Delta Echo Razors
Tavsiyem bir black veya Slim bir de fatboy alın. Beğendiğinizi restore edip diğerini satarsınız. Temiz gillette adj'ların her zaman alıcısı olur.
[/quote]

Metin-Ali-Feyyaz gibi çıkarsa bu üçlü de!?
(26/09/2016, Saat: 00:17)Men-Sup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Metin-Ali-Feyyaz gibi çıkarsa bu üçlü de!?

E o zaman üçünü de tutar, güzel bir takım kurmuş olursunuz Smile
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Elimdeki slim ya da fatboy'u göndereyim diyorum. Kargo Vs. toplam maliyeti hakkında bilgisi olan var mıdır? Sitede sadece restorasyon fiyatı var.
Gönderirken siz ödüyorsunuz kargoyu. Geri gelirken de 20$ kargo ücreti alıyor. Bence sitedeki hazır modellerden birisini almak daha mantıklı.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Son durum : Jay ile yazışıyoruz, ikna edebilirsem benim schick repeating'i restore ettireceğim ama hafiften bir zanaatkar nazı durumu söz konusu, olursa çok değişik birşey ortaya çıkabilir, hayırlısı bakalım Smile
Hocam bendede fatboy executive var (ayar kilitlenmiş,yay içerde kırılmış) bunuda kafileye katsak nasıl olur Smile .
(28/10/2016, Saat: 12:10)KAYHAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam bendede fatboy executive var (ayar kilitlenmiş,yay içerde kırılmış) bunuda kafileye katsak nasıl olur Smile .

Cihan üstad'ın dediği gibi fatboy için astarı yüzünden pahalıya geliyor Ayhan üstad. Git gel derken 120-130 doları buluyor ki alet ondan fiyatı da 150 dolar zaten Sad

Schick için durum farklı, ikna edebilirsem ilk defa benimkini restore edecek. Gerçi ben yolu açtıktan sonra gerisi gelir muhtemelen, elinde bekleyen B1 varmış.
Bu arada yılbaşında stokları yeniliyormuş. Gerçi fiyatlar el yakıyor kur nedeni ile.
@cihankeskin

kanki sende delta varmıydı varsa ne var
Fat boy varsa talip olabilirim..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Feather Stainless Steel Razors (AS-D1) bossyje 14 23,996 07/09/2015, Saat: 22:09
Son Yorum: alfa
  Maggard Razors Tıraş Aletleri OnLyTNT 9 12,055 04/01/2015, Saat: 18:09
Son Yorum: tipsol

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: