En son tıraşınızdan ne öğrendiniz?
Makine jilet uyumunun yanında jiletin keskinliği hiçbirşeydir, geltirin anasayfa banner kısmına yazılması lazım, askere yanaşık düzen eğitimi vermek gibi bir şey bu
OC plaka ne güzel olurdu GC için, tüh...

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Önceden perde aralarında yüzümü tamamen yıkar sonra köpüğü sürerdim. Son zamanlarsa GeoFatBoy videosunda el ıslatıp yüzü sıvazlayarak sabunun kayganlığının kalması gerektiğini öğrendim. Üzerinede köpüğü direk sürdüm. Daha rahat tıraş olma yanında yüz yıkama için geçen perde arası süresinden de tasarruf ettim.

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
2 yıl 2 ay önce 1 kez kullanıp, çenemden minik bir parça koparan ve şahsım tarafından kalan 4 bıçaklı paketin çöpe atılmasıyla imha edilen Wilkinson bıçakla bugün sıfır bir paketle yeniden tıraş oldum ve bir bıçağı tek bir tıraş ile değerlendirmemek gerektiğini anladım. Elbette el-bilek koordinasyonum gelişti, tekniğim oturdu bunlar ayrı konu Big Grin
"A Samurai always wears two swords."
Evde kaldığımız bugünlerde sakalım 4 günlükte olsa R89 ile acele etmeden keyfini çıkara çıkara tıraş olmanın ne kadar iyi geldiğini öğrendim. Pencereyide açtım yaz ayı gibi açık havada tıraş oluyormuşum gibi geldi. Smile
Ne mutlu Türk'üm diyene.
1 tl lik şıkbay plastik aletin ej d89 dan daha başarılı tıraş çıkarttıgını öğrendim
Question 
Bir şey öğrenemedim. Öğrenmeye kapalıyım galiba. ..

Let's Encrypt - Free SSL/TLS Certificates

https://letsencrypt.org/
Gayet konforlu ve yakın tıraş olsam da boyun altımı asla tersten alamayacağımı öğrendim Big Grin Bide Merkür 41c open comb sert sakalı 3 perde + düzeltmede yakın yapıyor Big Grin Jilet Sharp edge Big Grin
En az diğer tüm etkenler kadar acele etmemenin de tıraşın tahrişsiz sonuçlamasında önemli olduğunu öğrendim.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: