Dalan Zeytinyagli Besleyici El ve Vücut Kremi
Gecenlerde marketten kücük versiyonlari satilirken almistim. Bir kac kere tiraş sonrasi losyonu surdukten sonra hafif bir sekilde suruyorum oldukca faydasini gordum yumusatma konusunda basarili bana gore. Koku olarakta ferah baymayan bir kokusu var. Tiras sonrasi ekonomik basit cozum arayanlar icin ideal. Paylasmadan gecmeyim istedim.

e873d3682ed095ee41ab7f1334cb1077.jpg
2n27vm.jpg

Krem konusunu göremedim forumda varsa onun altına adminler taşırsa sevinirim
Sert sakallarım var bayadır bişeler denerim tatlı badem yağı olsun sıcak havlu bluness tıraş öncesi jeli sıcak havlu hariç diğerlerin pek memnun kalmadım.
Dün dolapta gözüme çarptı tıraş öncesi bi süreyim dedim yüzümü sıcak suyla ıslatıp surdum bı 4 dk kadar bekledim zaten yuz hemen emdi
Jilet wilkinson tıraş aleti 37 slant tıraş kremi arko hydrate abi ben hiç bu kadar rahat tıraş olmamıştım bildiginiz yağ gibi aktı gitti jilet
Bugunde perpa sharpla denedım sonuş yine aynı bakalım yarında derby ustayla denicem nasıl bi sonuş olucak

Herkese iyi tıraşlar
Saygılar
Traş sonrası kullanıma uygundur dudaklara sürmezseniz iyi olur tadı kötü. Kuru ciltler için de başarılı. Bulunduğum bölgede yazın rus turistler rağbet gösteriyor. çok satılıyor.
youtube.com/Berberbey
Bu marka ürünleri kullananlar çok övüyorlar.
Bu kremin dışında gerek sabun gerekse şampuan anlamında da çeşit olarak başka ürünleri de var.

Ne yazık ki market ya da süpermarketler de pek bulunmuyor.
Belki de bu satış politikası, sanırım çoğunlukla internet üzerinden satış yapılıyor.. Ya da tercih ettikleri satış noktaları farklı..

E n v i r o n m e n t a l i s t

(13/02/2019, Saat: 18:24)manuple Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu marka ürünleri kullananlar çok övüyorlar.
Bu kremin dışında gerek sabun gerekse şampuan anlamında da çeşit olarak başka ürünleri de var.

Ne yazık ki market ya da süpermarketler de pek bulunmuyor.
Belki de bu satış politikası, sanırım çoğunlukla internet üzerinden satış yapılıyor.. Ya da tercih ettikleri satış noktaları farklı..

süper marketketlerde oluyor geçen gün aldım
Bu markanın sabunu duş jeli şampuanı sıvı el sabunu ve kremlerini kullanmış birisiyim. Piyasadaki en başarılı en doğala yakın ve neredeyse en uygun ürünlerdir. Gratis vs gibi yerler sayesinde de çok çok uyguna bulunabilmektedir.

Lakin başarımı çok iyi değildir. Sanırım 3 - 4 yıl kullanmışımdır. Rossmanlarda satılan kendi markası isana hydro booster jel aldım sonra bu kreme çöp demeye başladım. Alma sebebim ise ben yüzüme de sürüyordum ve üzerinde el ve vücut için yazıyordu. Bir güzellik uzmanı uzun vadede kırışıklıkların oluşur dediği için yüz için ayrı el için ayrı vücut için ayrı ürünlere yöneldim. Bu ürünler üretilirken çok farklı şekilde üretilirmiş. Örneğin yüzdeki ph derecesi ile vücuttaki farklıymış. Kadın ayrı çocuk ayrı erkek ayrı 30 yaş altı ayrı 40 yaş üstü ayrıymış ve yaşımıza cinsiyetimize göre ürün almalıymışız.

isana hydro booster jeli yüzünüzde deneyin sonra tüm kremler çöpmüş dersiniz. Rakip firmalarda aynı ürünler 400 ile 1200 lira arasına satılıyordu. hyalüronik asit içeren ürünler araştırdım kozmetik sektörünün incisi diye geçmekte ve kendi hacminin tam 1000 katı kadar nemi çekip derideki cildimizdeki hücreleri nemle doldurmakta. Diğerleri yağ bazlı olduğu için anlık sürüldüğünde işe yarıyor ama hyalüronik asit içeren ürünler uzun vadede ciddi işe yarıyor. İsana bir kaç çeşit b5 b3 ve e vitamini içeren versiyonları vardı ben b5 vitamini içerenini aldım muhteşem beğendim. El ve vücudum içinde hyalüronik asit içeren özel ürünler tercih etmeye başladım.

Dalan markasına gelirsek halen sabunu sıvı el sabunu duş jeli ve şampuanını kullanmaktayım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Selesta Pharma Kantaron Kremi mehmets 6 7,726 10/12/2018, Saat: 20:01
Son Yorum: SirinBaba
  Eyüp Sabri Tuncer zeytinyağlı el ve vücut losyonu. Efrasyab 14 8,398 25/11/2017, Saat: 22:53
Son Yorum: ooppss
  Panthenol forte vücut sütü %9 kirli sakal 2 4,827 19/09/2015, Saat: 21:05
Son Yorum: kirli sakal
  L'oreal nutri gold nemlendirici bakim kremi inceleme Aedan 3 9,879 01/12/2013, Saat: 14:17
Son Yorum: Aedan
  Doğacı Kayısı Yağlı Tıraş Sonrası Kremi tamer26 2 6,766 24/04/2013, Saat: 01:12
Son Yorum: tamer26
  Dalan d'Olive (zeytinyağlı yoğun bakım kremi) hiçOLMAKhiç 3 7,797 30/04/2012, Saat: 19:47
Son Yorum: hiçOLMAKhiç
  Bebak Acıbadem Kremi zorba58 12 23,844 25/02/2012, Saat: 02:32
Son Yorum: eggman
  bulgar kremi muratti 10 30,224 15/12/2011, Saat: 00:30
Son Yorum: muratti

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: