerine Yaqi Tuxedo Kara Mermer aldim ve tiras oldum, epey iyi is cikardi ve aldigima memnunum.

Ancak ne kadar normal oldugunu bilmedigim bir seyle karsilastim. Tiras uzerinden 12 saate yakin sure gecti ancak bu surede tiras fircasini acik ortamda ters asmama ragmen hala tam olarak kuruyamadi. Normal midir, degilse ne yapmak gerekir? Bilgisi olan yazarsa sevinirim
Komşum iyice silkeleyip öyle asın. Normalde 3-5 saatte kuruması lazım.
Kartallar yüksekten uçar

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Down Temizel yeni günlük tıraş için basmalı sentetik fırça Eyup 3 1,242 29/11/2023, Saat: 14:08
Son Yorum: Zireæl47
  Yeni bir fırça alacağım, yardımcı olabilir misiniz? Zireæl47 9 2,225 14/09/2023, Saat: 13:33
Son Yorum: Mecanica
  YAQI Berber 30' Tuxedo Sentetik Fırça ekindgn 15 6,288 04/04/2023, Saat: 01:55
Son Yorum: Mecanica
  rossmann isana man premium sentetik tıraş fırçası m y r 49 56,317 14/02/2022, Saat: 19:48
Son Yorum: sfenks
  Frank Shaving G4 Sentetik Tıraş Fırçası MetsGo 162 72,324 01/12/2021, Saat: 19:15
Son Yorum: Oldman
  Sentetik Kıllı Tıraş Fırçaları pars 81 96,247 16/10/2021, Saat: 20:28
Son Yorum: broraso
  The Body Shop Sentetik Fırça FloydianDM 33 38,418 12/07/2021, Saat: 18:11
Son Yorum: Murathan Kurt
  RazoRock Plissoft Sentetik Tıraş Fırçası ( italian FLag ) MetsGo 35 18,896 01/11/2020, Saat: 23:28
Son Yorum: Oldstyle
  Simpson Trafalgar Sentetik Tıraş Fırçası MetsGo 58 19,915 05/10/2020, Saat: 20:07
Son Yorum: batmanforever
  Frank Shaving SYF28-FI33 Sentetik Tıraş Fırçası posicor 19 14,990 04/06/2020, Saat: 17:29
Son Yorum: donniebrasco

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: