Tapatalk'mı, site mi?
(08/05/2016, Saat: 15:16)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bildirdiginiz için teşekkürler gidermeye çalışıyorum sorunları.

Usta forum dehşet hızlı açılıyor Herkül gibi oldu mübarek Smile
Son bir hafta kaplumbaga hizindaki sunucumuzdan sonra kesinlikle iyi geldi Smile

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Maşallah site ışık hızında açılıyor gerçekten.
Bilgisi olmayan komşularımızın bilgisi olması amacıyla konuyu hortlatıyorum.

Site çok karmaşık geliyor bana. Tapatalk normal sürümünü kullanıyorum. Siteden foruma girmişliğim iki elin parmak sayısını geçmez. Tapatalk programı ile forum sürekli elimizin altında. Okunmamış gönderileri ayrı gösterme, konulara abone olma sayesinde sonradan okuma amacıyla forumda abone olunan konulara kolayca ulaşabilme, yeni konu açılması durumunda bildirim gelmesi gibi daha birçok özellik sayesinde Tapatalk büyük nimet bence.
Bir hortlatma da benden. Bilgisayar ekranında forum sayfasını görsem direkt geltir diyemem temadan falan tanıyıp. Hiç girmedim desem yeri var hatta hiç mesaj da yazmadım muhtemelen bilgisayardan. Varsa yoksa tapatalk. Hala denememiş olanlara şiddetle tavsiye ederim.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
Madem konu hortlamış bende tapatalk kullandığımı belirteyim. Siteden de girdim birkaç sefer ama tapatalk daha pratik geliyor.
Bi de biz deneyelim bu tapatalk ı
Tapatalk; Sadece "resim" paylaşacağım zaman kullanıyorum.
PC; Daha "rahat" daha kullanışlı ve keyifli  Tongue  

Saygılar.
(07/02/2019, Saat: 23:04)Sofistike Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tapatalk; Sadece "resim" paylaşacağım zaman kullanıyorum.
PC; Daha "rahat" daha kullanışlı ve keyifli    

Saygılar.
PC ile bağım 5 yıldır sadece işle ilgili konularda artık. Onun dışında sadece telefon. Tapatalk ve tarayıcı.
Şöyle ki bilgisayar başında bir iş yaparken bile aklıma geltir gelse yine telefondan açıp bakıyorum. Bilgisayardan şimdiye kadar 1 mesaj bile yazmamışımdır belki.. (:

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Son konuları rahat okuyabilmek ve resim yüklemek için tapatalk, yoksa site daha güzel.

Son konuların ve yorumların ayrı ayrı olarak en altta yer alması günlük takip için siteyi kullanmayı biraz zor hale getiriyor.
Ama ilk forumu keşfettiğimde bölüm bölüm okuma işini tarayıcıdan yapmıştım.
Hayat amacım: her şey hakkında bir şeyi, bir şey hakkında her şeyi öğrenmek!

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Muhteşem bir site Lord Sparhawk 19 9,995 15/04/2019, Saat: 21:01
Son Yorum: dikdik_s
  site yavaşlığı errate 1 3,970 02/11/2012, Saat: 03:48
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: