En son tıraşınızdan ne öğrendiniz?
İlk defa deneyeceğin jiletin karakterini anlamak istiyorsan günlük tıraş rutininde kullanma, 2 gün uzamış sakalda iyi yada kötü olduğu daha net anlaşılıyor.
Yüzde köpürtmek bana daha iyi geliyor sanırım..
Sabahlari hızlı düzenli tıraş oluyorsan krem sabundan daha rahat
(30/07/2018, Saat: 11:20)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk defa deneyeceğin jiletin karakterini anlamak istiyorsan günlük tıraş rutininde kullanma, 2 gün uzamış sakalda iyi yada kötü olduğu daha net anlaşılıyor.
Cok dogru ve sanırım yazıya daha once dokulmemis bir tespit. Paylasım icin tesekkurler.

@kadir.tbk
Abi sabun meraklıları grubuna hosgeldin.
(30/07/2018, Saat: 13:52)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cok dogru ve sanırım yazıya daha once dokulmemis bir tespit. Paylasım icin tesekkurler.

@kadir.tbk
Abi sabun meraklıları grubuna hosgeldin.

Bu sabun olayına iyice kaptırdım kendimî , hatta öyle bi seviyeye geldiki şampuan sıvı el sabunu ve traş öncesi kullandıgım La Roche sıvı sabununu bile ekarte edip full kalıp sabunlara döndüm .
Banyo sonrası , el yıkama sonrası vs durulandıktan sonra kalan o kayganlık hissindende kurtulmuş durumdayım . Suya sabuna dokunmadan olmuyomuş bu işler Smile
Lakin hala aradıgım traş sabununu bulmuş degilim Smile he şuna kanaat getirdim ama ; tallow ve lanolin bazlı sabunlarla cildim çok iyi anlaşıyo .
Mwf, Mdc, Sdm, WollyKaw, Tallow Steel abi receten. Smile
(30/07/2018, Saat: 14:57)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mwf, Mdc, Sdm, WollyKaw, Tallow Steel abi receten. Smile

+10000000000 derim emme ağideş Tallow steel asfalaaaamı attırıyor
Rapıra Pembe Siyah Mavi Jilet üç tane yüzlük kutu duruyordu. Bu Jilete elim hiç gitmiyordu.Bu jiletle tıraş olmaya korkuyordum. İlk tıraşımı oldum ve beklediğimden iyi çıktı. İki tarafını ayrı ayrı kullanarak iki tıraş çıkarabilir. Bu beni mutlu etti. Bence günlük kullanım için ideal bir jilet. Çok keskin değil fakat en güzel tarafı yüzüme saldırmıyor. Sakalı kesiyor. Bic ler gibi değil.RAPIRA-CIFT-KENAR-TIRAS-JILETI-100LU-PEM-1efc.jpg
(30/07/2018, Saat: 20:27)Erkan_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rapıra Pembe Siyah Mavi Jilet üç tane yüzlük kutu duruyordu. Bu Jilete elim hiç gitmiyordu.Bu jiletle tıraş olmaya korkuyordum. İlk tıraşımı oldum ve beklediğimden iyi çıktı. İki tarafını ayrı ayrı kullanarak iki tıraş çıkarabilir. Bu beni mutlu etti. Bence günlük kullanım için ideal bir jilet. Çok keskin değil fakat en güzel tarafı yüzüme saldırmıyor. Sakalı kesiyor. Bic ler gibi değil.RAPIRA-CIFT-KENAR-TIRAS-JILETI-100LU-PEM-1efc.jpg

Rapira kesinlikle benim için de çok başarılı bir jilet uzun sakalda denemedim ama kısa sakalda harika sonuç veriyor. Uzun sakalda yeşil astra ile konuya dahil oluyoruz..
(30/07/2018, Saat: 11:20)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk defa deneyeceğin jiletin karakterini anlamak istiyorsan günlük tıraş rutininde kullanma, 2 gün uzamış sakalda iyi yada kötü olduğu daha net anlaşılıyor.
+1
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: