Sabunların İçerikleri
Merhaba komşular Sabunlar konusunda yardım istiyorum. Cella,Tabac ve Edwin jagger kullananlar ürünlerin içerik kısımlarının fotoğraflarını çekip yollamanızı rica ediyorum.Bu ürünleri almayı düşünüyorum.Ne içerdiklerine bakmak istiyorum.Saygılar....
Google'da aratıp, görsellere bakarsanız istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Örneğin;

Cella soap,
Tabac soap contains gibi...
Hemen deniyorum komşum....
İsteğiniz üzerine sabunların ambalajlarını taratıp konularının altına ekledim.

Cella
Tabac
Üstadım çok teşekkür ederim....
Sevgili @mavi ustad bu sabunlardaki tallow domuz kokenli mi, bu konuda bilginiz var mi?
@albayrak1616 komşum. Bu sabunların içerikleri daha önce de tartışılmış biraz aramayla ulaşabilirsiniz.

@d0vo komşum normalde tallow sadece sığırdan üretiliyor ama ticari tallow'un içerisinde az oranda lard (domuz yağı) ve bitkisel yağlar eklenmiş olabiliyor. Bunu kesin olarak bilmenin bir yolu yok. Eğer domuz kaynaklı ürünler konusunda hassassanız size tavsiyem tallow içeren sabunlardan uzak durmanız veya sığır kökenli tallow kullanıldığından emin olmanız. Örnek olarak size Faena siyah seriyi veya Dimitri's Soap'u tavsiye edebilirim. Zira ikisinin de sığır yağı alıp eritip süzerek kendileri tallow üretiyorlar.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Türkiye de rahatlıkla bulabileceğim makul fiyatlarda domuz katkısı olmayan tıraş sabunu önerileriniz nelerdir?
Cella da domuz katkısı var mı üstadlar

GT-I9295 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Iceriklerdeki maddelerin ne işe yaradigini aciklayan bi baslik olsa guzel olurdu..hem ogrenmis olurduk faydalarını maddelerin daha kisisel tercihler yapabiliriz boylelikle urun secerken

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sabunların Ph Değerleri inceptum 5 7,040 25/11/2019, Saat: 18:02
Son Yorum: oozturk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: