En son tıraşınızdan ne öğrendiniz?
En son tıraşımdan ne mi öğrendim?
Daha evvel 37500 kere üzerinden geçtiğim çok büyük olmayan (bulgur tanesi kadar bile olmayan, güneş lekesinden hallice, yükseltisi bile neredeyse olmayan) benimin tam yanında J-Hook yapılmamalıymış. Tam o bıçağın en uç köşesi taak diye takılınca bene, çeyrek santimlik yerden tüm yanağımı kaplayan kırmızı hoşaf inermiş...
Huh
"A Samurai always wears two swords."
(22/09/2020, Saat: 17:25)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En son tıraşımdan ne mi öğrendim?
Daha evvel 37500 kere üzerinden geçtiğim çok büyük olmayan (bulgur tanesi kadar bile olmayan, güneş lekesinden hallice, yükseltisi bile neredeyse olmayan) benimin tam yanında J-Hook yapılmamalıymış. Tam o bıçağın en uç köşesi taak diye takılınca bene, çeyrek santimlik yerden tüm yanağımı kaplayan kırmızı hoşaf inermiş...
Huh

Geçmiş olsun komşum.
Geçmiş olsun @"DenizKSK"
(22/09/2020, Saat: 17:25)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: En son tıraşımdan ne mi öğrendim?
Huh

Geçmiş olsun komşum
Huh
Çok geçmiş olsun komşum
Permashapın bana uymadığını tescillemiş bende hep bir sivilcelenme yaptığını öğrenmiş oldum ne güzel tahrişsiz geçen tıraşlardan sonra dur bu permashapı bir daha deneyeyim dedim demez olaydım hep sivilcelenme tahriş yaptı yine yüzüm mahvoldu.
@"Asktm" @"Rob Bobstein" @"mustbe" @"Ali192" çok sağolun.
Yapılan tetkikler sonucu suçlu Merkur Progress'in 6. seviye ayarında kullanılan mavi Lord bıçak çıktı. Big Grin Yaklaşık 18 günlük sakalda yapılmaması gereken bir hareketti elbette o J hook hareketi de. Big Grin
@"DenizKSK" geçmiş olsun. Hematol, Bepanthol tarzı bir kremle tedaviye başlayın hemen.
@DenizKSK geçmiş olsun. O son hareketi yapmayacaktınız demek ki Smile
So far so good..
@broraso sağolun komşum, geçti artık. Bugün Yaqi Katana ile tıraşımız var bakalım hayırlısı ile Smile
@ahbap o son hareket felaketim oldu resmen Big Grin hadi yapacaksın da neden 6. seviyedeki Progress ile yaparsın ki? Düşür 2'ye 2.5'e öyle yap hareketini. Ama yok illa bir aksiyonlar, atraksiyonlar, heyecanlar... Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: