Saklama Koşulları
Dostlar,üstadlar yaşadığım ufak bir problem konusunda sizden fikir almak istiyorum.Evde yer sıkıntısı olması sebebiyle tıraş malzemelerine yer bulamıyorum.Eşim ve ablası banyoyu ele geçirmiş durumda,ebeveyn banyosunu sağolsun bana bıraktılar ama dolap sayısı yeterli olsa bile yer bulamıyorum.Losyon/krem/sabun vb. ürünleri hangi koşullarda saklamalıyım?Parfümlerde olduğu gibi mi davranmalıyım?Rotasyonda bitecek gibi durmuyor,eşimle de sorun yaşıyoruz tabii haliyle,yeni bir şey de alamıyorum bu yüzden Acil yardımlarınızı bekliyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
kuzey hocam merhaba bu bime vs bazen dolaplar geliyor bunların altına tekerlek alıp monte ederseniz seyyar bir dolabınız olur hanımlar nereyi ele geçirirse yüklenir dolabı götürürsünüz Smile
@KuzeyTurk
Durum hakikaten acil.
Aynı hal matematiksel olarak +saat merakım sebebiyle x2 durumunda. Smile
Losyon/krem/sabun için bir balkonda, üstü masa olarak da kullanılabilecek, bel hizasında boyu olan, en ucuzundan, MİNİ BUZDOLABI.
Ben çözümü böyle buldum.
Sıcaktan etkilenmeyecek olanlar masa gibi üst tablaya, etkilenecekler içine.
Dostum ayni durum bende var. Ebebeyn banyosu benim oldu 1mt2 lik kucuk birsey. Az sonra fotolarla kendi cozum yontemimi paylasacagim
@saygin hocam ben bu çözümü ciddi ciddi bir düşüneyim

@AKadir hocam extra mini buzdolabı fikri güzel ama kahvaltılıkları koyuyorlar,yedirmezler onu bana
@dikdik_s bekliyorum kardeşim

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
Komşum işiniz zor o zaman. Yeni bir dolap yaptırsanız belki de ona da el koyacaklar Smile
@KuzeyTurk
Bu durumda:
Apartmanda oturuyorsanız ve karşınızdaki daire kiralık veya satılıksa kesin bir çözüm önereceğim. Smile
Ebeveyn banyonuz, Koçtaş gibi yapı marketlerde satılan, eni ve derinliği 35-40 cm. civarı olan banyo dolapları için müsait mi?
@msakalli dostum başka bir dolaba yer yok maalesef
@AKadir Hocam siz beni güldürdünüz,Allah da sizi güldürsün ama içim bi ürpermedi değil

Havası alınabilen hurçlar var,bunlara koyup yatak altı yapsam olur mu?Bu şekilde saklayabilir miyim?

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
Kapı arkasına yada dolap üzerine takılan bez kumaş saklama malzemeleri var bu tarz bişey düşünebilirsiniz

9fz877.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: