DURASHARP
Nasıl bilirsiniz?
seyyarda gördüm bugun 1 tl fiyat yapıştırmış üzerine.
bilgisi kullanıcısı var mıdır?
Üstad blogunda bunları yazmıs kullanıcıların yazacaklarını bende merakla beklıyorum

Alıntı:treet+durasharp.jpg

TREET DURA SHARP STAINLESS MADE IN PAKISTAN- 6.30

Pakistan üretimi olan Treet markasının paslanmaz çelikten imali olan bu jilet ortalama bir jilet olup ülkemiz piyasasında kolayca bulunup az bir parayla birkaç yıllık stok yapılabilir. 1 karton kutuda 10 ‘lu ayrı ayrı sarılmış şekilde satılır. Birkaç Perde ile güzel sonuçlar alınabilir.Bir jiletle 2-3 Tıraş çıksa da fiyat /performans açısından zaten kardasınız.korkmadan alıp kullanılabilecek bir jilet markasıdır .Bulunabilirliği gayet kolaydır.
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
ilk kullanımda keskin, sonra iptal.benim tecrübelerim bu yönde
durasharp ile ilk tıraşım ve son tıraşım oldu. işte benim tecrübem. Kör bıçaktan geri kalmaz. tahriş,kaşıntı vs..
Katılma tarihi: 2011
Valla Durasharp'i ben de sadece bir kez kullanabildim. Gercekten cok tahrisli ve kotu bir tiras olmustu. Fazla dayanamayarak tirasimi baska jiletle tamalamistim. Keskinligi de hosuma gitmemisti.
Treet'in bu karbon çeliği jiletini dün Slant'ımda kullandım 3 perde -terste dahi- sorunsuz konforlu bir tıraş aldım.
Slant'ın etkisi büyüktür ama ben Slant&Treet ikilisini favoriler listeme aldım.
Kalın bir jilet, dalma batma gibi huyları yok. Benim tek tıraşımı sorunsuz çıkarttı. Ağızları yakından inceleyince 2. Tıraşı çıkaramayacağı izlenimi oluştu bende.
Kısaca günlüke Slant'ta kullan at formatında gayet memnun kaldım.
Tiger'dan sonra Treet Dura Sharp ilaç gibi geldi.Beni kesinlikle şaşırttı.Açıkçası böyle bir performans beklemiyordum.Belki yeşil astra kadar keskin olmayabilir ama kesinlikle daha affedici.Aklınıza keskin olmadığı gelmesin bence yeterince keskin de.10'lu paket 2 TL fiyatıyla f/p ürünü.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
jiletten beklediğim takılmayacak kadar keskin olması, sakalı güzel temizlemesi ve tıraş sonrasında sakal tekrar uzarken yumuşak kalması. ilk iki madde kullanılan tıraş aleti ile değişkenlik gösterirken son madde yalnızca jiletin ağzı ile alakalı. gilette modelleri çok güzel jiletler ancak bu son seçenek olmuyor, sakal batıcı çıkıyor. durasharp o kadar keskin değil ama son seçenekten dolayı personna comfort coated ve schick super stainless ile beraber en sevdiğim jiletlerden.
tıraş sonrasında sakal tekrar uzarken yumuşak kalması. ilk iki madde kullanılan tıraş aleti ile değişkenlik gösterirken son madde yalnızca jiletin ağzı ile alakalı.

@ohtararan Süper tespit.Çok iyi ifade etmişsiniz. Shick denk gelmedi bir türlü ama diğer ikisinde hemfikiriz.Belki de cilt yapımız benziyor.
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
mümkündür, schick stainless için takipteyim ama uçuk fiyatlar denk geliyor hep, onun yerine personna ile devam ediyorum bulana kadar.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: