DURASHARP
Yeterli keskinlikte ve iyi konforda bulduğum bir jilet. Ama benim sakallarım ne sert ne de gürdür.
DuraSharp yüzümü tahriş etti, biraz kanattı. Bence keskinliği çok iyi değil.
(06/01/2016, Saat: 15:59)ionicliquid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vasat kalitede bir jilete nasıl iyi dersiniz anlamıyorum. Aynen Trig marka jilet gibi, DuraSharp da yüzümü tahriş etti, biraz kanattı. Keskinliği iyi değil. Ne de olsa Pakistan Malı..

Trig marka jilet başlığı ile aynı hataya burada da düşmüşsünüz. Kendi fikirlerinizi istediğiniz gibi sunabilirsiniz fakat bizim tıraş yorumlarımıza müdahale hakkınız bulunmuyor.

İsterseniz şöyle düşünün, ben beceriksiz bir klasik tıraş sevdalısı olsam kör jiletten memnun olma ihtimalim var mı? Yok. Aksine işler iyice berbat olur. Peki az biraz becerikli olursam? İşte o zaman elimdeki jileti iyi kullanarak güzel sonuçlar alma ihtimalim doğar. Bir diğer olasılık ise sakallarımın kolay tıraş edilir yapıda olması.

Her nasıl düşünürsek düşünelim başarılı sonuç aldığımız jiletle ilgili elimizdeki doneleri burada paylaşmak bilgi havuzumuza katkı sağlayacaktır.
Selamlar..

Ben o mesajı çok önceden göndermiştim. Dostlarımla konuştum.

Kendi fikrim. Kötülemek yok.

Traş tekniği, sakal yapısı gibi faktörler de önemli.

Ben şahsen beğenmedim, yüzümü tahriş etti. Ayrıca benim beğendiğim markalar da var.

Burada şu jileti kullan, şu jileti kullanma diye Marka Reklamı da yapmıyorum.

Traş koleksiyoneri olarak bilgilerimi ve kişisel tecrübelerimi sunuyorum, yönlendirme yap mı yo rum..!!!!
Bugün dura sharpı deneme imkanım oldu. 3 günlük sakalımı pre shave oil-faena sabun -de89 - durasharp takımıyla denedim. Ilk perdede yok abi bu jilet kesmiyor astra yeşil gibi birşey dedim. 2. Perdenin sonunda tum tıraşım bitti 3. Perdeye hiç ihtiyaç hissetmeden sinekkaydı tıraşımı oldum. Şaşırdım mı evet, başlangıçtaki düşüncem kesinlikle yok.

Yalnız tıraş sonrası ciltte garip bir gerginlik hissettim ve after shave balm sürme ihtiyacı hissettim. Konfor olarak Crystal gibi diyebilirim. Alınıp denenir mi? Evet. Müdavimi olunur mu? Bence muadilleri olan bir jilet tipi.

Iyi tıraşlar
Bence gayet akıcı ve tahrişsiz kesimi olan bir jilet. Ancak bana göre iki perdeden fazla tıraş olmamak gerekiyor.
Gönlü sevgiden geçen herkes bir gün İzmir' li olacak.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: