Spor Yapıyor musunuz?
Kosma ile ilgileniyorum ben de. Agirlikli olarak patikalarda oluyorum Smile ultra mesafeye hazirlaniyorum pandemi engeli geriye atsa da geri topralayip mesafeleri uzatiyorum diyelim. Onumuzdeki sene 2 veya 3 ultra mesafe kosmayi planliyorum
(14/09/2020, Saat: 23:20)osaka23 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kosma ile ilgileniyorum ben de. Agirlikli olarak patikalarda oluyorum Smile ultra mesafeye hazirlaniyorum pandemi engeli geriye atsa da geri topralayip mesafeleri uzatiyorum diyelim. Onumuzdeki sene 2 veya 3 ultra mesafe kosmayi planliyorum
Bu yok Iron Man 'e gider gibi Smile

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Günde ortalama 20km bisiklet sürüyorum. Fitness salonlarına gitmeyi göze alamadığım için evde haftada üç gün kısa süreli temel ağırlık egzersizleri yapıyorum.
Yazın memlekette haftada iki gün sokak basketbolu oynuyordum. En çok onu özlüyorum. Ama şu anki pandemi sürecinde o aktivite de çok riskli olurdu.
Bugün spor salonuna gittim insan bi yandan yapabildiği için huzur buluyor diğer yandan rahatsız oluyor acaba bişey olur mu korkusu ile de yapılmaz ki bu spor.Kesinlikle hangi onlemi alırlarsa alsınlar spor salonlarında yayılmaması imkansız.Nerden geldi bu Allah'ın belası virüs gece gece beni efkâra soktu ne hayat düzenimiz kaldı ne sporumuz arkadaş.Umarim geçene kadar karşıma herhangi bir çinli çıkmaz çok doluyum orta asya steplerinde köşe kapmaca oynatacağım görürsem.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
4 yıldır yol bisikletine biniyorum, amatör 100 km yarışlara katıldım . Ayrıca beraberinde 2 yıldır düzenli koşuyorum maalesef pandemi süreci koşu antrenmanlarımı sonlandırdı . Yine de Avrasya maratonuna katılma hedefim var . Günü gelecektir mutlaka

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
The Riddle of Steel
@"Cem.O44" aynen öyle. Mümkün değil sterilize edilebilmesi. Aman hocam doğrudan ter atılan bir yer konusunda olması nedeniyle bence sağlığınız için kesinlikle gitmeyin derim
Az önce günlük eliptik bisiklet antrenmanımı tamamladım. 45 dk hiit şeklinde interval yaptım, kolumdaki Xiaomi mi band5 550 kalori ölçümledi, cihaz 700 civarı. O çok önemli değilde Sopranos 2. Sezondayım. Her antrenman da bir bölüm bitiriyorum, hanımla papaz olmuyoruz en azından ben bunu izlemem diye. Tablet sağolsun Big Grin
Konuyu tekrar ortaya çıkaran @"kaanayhan" komşumuz sağolsun , haberim yoktu buradan.
@osaka23 komşum nick ini koşuforumda görmüştüm , ultra büyük hedef başaracagına şüphem yok , benim hedefim yarı maraton Smile şimdilik 15 K üstü koşamıyorum

Haftada30-40 km koşuyorum toplamda genelde 10 K 6-7 pace aralığında
Evde egzersiz yapıyorum , haftada 2-3 gün boks yapmaya başladık bir kaç aydır

Sporda geleneksel tıraş gibi cildi güzelleştiriyor .

Aslında foruma güzel bir günün koşusu başlığı yakışır , motivasyon ve heveslendirme amaçlı Smile
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
(16/09/2020, Saat: 00:47)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konuyu tekrar ortaya çıkaran @"kaanayhan" komşumuz sağolsun , haberim yoktu buradan.
@osaka23 komşum nick ini koşuforumda görmüştüm , ultra büyük hedef başaracagına şüphem yok , benim hedefim yarı maraton Smile şimdilik 15 K üstü koşamıyorum

Haftada30-40 km koşuyorum toplamda genelde 10 K 6-7 pace aralığında
Evde egzersiz yapıyorum , haftada 2-3 gün boks yapmaya başladık bir kaç aydır

Sporda geleneksel tıraş gibi cildi güzelleştiriyor .

Aslında foruma güzel bir günün koşusu başlığı yakışır , motivasyon ve heveslendirme amaçlı Smile

Smile valla su pandemi ciddi motivasyon dusuklugu yaratti aslinda motive edecek bir sey guzel olur. Benim haftalik mesafem o kadar yuksek degil bazen yukseliyor ama bazen de cok dusuyor Smile bakalim bir hedef koydum onume ama acikcasi bu durumda yarislar veya etkinlikler nasil olacak yada olacak mi bilemedigimizden dolayi da biraz salliyor insanSmile ama ciddi ciddi ustune dusmek lazim denemeler provalar ozel antremanlar .... yapacak is cok insallah bir yarista denk geliriz Smile

Duzenle ikonunu bulamadim Smile @"MetsGo" hocam aslinda gayet kosarsiniz yari maratonu haftalik bu hacimle Smile ama yolda kosmaktansa patikalarda kosmak bana daha cok keyif veriyor Smile
Komşular bende koşmaktan nefret ediyordum sebebi daha önceden dağ tepe demeden boks antremanina maçlara(amatör) hazırlık olsun diye 10 15 kişiyi hocamız salardı dışarıya Smile ama şuan özellikle sigarayı birakali(2 ay oldu) deli gibi koşma isteğim var açıkçası kondusyonum ne durumda kestiremiyorum ama tempolu başlangıç olarak 5 km gidebilirim diye gözüm kesiyor,bakalım denemeye çıkacağım ve sizlere sorum koşu için seçtiğiniz yerleri neye gore belirliyorsunuz örnConfuseditelerin onun de ki koşu yollarımı yoksa futbol sahasının etrafımı ?

Atletizim veya maraton ya da koşu sporu olarak bilgim çok yetersiz en kısa zamanda bununlada ilgileneceğim malum pandemi bize alan bırakmadı tek özgür yapılacak spor gibi duruyor şuan.Bilgilerinizi paylasirsaniz sevinirim.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun DelikanliTiras 36 9,442 19/05/2021, Saat: 13:49
Son Yorum: ahbap
  Çanta kullanıyor musunuz? Lord Sparhawk 40 38,613 06/02/2021, Saat: 02:15
Son Yorum: fenolftaleyn
  Satın aldığınız ürünlerin içeriğini okur musunuz solidas 20 10,520 07/08/2019, Saat: 11:34
Son Yorum: Ratiere
Exclamation Sigaranın radyoaktif olduğunu biliyor musunuz? Lord Sparhawk 4 4,795 29/07/2018, Saat: 23:58
Son Yorum: umutatakul
  Müzik çalmayan spor salonu Viyaduk 12 13,912 29/07/2015, Saat: 16:34
Son Yorum: Viyaduk
  Spor İçin Nabız Ölçer Saat Tavsiyesi eggman 5 17,407 17/06/2013, Saat: 22:37
Son Yorum: eskiuyemnt

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: