En son tıraşınızdan ne öğrendiniz?
(16/07/2020, Saat: 01:01)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyk  

110 yaştan sonra kendi dokuluyormus. Sen sonbahar yaprakları gibi doktun tabi rahatsın, biz yapınca ıyk. Big Grin

İsmet kardeşim ben delikanlı girdiydim, sakal makal ayagına burada bozuldum.
Tişikkirlir Sipirmin.
(16/07/2020, Saat: 03:24)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 110 yaştan sonra kendi dokuluyormus. Sen sonbahar yaprakları gibi doktun tabi rahatsın, biz yapınca ıyk.  Big Grin

İsmet kardeşim ben delikanlı girdiydim, sakal makal ayagına  burada bozuldum.

Tırstım abi sabun cillet fırca neyim derken yavas yavas abovvvv yok ben dile getirmeyecem bile.

Abi ben senin sv incelemen le falan dogru yoldayım diye şeederkene kendimi kotu yola dusmek uzere son duzlukte  hissettim iyimi. Big Grin Big Grin Big Grin
Bizde sabunuydu makinası derken dogru yolda oldugumuzu dusunurken nasıl bir bataklıga dustugumuzu anlayamadık kardes. Geldigimiz noktayı goruyorsun. Biz ettik sen etme, kurtar kendini Smile
Tişikkirlir Sipirmin.
Abimmm, ben ettim sen etme yanma kaç kurtar kendini diyosun. Big Grin

Pilavdan dönenin kaşığı kırılsın daha deneyecek bi sürü şey var abi imkanlar el verdikçe. Big Grin

Nazik uyarın için tekrar sag ol abi kaçınılmaz son oysa napak metrosexuel de oluruz. Big GrinBig GrinBig Grin
Saat üç olmuş tamam bu saatte forumu okuyan kadın çoluk çocuk yoktur..!

@dikdik_s İzmir yaramamış sana abi, Yozgat'a Suvas'a gel diyecem deniz adamısın, sen iyisimi Edirne Tekirdağ taraflarına, döşü gıllı pehlivan diyarlarına bir git gez gör. Bırak onları kulakla burunla uğraş, yaş ilerledikçe kararıyor namussuzlar Big Grin
@tarkaner abi, bir trakya pehlivanı olan sen gibi bir babayiğidinde döş gıllarına karşı tutumunu esefle kınıyorum, o spec b'nin içinde terlerken göbeğine akacak terleri onlar tutacak, gıdığın altından akan damlalara sağlı sollu yön verip adrenalinini onlar artıracak Wink Big Grin
İkişer metrelik kocaman adamlara bak yahu, 60 ınıza gelince dökülüp gidecekler zaten Big Grin
(15/07/2020, Saat: 23:51)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nereden aklima geldi, niye ihtiyac duydum hicbir fikrim yok. Hayatin yarisinda yikilmadik ayaktayiz gibisinden ostropoz alamatlerimidir nedir bilemiyorum veet for men tuy dokucu krem aldim. Hayatimda ilk kez gogus killarimi aldim. Sabahtan beri tshirt bile rahatsiz ediyor. Bir yanma bir hassasiyet. Ben yaptim siz yapmayin pismanim. Metroseksuelliginde bir siniri olmali Smile
@tarkaner

Hocam o kullandığınız ürünü ben de kullandım, bir yanma veya hassasiyet hissetmedim. Acaba fazla mı beklettiniz vücudunuzda?
Erkek adam dediğin kıl küpü olur bırakın tüy dökücü kremleri abi alınmasına bile karşıyım Smile
Geleneksel tirasa Mart ayınıda başladim.5 ay oldu ws plastik,tima makine ve ws, permasarp jiletler ile arko sabun,krem macerama daha sonra yeni aletler ve jiletler ekledim herkes gibi.Ve şu an geriye dönüp birde bugüne baktığımda favori aletlerim ws premium tto ile baili 179 tto oldu jilet ise hala Astra yeşil ama sabun değişken arkoyu hala seviyorum nedense tabi proraso yeşil krem son 1 aydır favorim.İlk başlarda yaşadığım tahriş ve jilet yanığı sorununu saymazsak hiç kesik olmadan ve tahriş olmadan devam ediyorum ve çok iyi tiraslar çıkarıyorum.Son tirasta şuna karar verdim cilt alışacak ve el alışacak sonra sabit bir alet ile devam.
Kartallar yüksekten uçar
(16/07/2020, Saat: 13:48)jegal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Erkek adam dediğin kıl küpü olur  bırakın tüy dökücü kremleri abi alınmasına  bile karşıyım Smile

oooooo bu çok sert oldu... Big Grin (e oldu olacak sakalları da kesmeyelim hocam.)

(18/07/2020, Saat: 13:15)klasik63 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Son tirasta şuna karar verdim cilt alışacak ve el alışacak sonra sabit bir alet ile devam.

hocam buna ben dahil forumda kim varsa zaman zaman inanmışızdır ama bana şu anda ütopik bir fikir gibi geliyo.
(18/07/2020, Saat: 13:15)klasik63 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Son tirasta şuna karar verdim cilt alışacak ve el alışacak sonra sabit bir alet ile devam.

(18/07/2020, Saat: 17:16)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam buna ben dahil forumda kim varsa zaman zaman inanmışızdır ama bana şu anda ütopik bir fikir gibi geliyo.

Komşum yaqi Ferrari tuxedo sentetik fırça, slim adjustable alet, gsb jilet ve kokusuna göre sabun kullanıyorum. İlk okuduğumda tirasta minimalizm konusunu çok ciddiye almıştım. Sabun hariç başardığımı düşünüyorum.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: