En son tıraşınızdan ne öğrendiniz?
Agresif bir aletle traş olduktan sonra ASL akabinde ASB kullandım
Dışarı çıktım.Günümüz koşulları bayağı bir zamanı maske ile geçirdim ve terledim.
Çenede ciddi bir pişik sorunu yaşadım.
Neymiş traş sonrası maskeye dikkat edecekmişsin.
Önerisi olanlar varsa öğrenmek isterim .
(17/06/2020, Saat: 10:17)GecayS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Agresif bir aletle traş olduktan sonra ASL akabinde ASB kullandım
Dışarı çıktım.Günümüz koşulları bayağı bir zamanı maske ile geçirdim ve terledim.
Çenede ciddi bir pişik sorunu yaşadım.
Neymiş traş sonrası maskeye dikkat edecekmişsin.
Önerisi olanlar varsa öğrenmek isterim .

Yaz aylarında dışarıda işi olanların tek perde tıraşla yetinmesi gerekir diye düşünüyorum. Adana'da bu durum daha fena.
Bir üstattan jiletlere Palm Stropping yapılmasının üzerinde üretimden kalan çapak varsa alınması gerektiğini öğrendim.

Forumda bu konu ile avuç içi ,Mantar, Silgi gibi bir çok öneri olduğunu da okudum.

Yabancı bir videodan 4 saniyenizi alacak bir taktik var.

Benim gibi covit dönemi gelen ve gözünden kaçan yeni tıraşseverlerin işine yarayabilir diye düşünüyorum.,

https://www.youtube.com/watch?v=exYxHf-o3mw

Sıhhatler olsun
(27/04/2020, Saat: 17:55)yakup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: geleneksel tıraşta bir ay oldu. boyun altını ters almaya denedim kırmızı leke oluştu. biraz daha beklemek lazım galiba sinek kaydı için.
Komşum boynunuzu tıraş ederken, çenenizi çok yukarı kaldırıp kaslarınızı sıkarak germe yaptığınız için tahriş oluyor olabilirsiniz. Boyun bölgesinde hafif kafa kaldırırsanız kılların normal duruş açısını fazla değiştirmemiş olursunuz. Tahrişiniz de olmaz. Birkaç deneme yapın daha rahat edersiniz. Boyun kaslarınızı da çok sıkmayın

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Nereden aklima geldi, niye ihtiyac duydum hicbir fikrim yok. Hayatin yarisinda yikilmadik ayaktayiz gibisinden ostropoz alamatlerimidir nedir bilemiyorum veet for men tuy dokucu krem aldim. Hayatimda ilk kez gogus killarimi aldim. Sabahtan beri tshirt bile rahatsiz ediyor. Bir yanma bir hassasiyet. Ben yaptim siz yapmayin pismanim. Metroseksuelliginde bir siniri olmali Smile
@tarkaner
Tişikkirlir Sipirmin.
(15/07/2020, Saat: 23:51)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nereden aklima geldi, niye ihtiyac duydum hicbir fikrim yok. Hayatin yarisinda yikilmadik ayaktayiz gibisinden ostropoz alamatlerimidir nedir bilemiyorum veet for men tuy dokucu krem aldim. Hayatimda ilk kez gogus killarimi aldim. Sabahtan beri tshirt bile rahatsiz ediyor. Bir yanma bir hassasiyet. Ben yaptim siz yapmayin pismanim. Metroseksuelliginde bir siniri olmali Smile
@tarkaner

İyk
Sputnik jiletin 2.trasdan sonra kullanılmaması gerektiğini öğrendim .Genelde bütün jiletlerde zaten maximum 3 kullanım yaparım ama bu jilet 2 traslik benim için
(15/07/2020, Saat: 23:51)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nereden aklima geldi, niye ihtiyac duydum hicbir fikrim yok. Hayatin yarisinda yikilmadik ayaktayiz gibisinden ostropoz alamatlerimidir nedir bilemiyorum veet for men tuy dokucu krem aldim. Hayatimda ilk kez gogus killarimi aldim. Sabahtan beri tshirt bile rahatsiz ediyor. Bir yanma bir hassasiyet. Ben yaptim siz yapmayin pismanim. Metroseksuelliginde bir siniri olmali Smile
@tarkaner

Saygilar abi. Big Grin
@tarkaner
Etiketlenince önce anlamadım, sonra jeton düştü 50 üstü, ikinci yarı falan diye andropoz göndermesi subliminal mesaj alıyormuşum. İlâhi kardeşim. Arıyorsun sık sık; Allah razı olsun, sorsana

Evet, bir yaştan sonra uzun göğüs kılları can sıkıyor. Ben çareyi 5 numara makina ile almakta buldum. Hem kaşındırmıyor, hem çok kısa olmuyor. 3 numara çok kısa oluyor ve batıyor fanila veya tişört giyince. Zaten en az 3-5 ay yetiyor bana. Senede en fazla 2-3 kere alıyorum. Top sakalımı ise 10 günde bir 3 numara ile inceltiyorum.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(16/07/2020, Saat: 01:53)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Etiketlenince önce anlamadım, sonra jeton düştü 50 üstü, ikinci yarı falan diye andropoz göndermesi subliminal mesaj alıyormuşum. İlâhi kardeşim. Arıyorsun sık sık; Allah razı olsun, sorsana

Evet, bir yaştan sonra uzun göğüs kılları can sıkıyor. Ben çareyi 5 numara makina ile almakta buldum. Hem kaşındırmıyor, hem çok kısa olmuyor. 3 numara çok kısa oluyor ve batıyor fanila veya tişört giyince. Zaten en az 3-5 ay yetiyor bana. Senede en fazla 2-3 kere alıyorum. Top sakalımı ise 10 günde bir 3 numara ile inceltiyorum.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abovvvv forum hepten metrosexuel olmus. Tongue  Tongue  Tongue

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: